Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene se seksaju iz dosade ili sažaljenja  (Pročitano 8195 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Mislio sam da je to tvoj stav... i da je to nesto u sta ti vjerujes... pa sam pokusao da ti kazem da nisi u pravu... a ako ni sama ne vjerujes u tako nesto, zasto onda to pises ovde...
Ovako, da ti objasnim:

Ljudi postavljaju razne teme na forume, bez obzira na njihovo licno misljenje. Teme se otvaraju da bi se o njima diskutovalo. Tako npr ja otvorim temu o stetnosti koka kole, ali to ne znaci da se slazem s tim, mozda se bas ne slazem pa ocu da vidim sta drugi misle.

Tako to funkcionise.

Citat
PS: Tekst i ne kaze sve zene... nego vecina... Smiley a i da kaze da su sve... ja znam koja nije u toj skupini... tako da...  Smile
Da, mislim da smo vec apsolvirali da je tekst poglup, ali da ne znaci da neke stvari nemaju osnove, a vec sam objasnila sta ja podrazumijevam pod sazeljenjem tako da ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's better to burn out then fade away

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 99
Zastava Doboj
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ispod izvora odakle si kopirala tekst, postoji dio za koji sam pretpostavio da si ti pisala i da nije kopiran jer se nalazi poslije izvora... u kojem se kaze da zene se sexsaju iz sazaljenja cesce nego sto mi to mislimo...
E moj komentar se odnosio na tu recenicu... i ne znam sta ti nije jasno... to je tvoj stav valjda...
I ako otvoris temu u o stetnosti kole i u tome izneses svoj stav... ja cu prodiskutovati o tome... i ako pomislim da imas pogresan stav, kao sto je slucaj sa ovim... ja cu pokusati da ti kazem da grjesis Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 7943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6700
iz sazaljenja  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Звечан навија за звезду
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Ispod izvora odakle si kopirala tekst, postoji dio za koji sam pretpostavio da si ti pisala i da nije kopiran jer se nalazi poslije izvora... u kojem se kaze da zene se sexsaju iz sazaljenja cesce nego sto mi to mislimo...
E moj komentar se odnosio na tu recenicu... i ne znam sta ti nije jasno... to je tvoj stav valjda...

Pa prvo si rekao da ne citam sa tog sajta jer je glup, a onda kazes da si reagovao na nesto drugo.
No nebitno, rekla sam ti, pogledaj sta sam napisala i objasnila pod sazaljenje.
Ako ti je to glupo/netacno/frustrirajuce stagod, ok. Primila k znanju, nadam se da smo i ovo apsolvirali.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's better to burn out then fade away

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 99
Zastava Doboj
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Moras bas sve da pogresno/ozbiljno shvatas Smiley

PS: Nisam rekao da je glup sajt... nego da u clancima na njemu ima puno gluposti, razlika je ogromna Smiley

PPS: Ma apsolvirali smo sve... samo meni dosadno, pa ajd reko da malo produzim raspravu... a vidim i ti se "primas" lako... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
a iz koristi ? Bozhe sachuvaj ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
to zene preko bare ne rade  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Da pitate musakrce nije im uopste bitno zbog cega se zene seksaju ,bitno je da se seksaju  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
ti bash smatrash chitav mushki rod za kompletne idiote ?  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Ma to oni sto im je samo bitno da umoce, a kako kad i gde i kome, nije bitno(a takvih ima sigurno poprilican broj SmileSmile Ali koliko god bili pacenici ili idiJoti, ili zagoretine, ili stavec, sigurno niko ne voli taj osecaj kao da spavas sa mrtvacem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.