Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:33:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene,da vas pitam..  (Pročitano 11294 puta)
09. Mar 2012, 20:39:00
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Chrome 17.0.963.66
mob
Nokia 
Znate šta mi treba: da mi predložite neke vježbe za stomak  i ruke (tu recimo imam tegove od 1kg ) . može opisno,u vidu klipa..kako god

hvala unaprijed  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
SonyEricsson W800i
Znate šta mi treba: da mi predložite neke vježbe za stomak  i ruke (tu recimo imam tegove od 1kg ) . može opisno,u vidu klipa..kako god

hvala unaprijed  Smile
Ti videla onu temu o zenama-bilderima pa bi da budes kao one?  Smile
Ima puno varijanti trbusnjaka,ja radim klasicne,na strunjaci,savijene noge u kolenu,stopala na podlozi,ruke oko glave i cepaj.Zatim odizanje nogu,znaci sednes,ispruzis noge,rukama se drzi za bokove,ili ih stavi na podlogu,i tako podizi...Kreni sa 10,20 u seriji,pa lagano povecavaj  Smile
A za ruke...pojma nemam,ti mali tegici,u raznim kombinacijama,reci ce neko valjda nesto o tome,i probaj zenske sklekove  Smile
Pitanje je bilo,zene da vas pitam...tek sad vidim  Smile Jbg,ja mislio da pomognem  Smile
« Poslednja izmena: 09. Mar 2012, 21:11:39 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Trebala si ovo na priroda- ljubimci- lepota- zdravlje. Tamo obicno zalaze ljudi koji se bas bave time pa umeju da udele i po koji bas kvalitetan program za vezbanje.  Smile

No

Za ruke sam slab, al se u trbuh razumem koliko toliko. Smile

Uglavnom, imas klasicne trbusnjake koji su ti za gornje i srednje trbusne misice i oni se rade najklasicnije(noge dole ili podignute u kolenima i ruke na glavi i dizes torzo) a imas one za donje trbusne misice koji se rade tako sto lezis na zemlji(ruke opet iza glave), podignes noge malo od zemlje i podizes noge gore-dole. Imas i za bocne i oni se rade tako sto legnes na stranu, podignes ruku iznad glave i podizes torzo na drugu stranu. Intervale odredi sama. Vidi koliko mozes za pocetak pa povecavaj iz dana u dan.

I naravno, ako hoces ravan stomak, moras malo da pazis i na ishranu. Ne moras da se hranis kao stiglic ali bi trebala da izbegavas neke stvari kao sto su masno i slatko.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.66
mob
Nokia 

Citat

Pitanje je bilo,zene da vas pitam...tek sad vidim  Smile Jbg,ja mislio da pomognem  Smile
Citat

haha  Smile

Hvala  vam  Smile
nego me zanima,eto,šta sve može sa rukama da se radi,kakve vježbe su i sa tegićima i bez dobre?
i za stomak su te vježbe dobre ,svaki vaš predlog će biti od koristi  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Tegici od 1kg su ti vise... onako... za pocetak i aerobni deo... ako ne zelis da imas neki bodibilder momente... ides do 3-4kg... to je ono... samo za oblikovanje i pravljenje male mase misica... nista glomazno, samo da imas lepe ruke...

Sto se tice stomaka... zenama je najkriticnij donji stomak, tako da treba pronaci vezbe koje su za taj deo tela... kao sto je npr. legnes na ledja, stavis ruke pod guzu, podignes se na laktove (doduse, neces moci odmah, to je kada vec malo ojacas stomacne misice) i podignes noge koliko mozes od poda da osetis kako ti se misici zatezu i pocnes da ispisujes brojeve od 0 do koliko mozes... Smiley

Za bocni stomak, ali i za kukove i guzu je varijanta da legnes na bok... jednu ruku sa tegicem prebacis preko glave, druga je pored tela ispurzena u odnosu na telo pod uglom od 90 stepeni... i onda se podizes... istovremeno... jedna noga i ruka sa tegom... jedno prema drugom, dok se polako oslanjas na ovu koja je na zemlji...

U stvari... potrazicu po netu, pa cu postaviti ovde... malo konfuzno opisujem...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.66
mob
Nokia 
ovo fino zvuči   Smile
imam dnevno nekih sat i po-dva za vježbanje (pola sata sobno biciklo,pola trenažer i pola ili 20 min steper, sa tegićima),a ovo mi moraju biti jutarnje vj . postavi,jedva čekam  Smile i ne objašnjavaš konfuzno,stvarno.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2012, 15:39:26 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 1100
Znate šta mi treba: da mi predložite neke vježbe za stomak  i ruke (tu recimo imam tegove od 1kg ) . može opisno,u vidu klipa..kako god

hvala unaprijed  Smile

Pitanje je bilo,zene da vas pitam...tek sad vidim  Smile
Ниси ништа погрешио. Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
SonyEricsson W800i
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


I opet ja...

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1385
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
SonyEricsson w810i
Ma ako se ne bacis na strogu dijetu nista nisi uradila... Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja koje napravimo za vreme života vec brojem trenutaka koji nas ostavljaju bez daha.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Nokia 
Pazim pazim,samo me još ovo kopka  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:33:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.