Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:47:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbog tebe sam postao bolji čovek...  (Pročitano 7716 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
ooohohohooo  Smile

elem...alex , lazes tako lepo skoro sam ti poverovala  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Hvala Jeste ...... a ako kojim slucajem prekrsim to kada izadjem sa drustvom moram da spavam u sobi za goste .............pih ...ona misli da je to kazna.. svasta.
Doduse nije mi dala da odvedem ovu koleginicu sto me je dovezla kuci gore na sprat ali mi je servirala veceru ,
Ja stvarno to ne pijem redovno i ne radim to cesto ali kad uradim...kriminalan sam.
Jaoj jednom sam se tako lepo uradio taxi me je dovezao,Mnogo je bila ljuta ,rekla je slusaj ovamo sedi tu i drzi ovo , dala mi je viljusku u ruku i donela mi je tanjir sa klopom i rekla  jedi to ,deset minuta kasnije usla je u sobu i pocela je da se smeje ,razlog ?
Tanjir je bio prazan a ja sam jos uvek drzao u vazduhu cistu viljusku o kojoj sam kompletno sam zaboravio ,
i sve sam pojeo sa prsticima druge ruke .
Bas sam Zivotinja ,sram me bilo ,
Slucajem okolnosti i na njenu zalost  ja vec znam kada ce biti sledeci put..
Polovinom sledeceg meseca idemo preko vikenda sat vremena vozom izvan grada na ranc u sumu na paint bowlling celo pre podne svako ce da ima za 30 evra po 400 kuglica i podelicemo se u dva tima a popodne imamo organizovano iskustvo ,penjanje i hodanje po visokim razvucenim zicama preko drveca ,reka i bazena sa blatom,uvece naravno rostilj i alkohol i moramo da napustimo brvnaru do 10:30 sledeceg jutra ali sa mojim drustvom ukoliko neko zaspi dok je zurka lako moze da se probudi ujutru celav do glave.
A slucajno to jutro sledeceg dana je isto moj rodjendan i trebam negde da izadjem sa njom i porodicom.
Pitanje je Biti ili Nebiti ? Da li cu otkazati zurku drugarima,kako starimo one su sve redje i redje .... 
Covece samo radimo po ceo dan i nikako ne nalazimo vremena za zabavu. 
U njenim ocima moj izbor bi trebao biti jasan ,sta da radim????
« Poslednja izmena: 30. Jun 2010, 14:53:24 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
Citat
U njenim ocima moj izbor bi trebao biti jasan ,sta da radim????


Povedi i nju na pijancenje sa jaranima, ja ne vidim drugu soluciju jer ako ostanes sa njom nasamo izdat ces sebe, a ako odes sa klipanima, izdat ces dragu, tako da je najbolje skupite se svi pa ko koliko izdrzi  Smile

P.s. - otici se ona ranije na spavanje, provereneo znam  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Cini mi se da se tu ne radi o procesu postajanja bolje osobe, vec o  prilagodjavanju partnera sebi... to da osobu sa kojom su trenutno, modifikuju da podseca na osobu koju u podsvesti drze za idealnu je imanentno ljudskom rodu od vajkada. Naravno, zene bi htele da pripitome svalcerine, u tome jel'te vide izazov, a govorili smo koliko zene vole izazove... muskarci bi damu, sa manirima, koja ce da impresionira drustvo i kolege... ali, truba, not gonna happen. Bar ne dok ne odustanu od egoizma, i pocnu sebe da menjaju. Jedino tako.

Moram da priznam da me ovih nekoliko devojaka do sad nije posebno promenilo, ali mi se cini da ja jesam njih. I neopisivo mi je drago zbog toga.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
ma samo ce ga sputavati, loli, sta ce ona tamo ?
niti ce se drustvo opustiti niti on  Smile
ako vec niko ne vodi zenu koji ce mu njegova ?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



Ma znam i ja sam to prvo pomislila nego bilo mi glupo da kazem, rekog nek joj ponudi, ona ce sigurno odbiti  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Nije Ona takva ,ona je dama ,pati od visine,jede ko pticica neke cudne stvari,ne voli ove velike brze voznje u zabavnim parkovima,ustvari ne voli cak ni liftove i nikada ne bi usla u jedan sama , mrzi oruzije bilo kakve vrste ,mrzi brzu voznju ,ide na aerodrom dva sata pre poletanja, dok kad ja idem obicno je sve u zadnjih 20 minuta i prozovu me preko intercoma ,ne voli pse bez obzira na velicinu,ne voli tajne i ne moze da razume kad joj kazem To je tajno udruzenje i muski klub i ne bi bilo tajno ni musko da pocnemo da dovodimo devojke ili da im pricamo sta se desava na sastancima.
Al uprkos svemu obozavam  je i volim ,bar za sad .

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:47:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.