Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zivotni standart bivsih SFRJ republika....  (Pročitano 10546 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500

Da Vlado upravu si statistika je veoma teska stvar sve bazira na matematici i relativnosti ...ali tako je i istinito da je to jedino sredstvo kako se usporedjuju neke stvari,po statistikama se gleda i uspijeh jedne zemlje,kao i kompanija i ostalih stvari,mnogo se cinjenica uzme u obzir i od toga se pravi prosjek ili se stavlja na neku skalu koja onda odlucuje kako je uspijesno ili neuspijesno .....

Sto se tice HR,ja mogu samo da kazem da svi koji na moru zive,zive odlicno jer jos nepoznajem nikoga tko nema neke apartmane koje izdaje a da znate da je apartman oko 40 pa i do 100€ zavisi od velicine i kreveta koliko ih ima to je ekstra...a jedan kretet kada se prijavi stoji oko 400kuna u godini sto se mora platiti drzavi na porez sada vi pogledaj te kako oni zive...moj stric nista neradi osim da izdaje apartmane a preko zime malo se bavi gradjevinom i zivi ekstra....u Zagrebu su takodje jake jake plate i standart im je odlican...U HR stvarno ima dosta ljudi koji dobro zive i mislim da je ovo dosta realna statistika koja prikaziva stanje ne bas najtocnije ali tu je negdje...


Složio bi se sa Vladom...

Statistika je kao bikini - otkriva sve osim najvažnijeg!!!

Tigre mog dragi... evo ja živim na moru pa ne iznajmljujem apartmane... Srećom, imam solidan posao...

Od mojih prijatelja - koji svi žive na moru - nitko ne iznajmljuje apartmane....

Glupo je tako generalizirat. I glupo je govorit da smo "Amerika u malom". Možda i jesmo - po kriminalu...

Ima ovde kod nas puno, jako puno stvari koje su daleko od idealnog... koje su daleko od prihvatljivog...

Prema tome - jedna doza realnosti ne bi ti naškodila
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ja St_faca nisam rekao da je Hrvatska Amerika u malom ako sam to rekao pokazi mi u postu mom...samo znam da se mnogo ljudi u Hrvatskoj bave turizmom i taj turizam veoma dobro podize standart Hrvatskoj,jer bez njega bi bili kao i sve ostale zemlje u regiji...zato molim te St_faca neubacivaj mi nesto  sto nisam rekao kao ono oko Amerike ili da je Hrvatska ekstra zemlja...samo kazem da je u svakom slucaju bolje nego u drugim zemljama u okolini...ja govorim iz mog iskustva.

Korupcija,kriminal...ne bas sposobni politicari,zaduenost zemlje to je sve negativno za Hrvatsku,ali ja sigurno znam da je stanje bolje nego u Srbiji i Bosni i da ljudi dosta lakse zive..koliko je bolje o tome se moze pricati ali je u svakome slucaju ova statistika po tome dobro rekla....
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
OK.

Šta se žestiš odmah...

Da, nisi ti napisao da smo "Amerika u malom" - netko drugi je, mislim Varaždinac...nebitno

Ali ti u skoro svakoj temi nabijaš svima na nos kako je Hrvatska svemir za druge zemlje u "susjedstvu"... a ne živiš u Hrvatskoj...

Hrvatska jest odmakla ispred nekih susjeda... ali ne toliko koliko bi ti (pa i ja) volio...

Uostalom, kad već želiš karikirat:

Ako je Hrvatska 10 puta bolja od Srbije, a Srbija je na dnu (nula), onda je deset puta nula opet - nula.

Zar ne?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola v360v
Da, ja sam napisao da smo amerika u malom.. Ako se dobro sjećam tako su neki političari govorili nakon samostalnosti 90tih..  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
e pa sad, izjave političara nisu baš najvjerodostojniji izvor, zar ne?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Upravo tako jeste...Hrvatska je jos daleko od normalne zemlje i tu nema sta da pricamo,kada vidim na HRTu o cemu se sve dole polemise i o cemu ljudi se brinu pogotovo koliko politicari mute svasta nesto onda mi stvarno dodje muka....i naprimjer St_faca...ja sam godisnje mozda u HR 3 mjeseca sve skupa i sigurno da mozda nepohvatam sve utiske koje se dole desavaju ili koje je pravo stanje ali takodje sam i u Srbiji veoma cesto i znam kako je tamo stanje barem po mom vidjenju,ja svoje videnje na HR i ostale zemlje gledam po mom iskustvu i po tome kako moji u HR zive,sta citam i cujem preko TVa a i kako ja dozivim moj boravak u HR,takodje tako radim i sa Srbijom...nisam rekao da je Srbija na nuli,napreduje se i tamo ali dosta dosta sporo a mogli bi i brze samo da imaju bolje politicare i da nemaju neka otvorena pitanja...I ja neznam gdje ja to guram ljudima ovdje na nos...samo nemogu da slusam kada ovdje netko usporedjuje Srbiju i Hrvatsku...to svu dvije drasticne razlike u zivotnom standartu.Beograd je jos dobro tu je jos i plata i poslovno trziste dobro ali ovo okolo je veoma tesko za normalnog covijeka koji jos ima obitelj...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ma sve je OK....

Samo moraš priznat da konstantno forsiraš teoriju o "ogromnoj razlici" između HRV i Srbije... svjesno ili nesvjesno, ali to činiš

Kažeš Beograd kako-tako, ovo okolo užas..

Pa zar nije tako u Hrvatskoj - Zagreb kako-tako, ostalo ajme majko... (osim Istre)

IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola v360v
e pa sad, izjave političara nisu baš najvjerodostojniji izvor, zar ne?
Naravno da nisu.. Sve su to pusta obećanja u većini slučajeva..  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ma sve je OK....

Samo moraš priznat da konstantno forsiraš teoriju o "ogromnoj razlici" između HRV i Srbije... svjesno ili nesvjesno, ali to činiš

Kažeš Beograd kako-tako, ovo okolo užas..

Pa zar nije tako u Hrvatskoj - Zagreb kako-tako, ostalo ajme majko... (osim Istre)


Jeste ...mozda to cinim ali nije mi to bas na umu da pravim takve razlike...u globalnome gledanju je HRV dosta odmakla Srbiji i nista vise to oko Zagreba okolo to jeste tako i okolo Zga je losija situacija ali eto naprimjer u dalmaciji je najlakse zaraditi pare,barem koliko ja to vidim otvoris par apartmana i izdajes turistima i eto ti solidna dobra plata..zar ne?
A u Srbiji nemas bas takav izbor ili negdje drugo u Regiji....ja upravo nezelim da se vratim zbog toga u HRV zato sto mi se nesvidja ta cijela atmosfera u njoj nezelim taj nacionalizam koji jos uvijek je prisutan izmedju ljudi a najvise mi smeta korupcija u HR...

Jesili bio u Srbiji od kako je se rat zavrsio ?
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ne.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.