Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: da li su zene zaista vernije od muskaraca?
da
ne
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zenska vernost...  (Pročitano 7695 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
"vratiti milo za drago" - kod prevare? To  Smile
Bice da sam staromodna, obzirom da tako nesto sebi nikada ne bih dozvolila. Ukoliko se doticna muska persona upustila u avanturu prevare, nema te sile, a vala ni jacine ljubavi zbog koje bih mu oprostila. Posebno mu ne bih "vratila milo za drago", jer se to definitivno kosi sa mojim stavovima. Prastati jeste ljudski, ali nikako nemojte zaboraviti da sve to zauvek "visi u vazduhu". Malo je komplikovanije kada je brak u pitanju, cini mi se Smile posebno ukoliko su i deca prisutna. Ali, takodje ne zaboravite da, ukoliko se u braku cine prevare, ispastaju i deca. Ukoliko se brak okonca, ne mora da znaci da ce deci nedostajati toplina roditeljskog doma, odnosno prisustvo oba roditelja, normalne osobe mogu da postignu dogovor kojim nece niko trpeti, a posebno ne deca. Mozda razmisljam suvise "daleko", ali takodje ne treba zaboraviti da ta decica odrastu i krenu svojim putem...
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
ni ja ne vidim svrhu vracanja *milo za drago*  Smile nekome ako nije stalo do nas,nista se nece postici ako ga prevarimo za osvetu,samo sebi skodimo
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pravda je spora,ali dostizna!!!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1232
Zastava SCG
mob
SonyEricsson k700i
Po mom misljenu zene jednako varaju kao i muskarci...To je danas potpuno izjednaceno medju zenama i muskarcima...mada licno smatram da muskarci u braku varaju vise nego zene u braku.Valjda zato sto zene u braku po nekom mom zakljucku imaju drugaciji pogled na prevaru.
IP sačuvana
social share
Life is not measured by numbers of breath we take,but by moments that take our breath away...

And just like the ocean under the moon
Well that’s the same emotion that I get from you
You got the kind of lovin that can be so smooth
Gimme your heart make it real
Or else forget about it!

Cudno je to kako nam malo treba da budemo srecni,a jos cudnije je to kako nam to malo uvek nedostaje!
 :giggle: :hug: [smilie=35s.gif]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
mob
Motorola PEBL
Shto tiche toga ko je verniji ili ko je vishe sklon prevarama, ne bih mogla tako da generalizujem, mada mislim da zene kada varaju veci procenat to radi upravo da bi povredile partnera sa kojim su u vezi... Mozda greshim... Lichno mislim da je to nebuloza, ako mi nije lepo sa partnerom iz bilo kog razloga, prekidam vezu, prevare su besmislene i jedna velika laz! A lazi ne oprashtam Smile
Sta ako ponestane emocija,zara...,znas vec,ostane samo postovanje...,a divni "leptirici" ti bas nedostaju?
...A vi u braku,decica se igraju oko nogu...,pa zar da postanu deca razvedenih roditelja?

Kao da si znao kome to pitanje da postavish... Moja cerkica ce biti dete razvedenih roditelja! Chinjenica ne zbog nedostatka leptirica, ali bez obzira... Za decu je najvaznije da imaju mir i pozitivnu energiju oko sebe, a brak koji ne funkcionishe to ne moze da pruzi!
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
Jasno.Sticajem okolnosti mogu da potvrdim da si u pravu zato sto sam i ja "dete" razvedenih roditelja.Apsolutno sam za tezu :bolje dobar razvod nego los brak.Na zalost dosta mladih ljudi u startu prave gresku i odlucuju se na ishitrene brakove sa kobnim posledicama u vecini slucajeva.Retko ko i razmislja o buducnosti dece pre braka.Takodje,velika je verovatnoca da deca takvih roditelja krenu losim putem...Uveren sam da ce tvoje dete krenuti pravim putem tim pre sto si ocigledno dobra majka i znas sta je najbolje za tvoje dete.Imas moju punu podrsku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
I moju  Smile a taj mali nasmejani andjeo ce krenuti pravim putem, jer ona jeste predivna majka  Smile
« Poslednja izmena: 08. Nov 2005, 21:13:28 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
mob
Motorola PEBL
Da samo mozete da mi vidite osmeh na licu  Smile  Smile  Smile
Ma naravno da ce krenuti pravim putem! A sa tatom u svako doba moze da se vidi jer je to njoj potrebno. Jeste sada mala i nema pojma niochemu, ali kasnije ce joj to svakako biti vazno...
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
mob
Motorola PEBL
Hvala za podrshku, uvek je potrebna  Smile
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
Po svemu sudeci,u najmanju ruku su ravnopravni u neverstvu.To bismo mozda mogli i da zaključimo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
yapp
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.