Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:22:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ženama je na muškarcima sve seksi!  (Pročitano 13268 puta)
14. Apr 2010, 15:31:40
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ženama je na muškarcima sve seksi!
 
Datum objave:
14.04.2010 08:00
Autor: tportal.hr

Istraživanje u Kanadi potvrdilo je da u ljubavi i privlačnosti uistinu nema pravila te da se o ukusima stvarno ne treba raspravljati jer različiti ljudi vole različite karakteristike. I dok su nekim ženama seksi samozatajni muškarci, druge padaju na glasne i dominantne tipove
Što je ženama seksi na muškarcima? Nema pravila. Znalo se to zapravo odavno, ali sada je potvrđeno i istraživanjem. Hoće li nam se netko svidjeti ili neće, ovisi o nizu faktora, poput odgoja, naobrazbe, društva, ali i trenutne životne faze. Istina je da je sve u očima onoga odnosno one koja gleda.

Izgled
Dio žena, oko 20 posto, u istraživanju je otkrio da ih privlače zgodni muškarci. 'Volim kad je visok, skladno građen, s blago izraženim mišićima, a važno mi je i da ima lijepe crte lica. Takvi muškarci su mi strašno seksi', otkrila je 24-godišnja Anna. Ostale ispitanice otkrile su da ih na muškarcu može privući lijepa guza, široka ramena, seksi oči, ali i ruke. Riječ je o ženama koje na muškarcu uvijek prvo primjećuju izgled, na osnovi kojega i odlučuju hoće li se upustiti u daljnju komunikaciju ili ne. Za takve žene se kaže da su vizualni tipovi.

Ponašanje

Postoje i drugi tipovi žena, odnosno one kojima u oči upada ponašanje muškarca. 'Nema mi ništa neprivlačnije od nepristojnog muškarca. Ja uvijek prvo zapazim kako se on ponaša i meni je muškarac seksi ako se prema meni zna ponašati kao prema dami', priznala je 31-godišnja Chaterine. S njom se slaže nešto više od 20 posto žena koje su sudjelovale u istraživanju. One su otkrile da vole muškarce koji im otvaraju vrata, znaju reći 'hvala', 'oprosti', 'molim' i koji imaju druge pristojne manire. Riječ je uglavnom o ženama koje i same paze na svoje ponašanje pa im je važno da o tomu vode računa i njihovi potencijalni partneri.

Stav
'Meni je jako seksi kad muškarac uđe u prostoriju i svi ga primijete. To ne mora nužno biti lijep i zgodan muškarac, ali on ima stav i djeluje jako samouvjereno. Na takve muškarce odmah padam', otvoreno je izjavila 35-godišnja Martha. Kao osnovnu crtu privlačnosti kod muškaraca, izražen stav je navelo oko 25 posto žena. Obično je riječ o muškarcima koji su svjesni sebe, a svojom neverbalnom komunikacijom to znaju pokazati. Oni samouvjereno hodaju, a imaju i takve geste. Ženama to šalje poruku da je riječ o muškarcima koji znaju što žele, a mnogima je to privlačno jer im takvi partneri ulijevaju sigurnost.

Komunikacija
Oko 30 posto žena u istraživanju je otkrilo da im je kod muškaraca najprivlačniji način na koji komuniciraju. 'Obožavam inteligentne muškarce koji su elokventni i znaju lijepo komunicirati sa ženama. Jako mi je seksi kad mogu nešto naučiti od muškarca. Jednostavno volim muškarce koji znaju razgovarati', istaknula je 28-godišnja Amy. Ta osobina sviđa se i drugim ženama, ali sve su navele i da ne vole muškarce koji puno pričaju. Elokventni muškarci sviđaju se inteligentnim ženama koje vole imati ravnopravne partnere za razgovor. Privlače ih jer smatraju da bi s njima mogle ostvariti kvalitetnu i dugotrajnu vezu.

 

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Citat
Elokventni muškarci sviđaju se inteligentnim ženama koje vole imati ravnopravne partnere za razgovor. Privlače ih jer smatraju da bi s njima mogle ostvariti kvalitetnu i dugotrajnu vezu.

Tocno . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
Citat
'Meni je jako seksi kad muškarac uđe u prostoriju i svi ga primijete. To ne mora nužno biti lijep i zgodan muškarac, ali on ima stav i djeluje jako samouvjereno. Na takve muškarce odmah padam',

na nesrecu ili na srecu na ovakve sam ja uvek padala ....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Citat
Elokventni muškarci sviđaju se inteligentnim ženama koje vole imati ravnopravne partnere za razgovor. Privlače ih jer smatraju da bi s njima mogle ostvariti kvalitetnu i dugotrajnu vezu.

Tocno . Smile

А ти спадаш у ту групу жена ?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 



Smile Smile

Ma ne - ja spadam u grupu cutljivih zena koje nikad nemaju sta da kazu i koje se slazu sa svim misljenjima. Zato i volim elokventnog muzjaka pored sebe - Nek on bude nas Piar  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Ту сам Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ma ne - ja spadam u grupu cutljivih zena koje nikad nemaju sta da kazu i koje se slazu sa svim misljenjima.
Da, da...
Gde se gasis ti bre?! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Da li se pod intelektualnim razgovorom podrazumeva prica o trenutnim modnim trendovima i transferu fudbalera?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Ma ne - ja spadam u grupu cutljivih zena koje nikad nemaju sta da kazu i koje se slazu sa svim misljenjima.
Da, da...
Gde se gasis ti bre?! Smile

Jos uvek tragam za tim dugmencetom  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
Da li se pod intelektualnim razgovorom podrazumeva prica o trenutnim modnim trendovima i transferu fudbalera?  Smile

ako ste se nad svakom temom duboko zamislili- onda da  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:22:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.