Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:42:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ženska ljubomora  (Pročitano 9959 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
nekoliko puta sam mu rekla da se ne osecjam vise lepo.........znam da se svidjam drugima ali meni je bitan samo on.....i svaki put kad mu kazem kako se osecam on se vadi na foru da on ima komplekse i da su to njegovi problemi i da se ja ne cimam zbog toga i da ne budem toliko osetljiva i da me on voli.......ali ja ne mogu da ne budem osetljiva na komentare osobe koja tvrdi da me voli........
Pre par dana je isao da se vidi sa nekom mnogo dobrom ribom koju mi je trljao na nos od pocetka veze......i pricao mi je da ju je k..snuo...i da mu je samo za to sluzila da bi mi pre par dana rekao da je to samo zeleo ali da nikada nije to uradio.....ne znam kako sada da mu verujem......odjednom se javila i devojka sa kojom je zeleo da bude pre mene....pa sam ja uletela.......i sad ide da se vidi sa njom......a videla sam da joj je pisao "draga, volim te, mislis li na mene" i tako to kad smo bili vec par meseci u vezi.....nismo mi nesto dugo u vezi imala sam ja i duze ali ova mi je posebna i stvarno ga volim i plasim sebe koliko me cini posesivnom i ljubomornom......ne znam sta da radim.......pucjicju

Tvoja situacija je daleko komplikovanija od napred navedene... Ali i daleko jasnija ako mene pitaš... nije on jedini na svetu, mada verujem da to tebi tako izgleda...  Smile

Samo opušteno... a to važi i za tebe shone, devojka je tek dve poruke poslala, a ti bi odma' da skidaš glave...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
eh kako bih volela da mogu opusteno......ne prepoznajem se........ne znam kako da se smirim.....stalno ubedjujem sebe da moram da se smirim.....ali ne mogu.....mislim smirim se ja........i onda opet tako budem nesrecjna........i konstantno imam neku tremu....knedla u grlu.....tesko u stomaku i tako to.....ne znam kako da postanem svoja ponovo...bas mi je tesko da se sredim...zapitam se nekad da li je dobro za mene da budem sa njim.....i znam da uglavnom nije.....ali volim ga i stalno se nadam da ce se on promeniti ili da cju ja postati jaca i prestati da reagujem na njegove komentare........plasim se samo da ako prestanem da reagujem da ce to znaciti da me je ugusio i da mi vise nije stalo.....ne bih volela da mi se to desi.....trpim nesto sto nisam sanjala da bih ja trpela.......nisam ovako dozvoljavala sebi da se spustim.....ne znam kako da se dignem ponovo gde treba da budem
Nisam ja stalno nesrecna sa njim.......on je divan prema meni.....ali ima taj problem sto se nije svidjao devojkama.....ljudi misle da je ruzan.....cak i ne razumeju sta cu sa njim.......i znam da ima te komplekse oko izgleda.....ali meni izgled zaista nije bitan...ja ga volim zbog svega sto on jeste.....osim te potrebe da leci sebe na meni
« Poslednja izmena: 24. Feb 2007, 13:10:58 od mala.plava »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
lepo si rekla... leci sebe na tebi
e sad...koliko ti imas strpljenja i nerava za tako nesto  Smile
jer citava situacija tebi zestoko potkopava samopouzdanje... a sve mi ocekujemo od momka koji je kraj nas, upravo suprotno- da se osecamo kao najlepsa i najpozeljnija cura, jer smo njemu upravo to
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ne znam....volela bih da nije sve tako komplikovano......a za samopouzdanje si definitivno u pravu......da nemam druga sa kojim mogu da pricam otvoreno....i koji mi pomaze da ne izgubim samopouzdanje potpuno.....ne znam kakva bih sad tek bila........pokusala sam decku da objasnim da mi samopouzdanje nije nikad bilo manje nego sto je sada i da bih ja pored njega trebalo savrseno da se osecam........ne znam koliko to njemu dopire do mozga......nisam navikla na ovo.....zaista sam do sada imala srece da su svi znali da se ponasaju prema meni kako zasluzujem.....iz nepoznatog razloga ja sam bas za ovim pukla.....kako bih volela da neko sada moze da mi mahne carobnim stapicem i da mi sve ponovo bude ok u zivotu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.


 Samo opušteno... a to važi i za tebe shone, devojka je tek dve poruke poslala, a ti bi odma' da skidaš glave...

dule bwe, opusti se i ti  Smile
to je uobicajena, formalna poruka, nije nista licno  Smile
 
bolje da mala.plava odmah procita tih nekolicinu pravila i zna sta i kako   Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ne znam....volela bih da nije sve tako komplikovano......a za samopouzdanje si definitivno u pravu......da nemam druga sa kojim mogu da pricam otvoreno....i koji mi pomaze da ne izgubim samopouzdanje potpuno.....ne znam kakva bih sad tek bila........pokusala sam decku da objasnim da mi samopouzdanje nije nikad bilo manje nego sto je sada i da bih ja pored njega trebalo savrseno da se osecam........ne znam koliko to njemu dopire do mozga......nisam navikla na ovo.....zaista sam do sada imala srece da su svi znali da se ponasaju prema meni kako zasluzujem.....iz nepoznatog razloga ja sam bas za ovim pukla.....kako bih volela da neko sada moze da mi mahne carobnim stapicem i da mi sve ponovo bude ok u zivotu

Može sve ponovo da ti bude ok u životu! I koliko god ovo zvučalo kao istrošena fraza, sve zavisi samo od tebe, nije potreban nikakav čaroban štapić!

Ne smeš dozvoliti da tako neko utiče na tebe. A to kako utiče, dovoljan je pokazatelj šta ti je činiti. Ali se moraš potruditi, i to dobro, s obzirom na stanje u kome se nalaziš. I moraš raščistiti neke stvari sama sa sobom... što bi se reklo, u glavi...

Za početak, tvoja situacija, koliko god da ti izgleda loša, nije smak sveta, ni za tebe, ni za tvog dečka... Ljudima se svakodnevno dešavaju mnogo gore životne stvari... I sve mora da ide dalje... Ne želim da ovim relativizujem tvoja osećanja, ali probaj da stvari sagledaš malo šire.

Onda, moraš sama odgovoriti na nekoliko pitanja... Da li ti njega stvarno toliko voliš? Toliko, da ne možeš da zamisliš da može biti nekog novog u tvom životu? Da taj neko drugi ne može biti ni približno (karakterno) osoba kao tvoj dečko? A pritom biti tretirana, možda ne kao princeza, ali mnogo lepše nego sada?

Da ja ovde ne budem glavni "rasturač"... možeš probati i da ponovo potpuno otvoreno razgovaraš sa dečkom na tu temu... da probaš "poslednji put" da razgovaraš sa njim na tu temu... A te fore "to su moji kompleksi, ali te ja volim" su stvarno fore, jer da su kompleksi on ih ne bi mogao biti u toj meri svestan i tako govoriti o njima... Prema tome...



dule bwe, opusti se i ti  Smile
to je uobicajena, formalna poruka, nije nista licno  Smile
 

Ne znam ja, on meni sa ovim avatarom deluje kao da bi da skida glave... a još i citira Kartmana...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Jos uvek sam ja miran sto se nekih ljudi tice, da si na mom mestu razumeo bi me Smile

Sto se tice skidanja glava... nije losa ideja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
ja nemam tih psihickih problema
ne pravim nikakve problema oko vidjanja sa bivsim devojkama ili sa drugaricama

sve je to pitanje poveranje i sigurnosti kako u sebe tako i u partnera
tachno
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
" Tvoja situacija je daleko komplikovanija od napred navedene... Ali i daleko jasnija ako mene pitaš... "

Da, složila bi se s time. Bilo je toga da sam i ja osećala kao da sam mu "druga liga" i da je sve u prošlosti bilo bolje...Ali mislim da je to više u mojoj glavi - jer sam i po prirodi nesigurna. Neke komentare i kritike krivo ili preosobno shvatim.
Mislim da to kod tebe nije problem. Ovo što radi nije u redu. Dulisha ti je lepo odgovorio, a čini mi se da si i sama pametna devojka.
Sretno.

A ona moja blesava tema...
Zaboravila sam napomenuti da me na početku veze  - kada su se više družili, kada joj je bila potrebna pomoć, nazvao njenim imenom tj. krenuo je reći, ali se zaustavio. Bili su na kafi taj dan ili dan prije, a bio je malo i pripit. Sedila sam na njemu (ništa nismo radili sem pričali) i izletelo mu.Tada mi je rekao da mu je kao sestra i da ga je ona mogla stvarno naživcirati pa valjda zato -  jer smo nešto raspravljal (nismo se svađali) - mu je izletelo ime. Video je to kao nebitno, jer je i ženu svog druga nazvao krivim imenom (ne znam kojim Smiley ). Bitno je  jer sam ga tada prvi put upitala da li ima tu nešto i da li bi želeo biti s njom (nisam ništa još znala), bilo mu je to smešno, odgovorio je ne i nakon toga ju više nije spominjao tako.

A što se tiče onog što sam pisala i vaših saveta da moram nešto da promenim - jasno mi je to. On bi hteo da prihvatim njihovo prijateljstvo, da se "žrtvujem" i odem na kafu s njima jer bi to njemu puno značilo. Rekao je da bi on to napravio za mene i znam da bi. Ja bi htela da mu je to manje važno,  ali to je moj problem, a ne njegov.
Isto tako, nekad imam nelagodan osecaj kada se "setim". Evo jedan od najbanalnijih primera. Pričali smo o horoskopu. Primetila sam da se najviše priča o njenom znaku. Ja sam slučajno to znala, a on nije znao da znam. Najverovatnije slučajnost, jer ima i druge drugarice u tom znaku i stvarno bezveze. Rekao mi je da nju nije ni uzeo u obzir kada je to pričao, jer s njom je bio i baš ju poznaje.

« Poslednja izmena: 26. Feb 2007, 09:28:31 od srdelica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:42:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.