Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 21. Maj 2024, 02:58:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zivot je misterija...  (Pročitano 5328 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia zvrr
Ih, gdje bi nam bio kraj kad bi svaka persona mogla u potpunosti da shvati bilo koju drugu personu.

Nego, život je surov ili život je misterija? Ili nešto gore od oboje? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Citat
Nego, život je surov ili život je misterija? Ili nešto gore od oboje? Smile
Ne zna ni on sam..  Smile


Citat
Hteo sam reci tom pesmom da je zivot surov,a ti mora da si glup kada ne mozes sam da skapiras sta sam hteo reci...

Prvo: ne vidim razlog da ocjenjujes da li sam glup ili ne.

Drugo: zar mislis da slusaoci moraju razumjeti sta hoces reci? Ti si duzan da to izneses na takav nacin da to bude razumljivo, a ne da je potrebno proucavanje da bi se pronasao smisao tvog teksta.

Trece: meni se cini da ni ti sam ne znas sta si htio reci s tom pjesmom.
U tekstu sam sebi protivurjecis. U jednom stihu: "zelim toplinu u srcu", drugi stih "ja cu imati toplinu i kad se ceo svet srusi". U prvim strofama zvucis kao nekakav prorok ili sta vec, a nakon refrena zvucis (kao sto neko rece) k'o taksista. U pojedinim dijelovima izgleda kao da recitujes.

Eto, toliko.. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Realno popravljaš se, ko ne veruje neka posluša njegove ranije radove.

Što obrisa onu predhodnu? Jesu li došli u Voždovac ili si zbog nečega drugog obrisao
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
Citat
Nego, život je surov ili život je misterija? Ili nešto gore od oboje? Smile
Ne zna ni on sam..  Smile


Citat
Hteo sam reci tom pesmom da je zivot surov,a ti mora da si glup kada ne mozes sam da skapiras sta sam hteo reci...

Prvo: ne vidim razlog da ocjenjujes da li sam glup ili ne.

Drugo: zar mislis da slusaoci moraju razumjeti sta hoces reci? Ti si duzan da to izneses na takav nacin da to bude razumljivo, a ne da je potrebno proucavanje da bi se pronasao smisao tvog teksta.

Trece: meni se cini da ni ti sam ne znas sta si htio reci s tom pjesmom.
U tekstu sam sebi protivurjecis. U jednom stihu: "zelim toplinu u srcu", drugi stih "ja cu imati toplinu i kad se ceo svet srusi". U prvim strofama zvucis kao nekakav prorok ili sta vec, a nakon refrena zvucis (kao sto neko rece) k'o taksista. U pojedinim dijelovima izgleda kao da recitujes.

Eto, toliko.. Smiley

Nije ja cu imati toplinu nego ja cu imati dobrotu,izgleda imas i problem sa sluhom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
Realno popravljaš se, ko ne veruje neka posluša njegove ranije radove.

Što obrisa onu predhodnu? Jesu li došli u Voždovac ili si zbog nečega drugog obrisao
Ma obrisao sam jer sam shvatio da ta pesma ne valja,ja i moj ortak smo tu pesmu snimili iz sprdnje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia zvrr
Realno popravljaš se, ko ne veruje neka posluša njegove ranije radove.

Što obrisa onu predhodnu? Jesu li došli u Voždovac ili si zbog nečega drugog obrisao
Ma obrisao sam jer sam shvatio da ta pesma ne valja,ja i moj ortak smo tu pesmu snimili iz sprdnje...

A ova nije nastala iz sprdnje, ovom ćeš da konkurišeš za Sunčane Skale?Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Citat
A ova nije nastala iz sprdnje, ovom ćeš da konkurišeš za Sunčane Skale?Smiley
Hahahahahha... Kralj!  Smile

Citat
Nije ja cu imati toplinu nego ja cu imati dobrotu,izgleda imas i problem sa sluhom...
Paz' stvarno, Izvini, nisam slusao pazljivo.  Smile

Ali ti izgleda imas problem sa onim glavnim - pisanjem teksta jer npr. "ovog zivota ja se pomalo bojim, jer sve to sto sam rekao ja nemam"...gdje je rima za koju mislim da je glavna u hip - hop-u i slicnim muzickim pravcima?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
možda  si zamijenio dobrotu sa toplinom jer ti je u glavi išla konkurentska pjesma Eto što sam vruuć  Smile
« Poslednja izmena: 06. Okt 2011, 20:35:58 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Citat
možda  si zamijenio dobrotu sa toplinom jer ti je u glavi išla konkurentska pjesma Eto što sam vruuć  Smile
Hahaha.. Sta ja znam, sve neki biseri. Pogubi se covjek pa eto ja pobrk'o pojmove.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
SonyEricsson k800
zeky...jedno je ocito,a to je da su izgleda mnogi zaobisli cinjenicu da si 1996g.(ako je tacna informacija na profilu)pa su sebi dali za pravo da tako olako,bacaju pogrdne komentare..zalosno je sto zivimo u takvom drustvu,pa je jedini zanimljiv i spominjanja vredan komentar oni koji omalovazava drugog..kako sam krenuo ...ni moj komentar se nece razlikovat od njihovih,jedino sto ce se ticati druge teme..
-dat cu zato sebi za pravo,da iako nemam neki poseban "ukus" za muziku,da kazem ti..za svaku je pohvalu u danasnje vreme kada neko sa 15,16 godina bez predrasuda krene u stvaralacke vode,pravac je sasvim nebitan,.vazno je da ne odustajes,i da cinis ono sto zelis i volis,a to je sstvaranje glazbe.ako nastavis,tim pravcem ne sumnjam da cemo te sami traziti za par godina na you tubu,ili nebitno gde,bez da se kao sada sam "reklamiras"na bureku..isto tako ne sumnjam,da ces da istrajes,i da ce da te sreca posluzi(koja je naravno potrebna uvek i u svemu)i da ces docekati dan,veoma brzo kada ces i da snimis nesto,odnosno da potpises svoj prvi profesionalni ugovor....vazno je voljeti ono sto cinis i biti istrajan u tome,rezultati moraju doci..
...i da prokomentarisem samu izvedbu...pa ...nije lose Smile
p.s. za sve u zivotu,posebice da covjek u necemu uspije potrebna je Podrska..nadam se da ces je imati. Smiley
....ovaj moj komentar,je moja Podrska Tebi.
..ziv i zdrav bio zeky.
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 21. Maj 2024, 02:58:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: misterija Zivot

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.