Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 11:06:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zmago Jelinčič ~ Slovenija do Tokija!!  (Pročitano 16070 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Znam lipi moj portorož pun hotela i levo i desno,pescana plaža itd,Kopar Lucki grad more uvek hladno,neznam jezik,Porec Plava Zelena Laguna,Pula Verudela,Stoja,Arena itd kocka je bacena,a znam i jezik samo dodam j...

Hahaha nisam mislio da si takav Rinaka ucinio si mi se nakako drugacije,ali ti si uvijek dobrodosao u HR...nemoj da ti smetaju nacionalisti svugdje ih ima...ja nisam jos bio u Istri..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Hahaha nisam mislio da si takav Rinaka ucinio si mi se nakako drugacije,ali ti si uvijek dobrodosao u HR...nemoj da ti smetaju nacionalisti svugdje ih ima...ja nisam jos bio u Istri..

Kažem ti bio u Dubrovniku lani sve ok,ako ne veruješ može slika,video one male što kupe smece na stradunu sve sa Šahovnicom,slatko se ismejao,a što se tice Nemacke gde živiš da ti malo i te gradove opišem...?
Šta kažeš nisi bio u Istri,e pa lipi moj puno si propustio,to je raj na zemlji,inace Hrvatsko(ujede se za jezik)more je najlepše na svetu...
Bio sam u svakom i najmanjem mestu duć magistrale,preskocio sam par ostrva...
« Poslednja izmena: 17. Maj 2007, 23:27:13 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Hahaha nisam mislio da si takav Rinaka ucinio si mi se nakako drugacije,ali ti si uvijek dobrodosao u HR...nemoj da ti smetaju nacionalisti svugdje ih ima...ja nisam jos bio u Istri..

Kažem ti bio u Dubrovniku lani sve ok,ako ne veruješ može slika,vide one male što kupe smece na stradunu sve sa Šahovnicom,slatko se ismejao,a što se tice Nemacke gde živiš da ti malo i te gradove opišem...?

Ma ne vjerujem ja tebi...nego nisam mislio da si tako otvoren pa da ides u HR na ljetovanje nego sam mislio da si malo radikalniji znas ono,nikako da nebi isao u HR...pozz.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson G 502
Citat
..ja nisam jos bio u Istri..

Sram te bilo... Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
..ja nisam jos bio u Istri..

Sram te bilo... Smile

Jedino gdje sam bio gore to je bilo Rijeka...i thats all...ali evo kazem ove godine cu ici u Istru,znam da je ljepa ali eto nisam imao nikada bas prilike da odem gore...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Ma ne vjerujem ja tebi...nego nisam mislio da si tako otvoren pa da ides u HR na ljetovanje nego sam mislio da si malo radikalniji znas ono,nikako da nebi isao u HR...pozz.

Daj bre šta ti je,naj more, ljudi ko ljudi neki dobri neki ne,niko ama baš niko mi nije ni jednu ružnu rekao,a to što napadam one sa 5% glasova što nevolim b 92 veruj mi da si Srbin i ti bi...
Rijeka je veliki Evropski grad,problem je što baš nema mesta za kupanje,al zato Opatija,a bio sam i u Matulima Extra...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ljudi vidim ja da se mi slozimo oko toga da je nama ljepo i da druzenja treba biti,ali sta bi sa ovim Slovencima...? Otisli smo daleko od teme pa da se vratimo dok nas nisu modovi opametili... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0


Vinkovci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820


Vinkovci

Bas ti je preljep pas... ekstra! To se zove Aron?
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
On se zove Aron,evvo ga neda mi da kucam...
Citat
Ljudi vidim ja da se mi slozimo oko toga da je nama ljepo i da druzenja treba biti,ali sta bi sa ovim Slovencima...? Otisli smo daleko od teme pa da se vratimo dok nas nisu modovi opametili...

Janezi ko Janezi kod njih je uvek bilo ko god došao dobro došao,vidš Aron je Slovenac,te se ne udaljavamo od teme...
« Poslednja izmena: 17. Maj 2007, 23:54:46 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 11:06:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.