Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žena sa najsnažnijom vaginom na svetu!  (Pročitano 423 puta)
08. Mar 2013, 20:01:35
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Ruska gimnastičarka Tatjana Koževnikova u stanju je da podigne teret od neverovatnih 14 kilograma koristeći samo mišiće svog najintimnijeg dela tela.

 Tatjana je inače Ginisova rekorderka u bizarnoj disciplini "dizanje tereta vaginom" sa rekordom od upravo ne tako malih 14 kilograma.

 

Gostujući u jednoj emisiji britanske televizije pod nazivom "Body Shocking Show" ona je gledaocima otkrila kako u stvari uspeva da podigne ovaj teret svojim najintimnijim delom tela.

 
Gostujući u ovoj emisiji Tatjana je demonstrirala svoje "umeće" podigavši težinu od 6 kilograma, dva tega od po tri kilograma.

 
Objašnjavajući svoju neverovatnu tehniku nekadašnja ruska gimnastičarka je gledaocima pokazala komad drveta elipsastog oblika koji oblaže kondomom, koji na svom drugom kraju ima kanap na koji kaći teret. Taj obloženi komad drveta, po njenim rečima, ubacuje u vaginalni otvor i sve ostalo je snaga vaginalnih mišića koji dovoljno čvrsto drže ovaj komad drveta da može da izdrži terete veće od 10 kilograma.

 

Tatjana je kreator i websajta na kojem promoviše takozvanu Intimnu gimnastiku. Po njenim rečima, njeni vaginalni mišići su poput mišića svih drugih žena.

 
- Ja sam imala normalne vaginalne mišiće kao i svaka druga žena, ali sam posle 20 godina treninga dostigla formu mojih vaginalnih mišića da mogu da podižem i velike terete - izjavila je Koževnikova.


http://www.24sata.rs/vesti/luda-planeta/vest/zena-sa-najsnaznijom-vaginom-na-svetu/79527.phtml
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Sony xperia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.