Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zmago odlazi?  (Pročitano 3105 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kako je saopštio košarkaški klub Crvena Zvezda, Zmago Sagadin više nije strateg ekipe sa Malog Kalemegdana!


Nakon debakla od Partizan Pivare MB u "večitom derbiju" predsednik Upravnog odbora Živorad Anđelković najavio je promene u klubu, a kao prva - usledila je ona na klupi. Saopštenje "crveno-belih" vam prenosimo u celini:

"KK Crvena Zvezda i gospodin Zmago Sagadin danas su raskinuli ugovor.

Posle dve godine uspešnog zajedničkog rada na projektu «Evropska Zvezda», Zmago i Zvezda se rastaju uz obostranu želju da se taj projekat nastavi.

KK Crvena Zvezda se zahvaljuje Zmagu Sagadinu na svemu što je učinio za naš Klub i osvojenom Kupu Radivoja Koraća.

Zmago Sagadin, sr.
Živorad Anđelković, sr.
"
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: SerbianFighter
Kakve veze ima da li je trener Zvezdas?
Mene zanimaju rezultati, uopste me ne zanima, jel slovenac, hrvat, makedonac, siptar i navija li za fljamortari ili za zvezdu.


Pa onda ti imas potpuno suprotan pogled na sport od mene. Ja imam izvesne emocije prema Zvezdi, dozivljavam je kao jednu veliku porodicu kojoj propadam, poistovecujem se sa njom u njenim uspesima i padovima  i zato mi je veoma vazno da li je trener koji ce da dodje zvezdas ili je tu samo da bi uzeo pare ili jos gore napravio haos u zvezdi. Znaci onaj ko hoce da trenira Zvezdu, mora da voli taj klub vise od svega i da zivi za njega. Naravno mora da bude i strucnjak, ali prvo mora da ispuni ovaj uslov. Takodje je, meni bar, vazno i sta je trener. Dobro Zmago je Slovenac. Nisam bas bio presrecan zbog toga, cak sta vise po malo mi je i smetalo, ali nekako sam progurtao jer ipak nekako nemam nesto preterano protiv Slovenaca, cak sta vise donekle su mi i simpaticni. Medjutim znam da si ovo rekao hipoteticki, ali kada bi neki siptar ili hrvat dosli da treniraju Zvezdu, ja za takvu Zvezdu sigurno vise ne bih navijao, bar ne dok se i taj trener i cela uprava koja ga je dovela ne promene.

Citat
Zmago je veliki zvezdas, ko i lale lucic, ko i pomenuti Milan Dozet, a o Vujanicu, Bogdanovicu i slicnima i da ne pricamo.


Zmago je bio tezak za citanje. Nisam mogao nikada da ga provalim potpuno, medjutim slusao sam par intervjua sa njim i mogu da kazem da je ipak delovao kao neko ko voli Zvezdu u makar delom to radi i sa emocijama prema klubu. Sta ja znam, meni je on bio simpatican i da nije praivo ovo sranje sa izborom igraca, voleo bih da je ostao. Lale Lucic je definitivno veliki zvezdas. Znam, ti ces reci pa kako je onda trenirao partizan. Pa trenirao ga je upravo tako kako ti mislis da neko ko nije zvezdas moze da trenira zvezdu. Znaci za njega je to bio posao, koji je odradio profesionalno i nakon toga, opet se vratio zvezdi, sada mislim da trenira zenski kosarkaski klub. Za Dozeta ne znam, on mi je nekako misterija, jer je jednostavno nestao iz Zvezde, nisam cuo ni kako ni kada ni zasto, nista, covek se samo izgubio. Delovao mi je ok dok je bio ovde i pretpostavljam da je ga je Zmago oterao jer mu se nije uklapao u koncepciju tima. Ne bi me cudilo da se vrati kada dodje novi trener. VUjanic i Bogdanovic su pi*ke grobarske i njih ne mogu da smislim. Vujanic mutavi je prvi otisao kada je Zvezda bila u govnima i posle se kleo u partizan i pricao kako je on malte ne morao da igra za Zvezdu, kako su ga primorali kako je on jos od malih nogu bio ektremni partizanovac, kako je jos ko klinac kada je igrao na terenima igrao za partizan i tako dalje. Sve u svemu on je smrad jedan obicni i o njemu ne treba trositi reci. Bogdanovic je tek jedna osoba o kojoj ne treba torsiti reci. Njega nikada nisam voleo. Jednostavno i kada je dosao u Zvezdu od samog starta mi je bio totalno antipatican i odvratan i tacno sam znao da ce tako nesto da uradi. Nisam znao da ce da ode u partizan, ali sam znao da ce pre ili kasnije da ode i to na ovaj nacin iz Zvezde. Covek je jednostano bezkicmenjak i on bi otisao sutra i da igra za cibonu bez problema, samo ako ce tamo da uzme malo vise para. Znaci njih dvojica su smradovi kakvih nema i o njima sto se mene tice sve najgore.

Citat
Inace, Sasa Djordjevic je za neobavestene u patizan otisao iz zvezde [kao i zakletva grobara 10ak godina Dejan Tomasevic] samo je sale to uradio u mnogo mladjem uzrastu kad su mu u zvezdi rekli da nista nece napraviti, da je nizak i sl.
Isti slucaj je bio sa Tarlacem, Gurovicem, Stojakovicem, Jaricem.... svi oni su dosli u Zvezdu, zadrzali se par dana i bivali prosledjeni kao netalentovani...


Sasa Djordjevic koliko ja znam nikada nije igrao za Zvezdu. Moguce da je trenirao za neke mladje kategorije, ali i to je mozda odradio par treninga. Njegov cale je igrao za Zvezdu i bio i ostao veliki Zvezdas,a  on je kako je sam izjavio, terajuci inat caletu, odlucio da igra za partizan, ni zbog cega drugog. Tomasevic jeste igrao za Zvezdu i otisao je posle u Partizan, medjutim on je otisao koliko ja znam, jer ga zajebao klub, sto je slucaj i sa vecinom drugih velikih igraca koji su otisli iz Zvezde i nije mu isplatio pare koje je trebao po ugovoru. Upravo zato ja i hvalim Andjelkovica, jer je on sredio klub i sada se tacno zna ko i koliko prima i ugovori se 100% postuju.  Sa Tarlacem ista stvar, problem sa parama, Gurovicem isto, Stojakovic je igrao u nekim mladjim aktegorijama, a onda otisao u Grcku i tu je tek postao igrac, Jaric je poceo negde u Grckoj, pa je odatkle dosao u Zvezdu ali samo an kratko i onda je Zvezdu zajebao neki klub, ja mislim Kinder i kupio je Jarica uspred nosa. Znaci niko od njih, mozda Djordjevic, za njega ne znam, nisu prosledjeni kao netalentovani, nego jednostavno uglavnom su odlazili jer im klub nije isplacivao pare, sto se sada promenilo i zato podrzavam Ziku Andjelkovica i njegov dosadasnji rad.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.