Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zenga trener Crvene zvezde  (Pročitano 3764 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd


Mislim da ce biti odlazaka jer vec imamo 4 spica i najavljuje se dolazak jos jednog, iz Gane ili Brazila. Zato se plasim da ce jedan od postojecih napadaca biti prodat.



 Hoce da dovedu nigerijca Ikpebu (32. godine). Proglasen za igraca godine u Africi 1997. i nezvanicna cena mu je 750 000 evrica.
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Eto, taj lik je iskusan ali imacemo bas guzvu u spicu ako dodje.

Bez obzira na sve, mislim da se Zvezdi smesi lepa sezona... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
„Blic“ za petama novom treneru Zvezde
Zenga: Dakle, ovo je ta čuvena „Marakana“!

Fudbaleri Crvene zvezde na čelu sa novim trenerom Valterom Zengom vratili su se juče posle podne sa priprema iz austrijske banje Tac Mandorf, a u Beogradu ih je dočekalo paklenih 35 stepeni Celzijovih. To je bilo iznenađenje za sve igrače kojima je prvo pitanje po izlasku iz carinske zone bilo „Šta je ovo, otkud ovolika vrućina?“.

I Zengi je bilo vruće - u teget odelu, beloj košulji dugih rukava i laganim braon cipelama, ali i sa jedinim obeležjem kluba koji će voditi naredne dve godine - crveno-belim kačketom sa zvezdom petokrakom na centru. Posle godinu dana Italijan je ponovo u Beogradu (vodio Steauu protiv Železnika u Kupu UEFA) i na surčinskom aerodromu je dočekan kao zvezda, a tako se i ponašao. Nije imao ništa protiv što fotoreporteri snimaju svaki njegov pokret, ali tog trenutka za razgovor nije bio raspoložen.

- Gospodin Zenga nema ništa novo da doda, o svemu ćete moći sa njim da razgovarate na konferenciji za novinare posle zvanične promocije i potpisivanja ugovora - preneo nam je njegov pomoćnik Bora Cvetković dok su igrači i treneri ulazili u autobus koji je trebalo da krene ka Ulici Ljutice Bogdana.

Pre nego što je fudbalerima u svlačionici dao slobodno - do sutra u 18 časova, Zenga, kao i svaki profesionalac je odmah želeo da se upozna sa terenima „Marakane“ i klupskim hotelom gde će ekipa biti smeštena dok je u karantinu. Prvi korak je napravio na pomoćnom terenu, prstima dotakao travu po ulasku i izlasku, brzim korakom se spustio na drugi teren (opet dotakao travu!) i produžio u hotel.
Stekao se utisak da je zadovoljan viđenim... Je li baš tako?

- Kasnije ćete razgovarati o tome... Valter je u redu, imaćete dobru saradnju sa njim. On priča, ja radim. Veoma mi je vruće, ja živim i Milanu i teško podnosim ovu temperaturu - kroz smeh je rekao još jedan Zengin pomoćnik Masimo Pedracini, koji je sa njim radio i u Rumuniji.

Hotel je lepo uređen, najpre je posećena trpezarija, gde se stručni štab upoznao i pozdravio sa osobljem, a potom se krenulo na sprat do spavaćih soba. Na kraju hodnika se nalazi apartman za trenera - dnevna, spavaća soba i kupatilo.
Sviđa li vam se viđeno?

- Da, da. Sve je lepo sređeno - prvo je što je Italijan juče rekao za „Blic“.

Kasnije se još jednom preko pomoćnog terena (još jednom „osetio“ travu na isti način) zaputio do svlačionice, gde ga je sačekao predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković i poželeo mu dobrodošlicu. Zajedno su krenuli pravo na glavni teren.

- Dakle, ovo je ta čuvena „Marakana“ - impresioniran je bio Italijan.
I torta je bila spremljena, naravno!

Predsednik Stojković i Zenga razgovaraju na italijanskom jeziku.

- Sedeli smo u centru istočne strane stadiona kada sam gledao Zvezdu protiv PSV- a, ali zbog frenetičnog navijanja nismo bili u mogućnosti da baš najbolje vidimo dešavanja na terenu - govori trener predsedniku, dok mu je on pokazivao svečane lože i „Medija centar“. I jedan i drugi su delovali zadovoljno posle obilaska.
Gospodine Zenga, uvek radite to?

- Na šta mislite?
Dotičete travu kad ulazite i napuštate teren? To je za sreću?

- Haaa (vrti glavom).
Da, da, pratila sam kako se ponašate?

- To mi je ostalo još iz igračkih dana, preraslo je u naviku i na napušta me.
Kako vam izgleda stadion?

Znam da ste bili na utakmici Crvene zvezde sa PSV Ajndhovenom i da niste prvi put ovde.

- Stadion je zaista lep. Tako je, gledao sam taj meč kada smo gostovali Železniku.
Ali nikad niste igrali na „Marakani“?

- Nažalost, ne - izjavio je Valter Zenga i potom sa predsednikom isekao tortu za dobrodošlicu.
T. Dragojević
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
ZENGA PREDSTAVLJEN JAVNOSTI


U petak popodne, Valter Zenga je zvanično predstavljen kao novi trener našeg prvog tima.


U društvu sa prvim saradnikom, Masimom Pedracinijem, Zenga je imao prvo obraćanje predstavnicima medija koji su došli u velikom broju. Očigledno svestan velike pažnje koju je dobio njegov dolazak, naš novi trener je obećao naporan rad.

"Za mene i moje saradnike je velika čast što smo došli u klub čije se ime u Evropi izgovara sa velikim poštovanjem. Čeka nas teška i važna godina u kojoj želimo da donesemo neka nova iskustva, a navijačima da damo što više razloga da budu zadovoljni. Za tako nešto nam je potrebno da budemo jedinstveni i da se maksimalno posvetimo radu i borbi za uspeh", rekao je naš novi trener.

U ovom trenutku nije mnogo želeo da govori o protivniku u drugom kolu kvalifikacija za Kup UEFA, malo poznatom Interu iz Zaprešića.

"U evropskim takmičenjima nema podele na slabe i jake timove. Postoje samo dve utakmice u savkoj rundi i u njima je potrebna maksimalna koncentracija da bi se ostvario uspeh. Protivnika ćemo dobro analizirati i več u subotu idem da ga vidim na delu. Poštujem svakog protivnika, a ako igrači shvate da dres svog kluba moraju da nose sa ponosom i poštovanjem, tada mogu da pobede svakog protivnika, jasan je bio Zenga koji će prvi trening po povratku iz Austrije održati u subotu popodne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.