Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:06:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbog koga se zhene sredjuju ?  (Pročitano 17461 puta)
09. Okt 2008, 00:48:10
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
Htedoh da dam temi naslov: "Zbog koga se ljudi sredjuju ?", ali sam brzo skontao da se mushkarci uglavnom oblache da ne bi umrli od zime, a manjina to radi na taj nachin da privuche pazhnju suprotnog pola.

Zhene, medjutim, se uglavnom sredjuju zbog drugih zhena i zanima me koji zdravorazumski razlog postoji za tako neshto ?

Sad bih i da obrazlozhim svoje mishljenje. Manjina zhenske populacije se oblachi jednostavno i elegantno, tako da pokazhu svu svoju lepotu i sexualne atribute shto ima svoju svrhu da privuche kvalitetnog mushkarca (naravno ne uvek i u svakoj prilici). Sa druge strane vecina na sebe nabaci gomilu komada odece i accessories-a (a ukupna povrshina te odece chesto je velichine papirnate maramice ... Smile ). Poshto svi znamo da se mushkarci razumeju u modu i krpice kao Marica u krivi K, i da samo predstavljaju smetnju prilikom svlachenja, kao i da zaklanjaju sve atribute koji chine zhenu lepom i sexy, dolazim do zakljuchka da se zhene takmiche medjusobno u odevanju.
Mnoge od njih chak ni higijenu ne odrzhavaju, jer sam chuo svakakve priche o prljavim brusevima i da ne idem dalje u detalje ... ja nisam imao tu srecu da naletim na prljavu devojku ... Smile
Nemam nishta protiv ni kad se devojke modiraju, i to super izgleda, samo me interesuju motivi ... Smile

Prokomentarishite i razjasnite mi ovu pojavu i takodje obecavam kilo euro-krema svakom koja me poshtedi izjave "ja se sredjujem zbog sebe" ...  Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2008, 17:47:28 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Citat
Zbog koga se zhene sredjuju ?

Zbog mene...  Smile

Edit:

Dobro nisam stigao malopre da ti objasnim al ajd:

Pazi ovako, ovo pitanje je staro kol'ko i prva Louis Vuitton prodavnica, a otvorena je otprilike 1885 u Londonu (ne pitaj me odakle znam ovo  Smile )
Bio si Fahrenheit-e u pravu... al' samo delimicno. Istina je da se sredjuju zbog drugih zena ali ne zbog ljubomore ili udaranja ceznje vec zbog... pozude... da da, upravo tako... sash chuti.
U moru pogresnih pitanja kao sto su "Zelish li da se udas za mene?" umesto "Zelish li da provedesh pola svog zivota u kuhinji dok ja prduckam i ceshkam jaja na fotelji?" tako je i ovo pogresno pitanje.
Dakle nije pravo pitanje "Zbog koga se zene sredjuju ?" vec "Zbog cega zene idu u grupama u WC i sta tamo rade?"
Siguran sam da nikad nisi zvao druga da zajedno piskite u WC-u kluba a zene to neprestano rade, samo suptilnije (da napuderisu nos). Nije ti jasno o cemu se radi?! Pa naravno, tebi i 90% ostale muske populacije (10% otpada na pedere).
Evo odgovora koji zelis da cujes:
U zenskom toaletu odvija se neprestana all-girl orgija na koju ucesnice samo pristizu i pristizu.  Smile Odlaze kad se umore da bi popile neki energy-drink, pa se brze bolje vracaju, vukuci za sobom jos zena zeljnih lepog i napuderisanog nosa, satro...
u tasnicama nose ogromne dildoe, japanske i druge kuglice, lubrikante sa ukusom voca, biceve i ostale rekvizite...

To je cela istina, i drago mi je da sam ti pomogao... Caos...  Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2008, 02:57:45 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Samsung XYZ1004
A vidi, ma koliko se tebi taj odgovor ne svidja, ali vecina (znaci ne sve ) se sredjuje zbog sebe - kad se srede osecaju se lepse nego obicno, sto direktno proporcionalno  Smile utice na njihovo samopouzdanje i zadovoljstvo samim sobom...tako da, nisu bas tolko glupe (mada ima zanimljivih primeraka  Smile ) da ne kapiraju da nas boli tuki sta su obukle i kako su se nasminkale (naravno, pod uslovom da to nije neko tesko modno ludilo ), vec je to neka prirodna zelja da se izgleda lepo.

Naravno ne treba generalizovati (ima ih stvarno svakakvih) ali u principu to je to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Ja se sređujem zbog svog osećaja samopoštovanja, samouverenosti i samosvesti. Uređujem se tačno obnako kakav utisak želim da ostavim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson K610i
Sređuju se da bi istakle koliki su egoisti... Kako će ih društvo gledati iznenađujuće, kako se "neko pre toga nije setio", budu omiljene u centru pažnje, u stanju su da provedu satima ispred ogledala proveravajući šta njima najbolje stoji što će okolina da im zavidi, prilikom poziranja će vežbati reči kako izgovoriti... tipično  Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2008, 01:24:08 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nikad mi nije bilo jasno sta zenama znace torbice?  Smile Kad ja zavirih u nj, a tamo svega i svacega ... od kondoma, do popine brade  Smile Smile
Shminku moze da stavi u dzep, ja bi to tako uradio  Smile , ogledalce u drugi i teraj ... nema potrebe za torbicama, samo ubijamo aligatore i zmije za dz i pravimo torbice i ostale djidjuve  Smile Smile

Sad ce me zene zamrzeti  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
@ Utopia
Ne budi na kraj srca ... moraju da vide da li je sve na svom mestu ... mene vishe kopka potreba da se medjusobno takmiche ... poshto je to krajnje uzaludno. Uostalom to je mushki posao da se takmiche medjusobno. Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2008, 01:21:43 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Nikad mi nije bilo jasno sta zenama znace torbice?  Smile Kad ja zavirih u nj, a tamo svega i svacega ... od kondoma, do popine brade  Smile Smile
Shminku moze da stavi u dzep, ja bi to tako uradio  Smile , ogledalce u drugi i teraj ... nema potrebe za torbicama, samo ubijamo aligatore i zmije za dz i pravimo torbice i ostale djidjuve  Smile Smile

Sad ce me zene zamrzeti  Smile  Smile


Ја у торбици носим новчаник, мобилни, цигаре и упаљач.
Нећу ваљда да пумпам џепове!


А што се тиче сређивања, све зависи од расположења.
Некад се уопште не сређујем, јер ми се свиђа да сам неупадљива.
Некад се баш средим, јер волим да нервирам ружне жене и да се допадам лепим мушкарцима.
« Poslednja izmena: 09. Okt 2008, 01:25:58 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson K610i
@ Utopia
Ne budi na kraj srca ... moraju da vide da li je sve na svom mestu ... mene vishe kopka potreba da se medjusobno takmiche ... poshto je to krajnje uzaludno. Uostalom to je mushki posao da se takmiche medjusobno. Smile

Gledam potpuno objektivno, a i to što se takmičenja, to rade iz navedenog razloga  Smile , Uvek se trude da izazovu "Oh My God" kod ljudi i budu u centru pažnje  Smile

I u pravu si, takmičenje je muški posao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Jednostavno se radi o sistemu ko ima vise/bolje/modernije...

San prosecnog muskarca jeste dobar automobil...
Pravi ljubitelj automobilizma ce obratiti paznju na zilion detalja vezanih za auto pre nego sto ga kupi...
Povrsan ce pikirati veliki, crni dzip, u kom ce da izgleda 'opasno' i bude primecen u moru jugica i golfova koje voze drugi muskarci...
E, slicna stvar je i sa zenama i njihovim odevanjem.
Do nedavno sam mislio da se samo muskarci okrecu za lepim devojkama na ulici, ali sam se zacudio koliko je rasprostranjena pojava da zapravo devojke to rade, pa jos i komentarisu kako se neka obukla, nasminkala, sredila frizuru...
Cela prica je jedna velika generalizacija, ali boze moj... neke se oblace bas sa odredjenim ciljem... skrate minic, izbace dekolte da bi se svidele odredjenom muskarcu koji im se dopada... druge hoce prosto da se dobro osecaju u tome sto nose, da pritom izgledaju posebno i negovano...
One trece vole da mame poglede drugih zena, ugalvnom podsvesno, i da bude zavist kod njih.
To je kao jedno nevidljivo polje konkurencije, u kome ti nova Luj Viton tasna donosi odredjen broj bodova... I mnogo zenskih pozudnih pogleda sto ne mogu sebi da priuste taj model... ili tako savrsen stomak i zategnutu pozadinu...
Tu postoji jedna zanimljivost...
Zene mnogo vise vole da dobijaju komplimente od drugih zena, verujuci da su iskreniji od muskih komplimenata, dok muskarci 'otkinu' na tek poneki zenski kompliment.
Dakle, jako im je stalo do kritike (zavisti, uzdaha, pogleda...) drugih zena, i zarad toga se, izmedju ostalog,  konstantno trude da izgledaju atraktivno.

« Poslednja izmena: 09. Okt 2008, 02:51:20 od dare_ »
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:06:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.