Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:22:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zenska cula  (Pročitano 11624 puta)
07. Okt 2003, 21:14:51
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
ZENSKA CULA :


Svi muskarci obozavaju neke posebne dijelove zenskog tijela, one koje zele vidjeti, dotaknuti i okusiti vise od ostalih. Stoga, u najvise slucajeva, odmah polaze prema tim dijelovima. Medutim, valja usporiti! Treba pricekati dozvolu za bavljenje tim posebnim dijelovima, a do nje dolazi ako zena ocijeni da ste vrijedni povjerenja

Povjerenje je psiholoski imperativ u zena. Njeno tijelo mora vjerovati vasem, vasim rukama i vasoj sposobnosti. Da biste postigli njeno povjerenje, ne smijete ciniti nagle pokrete, niti pustati glasne uzvike.

Ne zurite. Pridite joj vrlo polako. Jer, uplasit ce se i pobjeci poput krhkog bica kakvo i jest, ako prenaglite. Budite vrlo tihi. Svakako njezni. Sapucite meko. Krecite se dostojanstveno. Morat cete se prisjetiti mnostva starih i novih ideja kako biste potakli njene osjecaje. Te ideje nisu slozene, jer vecim su dijelom instinktivne. Jednostavno prisluskujte njeno tijelo i neka vas to vodi do neizbjeznog prodora u njenu erotsku imaginaciju.

Zvuci

Zavadanje morate zapoceti s najvaznijim organom, njenim usima koje su, inace, kod zena vrlo osjetljive na verbalno podrazavanje, dakle, laskanje. Rijeci su snazan afrodizijak. Popalite je slatkim saputanjem, usnama koje ovlas dodiruju njenu usnu skoljku.

Laskanje ce vas daleko odvesti. Posebno i neprestano morate udjeljivati komplimente njenom tijelu O bez obzira koliko ste dugo zajedno. Svakoga puta pri vodenju ljubavi odaberite dio, dva njena tijela i posebno komplimentima obozavajte. Narednoga dana, nakon takve sjajne nagrade, porast ce njeno samopostovanje i samouvjerenje. Primjecivat ce dijelove tijela koje ste spominjali i ponostiti se njima. Takva svakodnevna samosvjesnost povecat ce njen seksualni nagon eksponencijalno.

Mirisi

Zelite li potaknuti seksualni odgovor, morate povezati odredene mirise sa seksom. Pamcenje mirisa snaznije je od ostalih oblika prisjecanja. Mozete upotrijebiti posebne mirise poput afrodizijaka i stimulansa. U spavacoj sobi najbolji su lavanda, lotus, vanilija, ljubica i jantar.

Preplavite svoju sobu mirisljavim svijecama, svjezim, cistim plahtama, cvijecem, parfemom, tamjanom i uljima. Ne pretjerujte. Jedna do dvije arome su dovoljne. Ne zaboravite je naviknuti na miris svoga tijela. Taj slatkasti, meki, ljetni miris seksa, taj mosusni miris uzarenih hormona koji su ostali na njenom tijelu nako vaseg odlaska.

Ukusi

Kuhanje za vasu ljubljenu je dobar nacin za osvajanje njenog divljenja. Vjerojatno ce vam se nakon toga zeljeti oduziti za vasu darezljivost i briznost. O pikniku u krevetu zene i djevojke neprestano mastaju. Pogled na hranu u krevetu ce uzbuditi njenu mastu. Ukljucite njezne, egzoticne, male osjecaje O neku grijesno slatku cokoladu, jagode u bijeloj cokoladi, sampanjac, kremu i kolace. Igranje hranom po njenom tijelu podrazit ce strastven osjecaj zdrave, darezljive i slasne pozude.

Dodiri

Dodirivanje njenog tijela mora varirati od zadirkivajuceg, preko njeznog, do cvrstog. Prijateljski dodir njene guze dok hoda nikad nije losa stvar. Prodite prstima kroz njenu kosu. Kako biste iskazali postojan, cvrst dodir, podignite je i odnesite do spavace sobe. Satenske plahte, barsunasti ogrtaci, majice od kasmira, pidzame od svile, cipkaste gacice te koznate hlace mogu uzbuditi kod zene osjetilo dodira i pruziti joj nezaustavljivo uspaljivanje.

Budite dobri s njenim grudima. Divite se i pazljivo postupajte s tim prelijepim oblicima zenskog tijela. Budite njezni. Ne pritiscite bradavice kao da su tipke tastature. Njezno stimulirajte bradavice, osjetite ih na dlanu pri kruznim pokretima. Ljubite bradavice, sisajte ih njezno. Kvrcnite ih jezikom. Draskajte ih na isti nacin kao sto draskate i njen klitoris. I napokon, spojite ljubljenje grudiju i bradavica s mekim dodirivanjem genitalija.

Nakon svega ovog detaljnog posvecivanja njenim osjetilima i pobudivanja njene seksualne imaginacije, malo je vjerojatno da ce povjerenje izostati. Vi postajete vrijedni povjerenja i put prema ostalom blagu se otvara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam kako drugi ali ja volim uglavnom sve delove tela Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Sanjice opet si odnekud skinula tekst.... pa reci mi sta ti mislis o ovome sto si napisala?
Meni licno potrebno je mnogo da bih se prepustila ako se uopste prepustim..... teska sam pri otvaranju prema nekome.... ali ako mu to uspe poci za rukom.........mmmmmmm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
A vidi sad ti ovo- cesto me teren zadesi negde u gradu, ja u radnom kombinezonu, sirim mirise farbe i znoja od posla, uflekan sav od hemije i boja i desava se neocekivano- neverovatan prijem kod devojaka!!! Ladno ti prilaze, kao nesto pitaju, ja prilazim, padaju price... posle se vidis nagde u gradu itd. Ipak mi se cini da osnovni divlji instikti idu i sa divljim izgledom.
Uzgred receno da li vi stvarno zivite i mislite onako kako na forumu propovedate??
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja da... i iskreno govoreci uopste mi ne smeta da svoja misljenja iznesem javno
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 56
Dodacu nesto kratko ali jasno

Zenska cula 0 : -2 muska cula

Ali zato mi imamo aparat u gacama koj proradi kad treba i kad nam nije jasno sta zene zele pa nam je tek onda jasno
IP sačuvana
social share
Smiley Smiley Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 56
e da i da dodam!!

Nemojte obracati puno paznje meni ja sam lud
IP sačuvana
social share
Smiley Smiley Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: bAd
e da i da dodam!!

Nemojte obracati puno paznje meni ja sam lud


Ovo se da primetiti  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
prilicno se da primetiti!!!!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ma daj bre... sta vi tu pricate ???

npr sto se tice dodira... nije to samo dodirnuti ili proci rukom kroz njenu kozu. Ima tu i malo vise od toga. NE znam ali ... radi "posao."
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Gricnes za uvo... Smiley
bAd je lik, ne diraj ga Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
a stoooooo.... bas mi se sa nekim svadja Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Imaces celu noc za romanticne nesporazume...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Citat: SerbianFighter
Ne znam kako drugi ali ja volim uglavnom sve delove tela Smiley

e pa to zavisi u kom su izdanju...
"kad skinula je gace ono srbija sume
daj makaze i testeru da se probijemo kume"
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Takva ne mere ni u stan da udje a kamoli do kreveta da dodje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:22:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.