IN < - Zivot u doba Korone - spisak stvari koje besplatno mozete koristiti online - >LO
(1/15) > >> :: Odgovori!
Autor: Anea :
Elem, posto cemo ocigledno intezivno online da se druzimo u narednom periodu, pade mi na pamet da guram negde sta sve moze besplatno da se dobije ili koristi, a sto do sada nije bilo dostupno.

TV i zabava:
- SBB je otkljucao skoro sve kanale, osim nekih koji su obuhvaceni posebnom pretplatom, tipa HBOGo: [link]
- Picbox je dozvolio besplatno koriscenje Picbox NOW: [link]
- MTS otkljucao kanale [link]
 - Od 19. do 26. marta imate mogućnost preuzimanja besplatne Watch Dogs kopije.


Knjige i stripovi
- Delfi nudi jednu besplatnu knjigu preko svoje aplikacije uz kod DELFI20
- Bookmate nudi besplatno koriscenje mesec dana svoje aplikacije uz kod SEDIGDESI
- TopSpeed je otkljucao svoju arhivu [link]
- Biblioteka XX vek nudi besplatne e-knjiga: [link]

Obrazovanje
- Fakulteti Ivy league nude bespatno kurseve za one koji hoce da se poducavaju online: [link]
- AdriaHost nudi besplatnu platformu za online časove za do 100 polaznika: [link]
- Kreativni centar nudi besplatne online udžbenike za osnovnu školu: [link]

Kultura
- Narodno pozoriste ce emitovati online predstave: [link]
- Atelje212 ce isto emitovati online predstave na svom FB kanalu: [link]
- Berlinska filharmonija je dala mesec dana free pretplate na njihovu online arhivu: [link]
- Preko 60 muzeja nudi besplatni virtuelni obilazak preko Google platforme: [link]
- Metropoliten opera svakog dana ce free emitovati neku od svojih opera, koja ce biti dostupna online narednih 20h [link]
- Meštrovićeva izložba u Narodnom muzeju: [link]
- Pozorište Boško Buha svake nedelje u 12h emituje predstavu na YT kanalu: [link]
- Gradsko pozorište u Podgorici emitovaće predstave za decu na YT kanalu: [link]
- Festivala internacionalnog studentskog teatra prebacio je svoj program online: [link]
- Zagrebački Restart u akciji Volim dokumentarce, najavljuje besplatno gledanje 20-tak dokumentaraca: [link]
- Kino Mediteran nudi 20 online naslova uz kod KARANTENA: [link]

Prakticni savet:

- Kako napraviti masku:  [link1]  [link2]
- Humanitarna akcija za sivanje maski [link]
- Jovajna Radović, naš expat u Kini o higijenskom režimu koji im je preporučen: [link]


Nastavice se...

Autor: Odbojkaš :
Исто урадио и МТС...
Autor: Anea :
Muzeji:
- preko 60 muzeja nudi besplatni virtuelni obilazak preko Google platforme: https://artsandculture.google.com/partner?hl=en
Autor: Raven_Claw3190900 :
Ко је расположен за стар трек маратон? Креће се са Пикардом, 7 сезона, 178 епизода, има да се гледа до идуће године. Ако потраје онда се прелази на оригиналну серију са Кирком. 
Autor: Anea :
Ja sam dovukla knjige sa posla za posao i ukapirala da kod kuce ima stotinjak koje sam mahnito kupovala i koje nisam procitala

Inace, preporucujem i Battlestar Galactica.... tu seriju sam zabila za jedan napad gripa pre 10-tak godina, moze da se prati sa temp 38 i skroz je tripozno tada
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana