Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:56:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zivela (gej) srbija  (Pročitano 4073 puta)
11. Dec 2006, 00:46:44
Poznata licnost


njene male usne zuti su maslacak

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3497
Zastava Дудовица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung galaxy core 8260
Hvala današnjem sveštenomučeniku Klimentu i jučerašnjoj svetoj velikomučenici Ekaterini a naročito sutrašnjem svetom Alimpiju, što sam ovoliko poživeo i bio svedok čuda neviđenog. Malo mi se muti u glavi jer, već 11 dana postim samo na vodi, i mislim da me je taj post približio Bogu, i da sam zato izabran da budem svedok takvom čudu.

Sećate se davnih vremena kada smo voleli našeg vođu sada svetog velikomučenika Slobodana Miloševića nekanonizovanog od Haga stradalog? Naravno da se sećate, ta divna vremena se teško zaboravljaju. A da li se sećate divnih antihaških družbenica koje su na raznim mitinzima, skupovima i poselima podrške nosile velike plakate svetog velikomučenika Slobodana Miloševića nekanonizovanog od Haga stradalog? Naravno njih se još i najbolje sećate. Da li se kojim slučajem sećate da su uz narodnu muziku s izvora i gusle igrale zajedno sa tim divnim i vrhunski odštampanim plakatima (da pomisliš da je živ koliko je dobro odštampan) i celivale ga sve u štampana usta i razmazivale po plakatima jeftini karmin crvene boje s buvljaka?

E jeste, te strine i tetke su one iste, sada već bake, što su pre neki dan ljubile ne tako kvalitetno odštampane plakate uskoro svetog velikomučenika Vojislava Šešelja nekanonizovanog takođe od Haga stradalog, tj. buduće slave Srpske radikalne stranke i Zemuna. Sve ja to razumem. Razumem da su se te strine i tetke palile na Slobu (kažu da je bio dobar frajer, zgodan, dominantan, pravi domaćin čovek; moja komšinica je bila toliko zaljubljena u Slobu da je čak išla kod vračare da baca black magic na prepodobnu Miru stradalnicu) i da se ove bake od kad nema Slobe pale na svetog velikomučenika Voju, naročito od kad je na ovoj no food dijeti.

Ali ono što mene zanima, toliko me zanima da noćima ne mogu da spavam, jeste da li postoji ljudsko biće koje bi na nekom poselu nosilo plakat svetog ustavotvorca Vojislava Koštunice Žičkog i celivalo ga u štampana usta? Da li postoji ljudsko biće koje bi se učlanilo u DSS samo zato što mu je Koštunica seksi, kao što su se razne tetke i strine učlanjivale u SPS samo zato što je Sloba bio dobar frajer?

Još uvek nisam pronašao toliko nastranu osobu, ali moje traganje se neće završiti, jer ta osoba je negde out there. I dok sam tako tragao za tom nastranom osobom, imao sam jedno nastrano i dovoljno bolesno iskustvo koje želim da podelim sa dragim mi svetomučenicima blogerskim.

Ne tako davno, na jednom sodomitskom sajtu naišao sam na kazanije i priupitanije jednog NN sodomitskog lica: „da li postoji sodomit, anusom preopterećen, koji je član Demokratske stranke Srbije – Vojislav Koštunica?“ i izražava svoju protivprirodnu želju da takvog sodomita upozna i za mentalno zdravlje priupita. Iako grešne duše i pohotnog tela, imao sam tu sreću, te sam takvog sodomita upoznao. Ušima svojim verovati nisam mogao kad mi to bogougodno, osim kad je anusom preopterećeno, biće ne reče da je punopravni i višegodišnji član Demokratske stranke Srbije pod rednim broj (poznato redakciji) na izbornoj listi. E da mi pomogne današnji sveštenomučenik Kliment i svi sveci, jel sam ja to poremetio pameću ili ovo sodomitsko DSS biće ne zna o čemu govori?! Kad mi reče da on nije usamljeni sodomitski primerak, obli me hladan znoj, a tek kad mi spomenu da je i nekadašnji osnivač Kvirije sada član DSS-a, padoh pod sto i pri padu pokidah omiljenu mi brojanicu. Mene ovo gospođa Boginja izlaže iskušenju pa mi šilje đavle u DSS ruhu. Iskušenju odoleo ne bih, te bih svoje pohotno telo đavolu dao, da me ne ubode tamo gde sam najosetljiviji. Đavo poganoga DSS jezika se usudio da mi dira drugaricu. Majku mi diraj, ali drugaricu nikako. Nego on posle drugarice poče da mi dira u Sarajevo. Veli on kasaba, turska, kad im čuje akcenat kosa mu se digne na glavi. Ovo bi dovoljno da od anusom opterećene saradnje ne bude ništa. Zbogom, doviđenja, daleko ti DSS kuća.

Vratih se ja tako u svoj, električnim ćebetom zagrejan krevet i sve do jutra vrzmale su mi se nečiste misli po glavi. Jedna ovca, dve ovce, crna ovca, jedan ovan, jedan bik, jedan čobanin u narodnoj nošnji, jedan DSS-ovac, jedan sodomit, drugi sodomit, treća ovca, jedan konj, dva akademika, tri akademika, jedan cvet u kosi, jedan patriota, jedan pop, dva popa, jedno dete, jedno seksualno zlostavljanje i dođem do zaključka da od nas zavisi. Ako mislimo da nama sodomitima anusom preopterećenima bude bolje, treba da glasamo za koaliciju Tri palme za dve bitange i ribicu – Vojislav Koštunica, jer je to jedina politička opcija koja ima snage i volje da konkretnim legalističkim postupcima promeni sadašnju situaciju u kojoj se nalazimo, jer su jedini garant da ćemo bolje živeti, a to dokazuje unutrašnja (gej) snaga koju poseduju.

Živela (gej) Srbija!


izvor - blog B-92
IP sačuvana
social share
there is no place for little monkey in this town
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson K510i
Zali Boze tvoje internet sate. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
mozda ima flat.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
cekaj, kaze zvor: blog...
@idejan, da li si ti ovo napisao ili neko drugi pa si ti citirao? ako je drugi, brzo reci ko je.
ako si ti, onda razumijem tvoje bjesede, kanda mi se javi na pp, da ti predam informaciju sajta o ustanoviji gdi trbas bdit dok te zli demoni ne napustise.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
То је блог познатог Квирије са Б92...

http://blog.b92.net/node/3255  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
Queeria je organizacija, a pisu njeni clanovi.

Moram da priznam da imaju podosta dobrih textova na tom blogu Smiley rado ga citam. (ne mislim samo na queeria, vec na ceo b92 blog Wink )

IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
То не знам,увек стоји потпис Петар М.Аздејковић па се дало претпоставити да је то једна особа............а што се тиче "доброте" текстова то не бих да коментаришем посебно сем што ћу рећи да утичу на то да они који их читају чврсто остају уз страну уз коју су и дотад били....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


njene male usne zuti su maslacak

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3497
Zastava Дудовица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung galaxy core 8260
ja nikada nisam bio ni na jednoj strani jednostavno mi se tekst svideo pa vi izvolte sa komentarima Smile

@ steelers zasto zali boze moje sate, pa to su moji sati i ja ih koristim kako ja zelim Smile

@ kraljevicu marko zli demoni su samo u jednosmernim i zavistnim ljudima  Smile
IP sačuvana
social share
there is no place for little monkey in this town
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
I sta je poenta tog proseravanja?
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
ja nikada nisam bio ni na jednoj strani jednostavno mi se tekst svideo pa vi izvolte sa komentarima Smile

И то му дође страна...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:56:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.