Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene se seksaju iz dosade ili sažaljenja  (Pročitano 8167 puta)
22. Sep 2009, 00:26:44
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Žene se seksaju iz dosade ili sažaljenja

Autori knjige "Zašto žene upražnjavaju seks" Cindy Menston i David Buss su objavili da su nimalo romantični razlozi najčešći povod zašto žene stupaju u seksualne odnose.

Oni tvrde da su otkrili 'prave razloge' zašto žene vode ljubav, a da se strast i međusobna privlačnost nalaze na samom dnu liste.

"Istraživanja su pokazala da je većina žena predmet muškarčeve požude, dok s druge strane muškarci uopće nisu toliko seksualno privlačni ženama ", kažu autori knjige, koji inače rade kao profesori psihologije na univerzitetu u Teksasu.

U istraživanju je učestvalo 1.006 žena, a knjiga daje neke u najmanju ruku iznenađujuće odgovore. Jedna ispitanica je kazala da se seksa zbog duhovnog uzdizanja, jer se tako osjeća 'bliža Bogu', prenosi Telegraph.

Druge su navele da spavaju sa partnerom 'kako bi izliječile jaku glavobolju', 'kako bi usavršile svoje seksualne sposobnosti' te 'da bi imale ljepši ten'.

Većina žena, njih 84 posto, je priznala da vodi ljubav kako bi održala mir u kući ili da bi nagovorila partnera da izvršavaju kućne poslove.

Jedna žena je rekla: "Imam seks kako bi pobjegla od dosade. Jer je to lakše nego svađanje. Jer onda imam šta raditi".

Druga je priznala: "Spavala sam sa nekoliko momaka jer mi ih je bilo žao".

U istraživanju koju su proveli autori knjige, jedna od deset žena je otkrila da im seks sa partnerima služi kao protuusluga za poklone i izlaske na večeru.

Odgovori uključuju one kao što su 'napravio mi je večeru', 'potrošio je puno novca na mene', 'donosio mi je poklone' i 'pokazao mi je da ima ekstravagantan stil života'.

(Sarajevo-x.com)

*seks iz sazaljenja, moze li gore i moze li biti istinitije  Smile
mislim da je to cesca pojava nego sto zamisljamo  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's better to burn out then fade away

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 99
Zastava Doboj
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Savjet za tih 1.006 zena... Promjenite partnera! Smiley

Cuj seks iz sazaljenja... pa nije dotle doslo da zena samnom ima odnos samo kao po navici... tek onako, pola sata uvjezbanih poza...

Ne znam stvarno koliko su ta istrazivanja tacna... al' mislim da ako u mom zivotu nekad dodje to toga da moja partnerica samnom ima sex samo zabog gore navedenih razloga mislim da ga ne bi ni imali nikako... jer... ako se ne slazemo... ne slazemo... ako se ne privlacimo... ne privlacimo... svak svojim putem Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Takvih moze jedino zao da mi bude, ali svejedno koliki god broj takvih zena bio nikako to ne moze da se uzme kao neka generalna osobina citavog zenskog roda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's better to burn out then fade away

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 99
Zastava Doboj
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ne mogu da kazem definitivno... al' smatram da niko nije toliko glup da trpi sex u kome ne uziva... what's the point?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
dok s druge strane muškarci uopće nisu toliko seksualno privlačni ženama
Go kill yourself. 
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
al' smatram da niko nije toliko glup da trpi sex u kome ne uziva

glup/ne glup, zene to rade, cesto, narocito ove u dugim vezama ili brakovima cak .. u fazonu 'ajd da mu dam veceras, da se smiri', to je ta vrsta sazaljenja  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
iz dosade jos i mogu da razumem, ali iz sazaljenja .. stvarno treba da promene partnere  Smile
nije mi jasno kako iko moze to da radi iz sazaljenja i kakvo je to sazaljenje u stvari  Smile  na sta se one (vezano za te muskarce) sazaljevaju  Smile
« Poslednja izmena: 22. Sep 2009, 01:52:28 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's better to burn out then fade away

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 99
Zastava Doboj
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Slazem se da iz dosade moze... i ja to ponekad radim jer nemam "pametnija posla"... ali iz sazanjelja...svakako ne...
Ako je tako... ajd se onda sazali na mene Smile ahahahahahah
A druga stvar koja svakako ne stoji, a zaboravio sam je napomenuti je ta da zenama nisu privlacni muskarci... mislim... nidje veze...

PS: Prestani da citas te clanke na tom sajtu... ocigledno ima previse gluposti Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
druga stvar koja svakako ne stoji, a zaboravio sam je napomenuti je ta da zenama nisu privlacni muskarci... mislim... nidje veze...

mislim, ok, da li si ti zaista ovaj tekst shvatio toliko ozbiljno da si toliko pogodjen istim? naravno da je tekst glup kao i vecina tih istrazivanja na temu prevare, zene, muskarci, bla, bla, s tim  u vezi, ne znam kako iko moze pomisliti da sve zene (ali SVE ZENE) spavaju sa muskarcima koji su im neprivlacni  Smile

Citat
PS: Prestani da citas te clanke na tom sajtu... ocigledno ima previse gluposti Smiley

evo sacu ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's better to burn out then fade away

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 99
Zastava Doboj
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Pogodjen? Da, da... pogodjen sam toliko da necu moci oka sklopiti cijelu noc zbog ovog teksta Smiley
Mislio sam da je to tvoj stav... i da je to nesto u sta ti vjerujes... pa sam pokusao da ti kazem da nisi u pravu... a ako ni sama ne vjerujes u tako nesto, zasto onda to pises ovde...
*seks iz sazaljenja, moze li gore i moze li biti istinitije  Smile
mislim da je to cesca pojava nego sto zamisljamo  Smile

PS: Tekst i ne kaze sve zene... nego vecina... Smiley a i da kaze da su sve... ja znam koja nije u toj skupini... tako da...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.