Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zenga trener Crvene zvezde  (Pročitano 3763 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
Ni zenga vam nece pomoci zvezdi da uradi nesto vise! To je cista kopija onoga sto je Partizan uradio  kad je doso Mateus! Jos dovedite nekog crnca da cini "zamjenu" Westa !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Polako mladicu, u ovoj zemlji prvo vi treba da ponovite sve ono sto je Zvezda uradila, pa onda mozete da pricate o kopiranju
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Kompleksi su cudo... Smiley

Nego, da li mislite da bi bila bolja formacija 4-4-2 ili 3-5-2? Mozda bi ova druga bila bolja, sa Bastom na krilu ali onda je problem ko bi igrao levo.

Bice interesantna i bitka za spic, mislim da ce bar jedan iz tandema Pantelic/Zigic da bude prodat jako skoro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Prilicno sam siguran da nece ove sezone, mada je sve moguce... Inace.. ja sam lud... ja sam uvek za 3 spica tj 2 spica i jednog poluspica...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Nisi lud, i ja tako preferiram. Ili smo obojica ludi... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Kompleksi su cudo... Smiley

Nego, da li mislite da bi bila bolja formacija 4-4-2 ili 3-5-2? Mozda bi ova druga bila bolja, sa Bastom na krilu ali onda je problem ko bi igrao levo.



levo bi ti igrao boskovic posto planiraju da ga vrate
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Bilo bi dobro kada bi igrali sa 2+1 spica, medjutim ako bi se igrao 4-4-2 kao sto novi trener najvaljuje, onda to slabi sredinu terena ako nemas dobro pokretljivog igraca, a seti se da nas je partzian upravo odvalio na sredini terena prosle sezone.

Neverujem da ce da vracaju Boskovica. Cak sta vise koliko znam on je vec presao u neki drugi franckuski klub.

Ne bi valjalo da prodaju ni Zigica ni Pantelica, prvo zato sto mislim da od njih bolje nemamo, drugo zato sto je Pantelic prvi igrac posle niza godina za koga se vidi da mu crvena zvezda znaci nesto i da je ne gleda samo kao izvor svojih prihoda, a trece zato sto je dobro da za svaku poziciju na terenu postoji po bar jos jedna alternativa, tako da se niko ne opusti previse.

Citat
Čim je ušao u prostoriju u kojoj su sedeli igrači, Valter Zenga je prepoznao kapitena Marka Pantelića, sa kojim je zimus na Kipru tokom meča Steaua – Zvezda imao verbalni duel.

Nego, sta mislite o ovome? Mislite li da licna sujeta moze da ima odraza na odnos prema Pantelicu?

Ja bih voleo strasno da vidim ledja Lukovicu i Djokaju.
« Poslednja izmena: 24. Jul 2005, 09:42:20 od Ciklopentanoperhidrofenan »
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Kao prvo zvezda ima pokretljive igrace na sredini terena. Taj mali Kovacevic ce da zacepi svakog Partizanovog veznog a i vecinu boljih evropskih. Dolazkom Trajkovica dobili su igraca koji ima je poslednjih godina nedostajao.

Zenga je dobar trener i ima dobrog pomocnika, sad samo da prihvati igrace i oni njega i nece biti problema. Zvezda je ove god izuzetno jaka samo da nebude odlazaka. Uz dolazak jednog ili dvojice odbrambenih centralni i levi mogu mnogo u evropi a i sad dolazkom Stojkovica i Zenge drukcije ce se gledati na sve cim se predje granica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Pre svega, mladjo svaka cast na objektivnosti  Smile

Mislim da ce biti odlazaka jer vec imamo 4 spica i najavljuje se dolazak jos jednog, iz Gane ili Brazila. Zato se plasim da ce jedan od postojecih napadaca biti prodat.

@ciklo - naravno da ce sujeta imati ulogu, osim ako obojica uspeju da progutaju knedlu i budu profesionalci. A to bi me mnooogo zacudilo da se desi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Pa sta sada, ako Milan moze da ima 4 spica, sto ne bi mogli i mi? Sto smo mi losiji od njih? Smile Sto se Pantelica tice, ako ga ovaj bude sikanirao, mislim da se nece dobro provesti i dugo sedeti na klupi. Takodje Pantelic je kako moj, tako i ljubimac delija, tako da ce gospodin Italijan morati njemu da se izvini i da krenu od nule. Ako bude drugacije bice sranja.Pantelic je jedini igrac kome zvezda znaci nesto vise od kluba koji mu daje pare, tako da se prema njemu ne sme ponasati kao prema nekim drugim napaljenim klincima koji gledaju zvezdu samo kao odskocnu dasku za neki strani klub.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.