Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:49:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene,da vas pitam..  (Pročitano 11297 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Nisu oni realno mlitavi, niko se nije za 3 nedelje omlitavio, nego ja imam takav osećaj pošto sam navikla na redovne treninge a sad zabušavam i grize me savest.  Smile

ahahaha neznas ti mene ..... ja bre ne unosim 3 dana hidrate i odma padam Smile ....  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
http://zena.blic.rs/Zdravlje/10378/Uz_malo_truda_do_izvajane_guze






Ovo su manje vise vezbice koje i ja radim... Smiley

Samo sto sam sada na tegovima od 5kg...
« Poslednja izmena: 22. Mar 2012, 15:33:52 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Nokia 
fala,danas se i ja priključujem  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Jeste da ste vi žene i da ste ono generalno slabije od muškaraca, ali tegovi od 1kg su malo premalo. Osim mišićnog tonusa ništa se drugo tim malim težinama ne postiže, dakle nećete dobiti nimalo mišićne mase, iako će zbog novonastale zategnustosi i napumpanosti izgledati da jeste. Ne možete dobiti onu masu na rukama koju vi želite sa tim tegićima, čak ni sa težim, ovo i muškarcima ide jako teško, a ženama pogotovo. Drugim rečima, radićete sve uzalud.
Prihvatite se malo većih težina, radite i aerobne vežbe, uskladite jelovnik ako želite neki fitnes izgled, osim ako ne vežbate samo da biste se hvalile pred prijateljicama i nabijale im grižu savesti što su neaktivne.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, sa tim se pocinje... ne mozes ni da podignes vise na pocetku... kasnije se dodaje polako... Smiley

Muskarcima su ruke vaznije... mislim... vi se palite na tu neku velicinu tako da na kraju vecina tih sto ide u teretanu zavrsi gradjen kao obrnuti trougao... sto je... odvratno...  Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2012, 20:46:38 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Pa, sa tim se pocinje... ne mozes ni da podignes vise na pocetku... kasnije se dodaje polako... Smiley

Muskarcima su ruke vaznije... mislim... vi se palite na tu neku velicinu tako da na kraju vecina tih sto ide u teretanu zavrsi gradjen kao obrnuti trougao... sto je... odvratno...  Smile

nije tacno .. gledaj anea.. ne mozes da imas ruke u obimu 45cm ako si gradjen kao daska.. znaci moras da imas (velicinu,oblik,tonus i najvaznije simetriju) da bi lepo i fino izgledao... mozes da napravis ruke nije problem... ali ima i tu problem jedan ... ostali delovi ce da zaostaju za rukama i nece biti lepo Smile
a to sta je lepo,a sta ne ... ostavljam ostalim zenama...posto neke se pale na moc i bogatstvo,neke na pamet i intelekt,neke na budale i kretene,a sve generalno vole lepo izvajana muska tela  Smile

inace neko ko je nazalost odavno napustio svet ali ne i nasa srca... neko ko je postavio sasvim drugaciji stav i postao ikona...ZYZZ...

« Poslednja izmena: 23. Mar 2012, 05:02:10 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pa, sa tim se pocinje... ne mozes ni da podignes vise na pocetku... kasnije se dodaje polako... Smiley

Muskarcima su ruke vaznije... mislim... vi se palite na tu neku velicinu tako da na kraju vecina tih sto ide u teretanu zavrsi gradjen kao obrnuti trougao... sto je... odvratno...  Smile

Dobro, ti radiš sa 5 kg, znam neke muškarce koji se muče sa tom težinom...  Smile Težina nikako ne bi trebalo da bude cilj, ali jeste neophodno sredstvo, osim u slučajevima genetskih frikova.

Isto mislim da je prevelika mišićna masa samo opterećenje i nepotrebna jednom rekreativcu, ali ima puno onih koji uživaju u tome... pa neka ih, svako ima prava na svog sneška.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja sam do 5kg dosla posle godinu dana... i mislim da cemo tu stati.. mozda... do 7,5kg... jer cilj upravo i jeste samo zatezanje ruku... ali, cinjenica je da sam krenula sa 1kg... tako da.. njoj je dovoljno za pocetak i ta tezina, pa kad joj postane lako, uvek moze da predje na 2, 3, 5... i tako dalje.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Isto mislim da je prevelika mišićna masa samo opterećenje i nepotrebna jednom rekreativcu, ali ima puno onih koji uživaju u tome... pa neka ih, svako ima prava na svog sneška.

nije tacno ...ajde da razbijem "FAMU" oko toga...
sto vise misicnih vlakana imas to ti je "bolje" da palis kalorije... misici koriste "hranu" iz glikogena,hidrata i masnih depoa...znaci samo je na tebi cilj da u fazi skidanja kg-a preobratis misice da koriste masne depoe umesto hidrata i glikogena Smiley samim tim kada se misic "pokida" tokom treninga ti uzimas protein...opet belancevinama krpis misice te oni postaju veci Smiley kreatin je tu da "ubrza" proces tako sto otvara ATP stanice koje "pune" misice vodom,a samim tim pune ga hranjivim materijama (voda je tu nesto kao provodnik proteina,hidrata i minerala koji su neophodni za oporavak misica" zato i imate onaj "vodeni" izgled i naduven stomak kada uzimate kreatin.. to se sve "ispisa" posle ali misic je "malo veci" tj napunjen je hranjivim sastojcima koji ga izgradjuju... aminokiseline iz proteina su davno zavrsile sintezu i to je to Smiley mada ako je ikako moguce posle treninga je najbolje uzeti AK,BCAA,WHEY i kreatin od jednom ... misici ce vam biti zahvalni Wink a salo sve manje i manje ako ste na dijeti Smile

edit: problem sa potkoznom vodom se resava diuretikom tipa lasix ili yurinex... Smiley zene imaju taj problem kao i muskarci ( licno ja imam isti ) i nije bas ok kada se nadujes kao zabac zbog toga sto ne mozes da izbacis dovoljnu kolicinu vode iz tela Smile
« Poslednja izmena: 23. Mar 2012, 10:26:06 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia 
Miševiću,ja te pola ne razumijem  Smile svaka tebi čast što toliko znaš,radi sa svojim tijelom šta ti volja i uzimaj dodatke koje ti volja-ja sam početnik i hoću čisto malo da se izdefinišem,ne da se deformišem
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:49:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.