Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:39:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbog silovanja ukida Republiku Srpsku!  (Pročitano 6670 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Izdajnici
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Samo me zanima da li ce Andjelina doci i u BG ????

A sto se tice doceka verujem da ce je docekati kao predsednicu samo da bih se slikali i videli je i ako nas blati i pljuje ali mi smo Srbi i nikada se necemo uzeti u pamet da takve stvari bojkotujemo !!!! Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Alcatel 
Rade Šerbedžija: Anđelina Džoli je topla i saosećajna osoba
Objavljeno 17.01.2012


 Anđelina Džoli je topla i saosećajna osoba

Naš proslavljeni glumac, Rade Šerbedžija, koji je sa Anđelinom Džoli snimao film “U zemlji krvi i meda”, za američki “Mirror”, progovorio je o svom odnosu sa slavnom glumicom. Osim što je izjavio kako mu je poklonila svoje srce, Rade je rekao i sledeće:
- Pristala je malo da izmeni karakter lika koji tumačim. Objasnili smo gledaocima zbog čega u tom čoveku gori želja za osvetom i zašto čini te negativne postupke – kaže Šerbedžija i dodaje.
- Ljudi misle da poznaju Anđelinu jer čitaju o njoj, a zapravo ništa ne znaju. Malo je onih reditelja koji svojim glumcima daju srce na snimanju. Ona je to napravila. Zaista je topla i saosećajna osoba. Kad me pitaju kakva je kao reditelj, ne znam šta bih rekao, znam samo kakva je prijateljica - objasnio je glumac.

rade serbedzija angelina jolie e1326806038975 Rade Šerbedžija: Anđelina Džoli je topla i saosećajna osoba

Rade je Amerikancima pojasnio još neke stvari pa je tako na pitanje zašto se iz velike Amerike vratio u malu Hrvatsku odgovorio:
- Preselio sam se prošle godine iz Los Anđelesa nazad u Hrvatsku. Volim Jadransko more pa sam želeo da mu budem što bliže.
-----------------------------------
Ništa bez šibadžije. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung 111111
Ljudi nije Andjelina kriva sto je napravila ovakav film.
Ona je videla priliku da zaradi na taj nacin.Takvi filmovi su gledani,to nije tajna ili ti neka javna tajna.
I budite sigurni da to ona nije uradila iz nekog pitaj kurac kog zadovoljstva,to je holivudska zvezda  Smile Ona na takav nakazan nacin skuplja poene.
Kako se predstaviti kao dobar , nezan i saosecajan ?
Napravis film gde izmislis agresora i zrtvu i stanes na stranu zrtve.(jebem joj ja majku u picku bas)

Nije onda luda da uci sad istoriju i pravi neki film gde su obe strane neduzne ili da opravdava dogadjaje..TO ljudi ne privlaci paznju gledalaca  Smile Ko bi gledao taj film ??? Takav film ne izaziva nikakve velike reakcije.
Ovaj film je upravo ono sto je ona htala..takozvani skandal.
Dignu se strasti,film bude gledan.

E sad,problem je sledece prirode.Sto nasa filmska industrija (i njima da jebem majku retardiranu),slabo pravi filmove u kojima smo mi zrtve.
Sto da ne ??
Tako se to radi.
Svake godine po dva filma o bombardovanju,o organima na kosovu,o proterivanju iz male fasisticke tvorevine.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Safari 534.52.7
mob
I-mate 30 Pro
Preselio se da potrosi pare u hrvatskoj...koje ce se opet vratiti u nemacku...on patriota,film snimljen,jadransko more poseceno,andjelina dobrica,mi negativci....vuk sit,ovce na broju... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Šerbedžija nije Srbin, već JugoslAven. Uostalom, za dobru količinu dolara sve je na prodaju, bez obzira na nacionalnost.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
lijepo bolan cvrk'će, al' mnogo sere...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Ljudi nije Andjelina kriva sto je napravila ovakav film.
Ona je videla priliku da zaradi na taj nacin.Takvi filmovi su gledani,to nije tajna ili ti neka javna tajna.

Nije film pravljen prvenstveno radi zarade već ima političku poentu,  vrlo je tendenciozan i dobro osmišljen - jer svako ko se usudi da ga kritikuje, biće osuđen kao seksista i zagovornik nasilja prema ženama u najmanju ruku. Film cilja na empatiju pojedinca, ali generiše gnev rulje. Svaki zapadnjački pseudoliberal, šćućuren na svom kauču, sada može da referencira svoj gnev prema amblemu na uniformi zlikovca. Ljudi neće videti ništa dalje od toga, jer Srbi sada upadaju u njihove udobne živote i siluju njihovo dostojanstvo. A to što među Srbima postoje i jedan polu-monstrum, koji ne loče krv baš direktno iz grla, samo naglašava karakter većine. Čak i da pozadina sukoba u BiH jeste zamagljena, film pogađa u srce "malog" čoveka, jer to nije sukob zaraćenih naroda i političkih ideja, nego je asimetričan. To je stradanje zatečenih, nedužnih ljudi koje bez milosti satire, za zlo uvek pripravna, srpska mašinerija genocida.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
Ona je videla priliku da zaradi na taj nacin.Takvi filmovi su gledani,to nije tajna ili ti neka javna tajna.

филм је до сад зарадио читавих 90.000(словима: деведесет хиљада) долара ...с обзиром да је коштао 10.000.000 (словима: десет милиона) долара бојим се да ту неће бити зараде Smile
90.000 долара по сцени наплаћују звезде вивид-а и бразерса Smile ...анђин филм је отприлике на том нивоу Smile

и да...зашто је овај глумчић свога сина назвао лазар? Smile  боље да га је назвао насер...или рецимо ејуп Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Sendo 
Što ja volim Anđu, toliko silovanja se događa u svetu, od zapada ka istoku, ali ne - silovanja Bošnjakinja su najgora jer su samo one silovane, samo one su osetile emotivan bol, jad, bedu, tugu etc.

Inače ovo mi tako liči na provociranje, samo da bi se digla prašina na stvari koja odavno nije aktuelna i samo da bi se neko okrivio za nešto. E pa draga moja, za tango je potrebno dvoje. Smile



Rade Šerbedžija: Anđelina Džoli je topla i saosećajna osoba

Topla i saosećajna osoba droplja Smile
« Poslednja izmena: 19. Jan 2012, 11:00:53 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:39:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.