Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:49:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zdrava hrana samo u reklami  (Pročitano 7883 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
aspartam...iliti  zamjenski secer...je jako zajebana materija...
u lajt gaziranim picima ga najvise ima...
...tesko se izbacuje iz organizna i moze da  fermetiranjem u organizmu stvori neke jos opasnije otrove...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 7534.48.3
mob
I-mate 30 Pro
Bez obdurate na to sto se pise,kod nas se I dalje konzumira kako kvalitetna hrana... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Na jednu stranu kako ubijanje zivotinja nije eticki a na drugu o "stetnosti" mesa kad je povrce isto naravno ispricano svime i svacim plus vestacko djubrivo.
A sa druge strane, hlor je bio bojni otrov u prvom svetskom ratu od cijeg su dejstva ljudi masovno umirali a danas ne mozemo da zamislimo pijacu vodu u gradovima bez hlora i bez kojeg bi ubrzo zavladale epidemije tako da bi bas tada bili dosta bolesniji (jer ne moze svako da ode iz grada negde pa da ima svoj bunar sa cistom vodom ili potok ili izvor.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
AMERIKANKA Atena Hohenberg prošlog februara tužila je firmu "Ferero", kada je saznala da njen omiljen doručak "nutela" nije zdrav
A šta je mislila, da se Nutela pravi od svežeg brokolija? Smile



Inače, već mi žešće ide na kurac sva ta paranoja oko hrane, pića, vode, vazduha... Brinemo se što u žvakama ima aspartama, a koliko Bensedina popijemo na godišnjem nivou? Koliko izduvnih gasova i smeća proizvodimo, kako se ponašamo prema okolini i prema sebi? Koliko se Coca Cole pije, kakva se sve govna po kioskima prodaju kao hrana, koliko se cigareta popuši? Koliko se krećemo, treniramo; šta stavljamo na kožu, kosu, odeću? Da, jeste, štetno je, sve je štetno; život je opasan po život. U ovakvim tekstovima ljudi koji govore zvuče kao da je prosečan životni vek 1000 godina... e pa nije, jeo vitamine ili smeće, nekad ćeš krepati. Samo je pitanje kad i kako, mada se ni na to nikako više ne može uticati.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Sa jedne strane opet nije bas pogresno stalno pipkati sta to stavljaju u hranu ali sa druge strane ne treba preterivati sa paranojama  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Pa šta ti vredi i da znaš šta stavljaju ako to ne možeš da promeniš? Eno upljuvaše se ljudi na temi o GMO da objasne kako je to đavolja rabota, pa na kraju šipak od peticije. Svako ko ima iole pameti zna šta je to što treba da se izbegava, ne trebaju ti tu vrli naučnici-dušebrižnici koji dele savete i brigu a za malo veće pare bi radili za te iste trovače i sve pevali od sreće.
« Poslednja izmena: 14. Maj 2012, 23:00:50 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Pa šta ti vredi i da znaš šta stavljaju ako to ne možeš da promeniš? Eno upljuvaše se ljudi na temi o GMO da objasne kako je to đavolja rabota, pa na kraju šipak od peticije. Svako ko ima iole pameti zna šta je to što treba da se izbegava, ne trebaju ti tu vrli naučnici-dušebrižnici koji dele savete i brigu a za malo veće pare bi radili za te iste trovače i sve pevali od sreće.

Imaš naravno pravo, ali kazem treba postavljati pitanja ali opet ne lupati paranoju. Sto se tice tih vrlih NVO-a po svetu koji trube ovo ili ono, kad su preglasni, onda ih kupe velike firme i opet mir.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Imaš pravo da znaš, ali je to pravo samo deklarativno, jer sve informacije kojima raspolažemo su posredne. Sigurno  ni ti ni ja nismo učestvovali u istraživanjima o aspartamu, a ''znamo'' sve o njemu. Drugo, ni ti ni ja ne stojimo nad glavama tim ljudima/mašinama koji tu hranu prave i pakuju, tako da je to pravo da znaš samo šio mi ga đura jer ga tamo neki zakon na to šatro obavezuje.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
I to stoji, daleko od toga da imam nekog pojma iz hemije (kriva debil profanka  Smile ) ali neke stvari se ipak otkriju kao sta ja znam, bilo davno nesto u vezi decje hrane, pa neki hormoni u pilicima od cega deci rastile sise pre vremena i slicno. A sada tamo neki konzervansi i slicno, dobro, danas hemija a ranije se isto hrana konzervirala a sta je ustvari konzervans, bilo kakav? Ustvari dodatak hrani koji ubija bakterije, larve, tera muve i slicno, a kad vec muva to izbegava a bakterije tu umiru, nije to sasvim bas zdravo al opet se od toga ne umire. Kad vidimo, sto god se ide juznije, hrana sve ljuca, Meksiko, Indija, sta ja znam. E, ljudi otkrili kako hrana duze traje ukoliko krknu biber, chili papriku a sto god toplije to logicno i vise muva. E, jeste da ljutina nije bas zdrava za probavni sistem al ne moze covek da pojede sam celu kravu kad je zakolje nego nesto treba i da ostavi za posle. So, biber, ljuta paprika, razne mirodjije, sve otrov ali ne moze se bez toga
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
To je priča o hrani, a sećam se kad sam pre nekoliko godina uzela knjigu o ekologiji i građevini pa prelistala, a ono na kraju lista kancerogenih stvari koje se normalno nalaze u kućama, zgradama, etc. građevinama. Jedan od njih je radon, Google it. Ima ga svuda oko nas, udišemo ga istovremeno dok pizdimo što vegeta (koja je inače preslano smeće) ima mononatrijum-glutaminat. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:49:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.