Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:10:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ženske maštarije  (Pročitano 9615 puta)
21. Jan 2007, 08:33:30
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Ženske maštarije

Baš kao i muškarci, i žene imaju svoje maštarije o seksu. Razlika je u tome što bi muškarci još i mogli otvoreno da govore o njima, dok kod žena maštarije uvek ostaju samo to - maštarije koje će se možda jednom pretvoriti u stvarnost.

Ipak, u svetu ženske mašte maštarija broj jedan jeste ona koja je u bliskoj vezi sa sadašnjim partnerom. To je sve ono što bi ona želela da radi ili što su nekada radili zajedno. Čitavu stvar čini zabavnom to što je osoba koju ona želi uvek u blizini i što bi eventualna maštarija mogla da se relativno lako ostvari ukoliko je i partner željan novih ideja koje treba zajednički isprobati. Seks s drugim muškarcem takođe nije retka maštarija kod mnogih žena. Najčešće se radi o nekim bivšim ljubavnicima; neke se osećaju krivim što su napustile posebno vruće razdoblje u svojoj prošlosti. Međutim, razlog za nastajanje ovakvih maštanja može biti i još nedovoljna količina opuštenosti s novim ljubavnikom. Neke žene misle da nivo intimnosti u datom trenutku još uvek nije dovoljan za sve one virtuoznosti koje su bile spremne da izvode s ranijim partnerima.

Naravno, maštanja o nekim novim muškarcima (ili hajde da se zadržimo na jednini - o nekom novom muškarcu) uvek se može posmatrati i kao stari, dobro poznati sindrom "želim samo ono što nikako ne mogu da imam". Pošto je oralni seks najbrži i najefikasniji, a neretko i jedini način dostizanja orgazma kod žena, ne treba se iznenaditi što je toliko prisutan u ženskoj mašti. Da li se u tim maštarijama muškarac pretvara u seksualnog roba koji samo obavlja ono što se od njega očekuje - ostaje obavijeno neizvesnošću... Žene najčešće priznaju da imaju romantična maštanja (kao na filmu), koja uključuju strastven seks s jakim emocionalnim nabojem. Sve to, naravno, podrazumeva i zalaske sunca na usamljenoj peščanoj plaži.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Koja žena ne želi da bude toliko lepa da se muškarci neprestano bacaju pod njene noge? O tome često maštaju žene kojima još uvek nedostaje hrabrosti da jednostavno krenu putem svojih želja. A kako stoje stvari sa seksualnim perverzijama i maštanjem o njima? Teško je reći.

Dok su neke žene beskrajno podložne eksperimentima i neobuzdanosti u svojim maštanjima, u stvarnosti se većina njih boji da nešto iz domena "perverznog" čak i predloži svojim partnerima. Za žene otvorenog uma maštanje je oblik pronalaženja novih mogućnosti koje se u neko dogledno vreme mogu iskusiti u stvarnosti. Psiholozi kažu da je grublji seks jedna od čestih ženskih maštarija. Strastven i silovit, ali retko nasilan i bolan, vrlo je dobro prihvaćen i onda kada su one te koje drže kontrolu u svojim rukama. Jedna od čestih fantazija jeste i seksualna dominacija nad moćnim muškarcem u poslovnom ambijentu. Maštarije o grubljem seksu i fizičkoj nadmoćnosti pojavljuju se najviše zbog toga što se u stvarnom životu žena često događa sasvim suprotno.

Fantazije u kojima se žena zanima za jednokratni seks takođe nisu retke. Čak i žene znaju šta je seks radi seksa, gde je nagrada čisto zadovoljstvo. Neizvesno je samo to koliko često se ta fantazija može ostvariti. Pitanje je i da li treba jer onda više ne bi bila fantazija. U takvim fantaziranim jednokratnim kombinacijama žena može da ostvari sve svoje želje, jer dotičnog muškarca više nikada neće videti. Nije retka situacija ni da se u njihovoj mašti takav seks često dešava i s muškarcem bez lica. Ženi je dovoljan osećaj, ona zapravo i ne želi da ga vidi, a sam seks prolazi bez intimnosti koju sa sobom neophodno nosi pogled.

Bilo kako bilo, jači pol mora znati kako da iskoristi ženske fantazije, ne samo zbog toga da bi se one pretvarale u njihovu stvarnost koliko zbog čistog užitka, za koji su, po svoj prilici, i one spremne.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ah te fantazije... Smile

uz malo hrabrosti i svjesti koliko može i treba da nam bude lijepo...
i koliko je poželjno da te fantazije ne ostanu neostvarene...

hrabrost i pravi muškarac... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02

i koliko je poželjno da te fantazije ne ostanu neostvarene...
Neke ipak treba ostaviti neostvarene.

Npr. Kako bi samo grozno bilo da sam se u srednjoj skoli smuvao sa nastavnicom matematike   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Npr. Kako bi samo grozno bilo da sam se u srednjoj skoli smuvao sa nastavnicom matematike   Smile

Никад не знаш док не пробаш...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
LG 4X HD

i koliko je poželjno da te fantazije ne ostanu neostvarene...
Neke ipak treba ostaviti neostvarene.

Npr. Kako bi samo grozno bilo da sam se u srednjoj skoli smuvao sa nastavnicom matematike   Smile

mogu ti reci da meni sa profesorkom engleskog nije uopshte bilo loshe... Smile

just kidding ofcourse (i pomalo engleskog sam nauchio usput  SmileSmile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
čula sam da su profesorke dobre kao instruktorke seksa Smile

posebno za mlade dječake... Smile

ah,

ja dok sam pisala u glavi sam imala neke svoje fantazije,koje je poželjno ostvariti.
što prije.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ja cekam..... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
 Smile
Engleskinja, znaci...lepo,lepo...batice


ja dok sam pisala u glavi sam imala neke svoje fantazije,koje je poželjno ostvariti.
što prije.
Postavi temu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
LG 4X HD
ja cekam..... Smile Smile Smile

kod kolima?


Citat
Engleskinja, znaci...lepo,lepo...batice

lepo lepo,nego shta  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:10:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.