Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:01:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbog cega zene varaju?  (Pročitano 23250 puta)
30. Sep 2007, 14:53:11
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
[/b]"eto mij današnji dan ne donosi ništa zanimljivo osim da sam dan provela trudeći se da učim a ipak su mi misli išle na drugu stranu i to na stranu ove teme koju sam sad postavila...
ponukana gledanjem kako se muškarci ponašaju iako već u zrelim godinama,kako oblijeću oko mlade konobarice koja iskreno rečeno ne liči ni našta,i koja sam iz provjerenih izvora čula kako je jedan od njih  poslije zabave otišao sa konobaricom u sobu ikao ga kod kuće čeka mada žena i dijete...pomalo mi se smučio muški svijet i njihov razum ili rezon kojeg izgleda nemaju...
pitam sebe i vas zašto ljudi varaju jedni druge?
da li je to vječita prokletinja ljudska da je sve tuđe slađe i neka izlinjana konobarica bolja od vlastite vjerne i nadasve ljepše žene. i na kraju moj muž reče kad sam rekla:" pa gdje nađe nju užas živi?"...reče mi :"ona ima samo dobro tijelo ništa više."
ma kakvo dobro tijelo sunce li ti žarko?
visoa metr i žilet ni kuka ni struka guzičetina ko ormar salo preljeva preko pantola...to dobro tijelo...pa mi se onda džaba sređujemo i operišemo za muškasce kad je njima dobro tijelo...burence!
i eto reklo bi se ljudi se zasite jedni drugih u braku pa su željni promjene...zato valjda varaju..zabranjeno voće je najslađe. najslađe je nešto raditi i držati u tajnosti da niko ne zna da to bude tvoja mala prljava tajna..tada ima izgleda više uzbuđenja i adrenalina nego kad imaš nešto svoje iznaš da je tvoje.
znam prijateljica koje su varale svoje muževe i u trećoj godini braka..i to ne mogu da razumijem. nije zar toliko joj se ogadio muž pa ga mora promijeniti.prije sam mislila da žene su piromija bića i da varaju samo onda ako se zaljube,ali mi je taj primjer pokazao da ima i žena koje razmišljaju polnim organom(što je svojstveno muškarcima) a ne srcem i mozgom. ta dotična persona ima muža prelijepog pametnog i koji joj skida zvijezde sa neba,ima kćerkicu preskatku od 3 godnine...i nije ne stid svom djetetu i mužu pogledati u oči?!
znam još tih primjera podosta,i kod brakova sa malo više staža..ali eto to je nekako kriza srednjih godina i želja za promjenom...
ali sve više mlađih populacija ne obraća više pažnju na svetost bračne zajednice i ne pokazuju nimalo kajanja...kakvo je ovo vrijeme došlo?ja kao veliki romantik ne mogu da se snađem!
muškarci varaju impulsivno kako sam primijetila i samo im je cilj da zadovolje svoju biološku potrebu i često je gto bez emocija i nekako više nagonski, i svaki muškarac ako u svojim rukama ima moć i novac ,neće ostati vijeran jednoj ženi...nikad!
a žene ,mislim varaju iz duše i mozga,makar na sekundu povjeruju riječima i ljubavnim izlivima i osjećaju se ponovo poželjne ponovo mlade i slobodne.bar mislim da se moja prijateljica pustila u ruke drugom uškarcu jer je bila uvjerena da je voli i da će joj na kraju svega ostaviti hotel u vlasništvo.
lijepe rriječi i pažnja slome i najtvrđe srce još ako malo alkohola poteče venama ..eto ti belaja...
ipak dosta je sve to zamršeno i mistično u svakome od nas ,nikad ne znaš šta ko misli i šta krije od tebe...ni sami ne znam kakve nam nisli mogu pasti na pamet a kamoli šta druga osoba misli...možemo živjeti cijeli život u nadi da imamo svršen brak bez preljube a da to ne bude upošte tačno  ida to nikad ne saznate.zato opreza nikad dosta i nikad ne budite 100% uvjereni u ljubav.možda se vama desi da se samoi iznenadite sebe kad vam se neko svidi i zaljubite se na prvi pogled...a u braku ste...
zato molim od vas odgovor na pitanje t+zašto ljudi varaju jedni druge?
svako neka odgovori iz svog ugla .muškarci iz muškog ,žene iz ženskog ugla.
da vidim da li je tačna moja tvrdnja da žene varaju samo kad se zaljube a muškarci kad im se prohtije novo meso? "

Objavio/la umjetnica24 [b]

zena nevara bez razloga samo promene radi vec iz srca njeni vodici su kako zapustenost sa muske strane tako i dosada i rutina ...sex prestavlja samo zavrsni deo ona vara iz duhovnog interesa pa neka se radi i o cistoj osveti....i razlogse nalazi uvek u muskarcu ,nezainteresovan,prezauzet,nevidi je vise ...njena prevara je samo poziv upomoc , zelja i krajni postupak kako bi se on promenio...vredi li oprostiti ili bar razumeti ?svakako...nije da opravdavam ali razmislite argumenata je dosta i zene koje su ispunjene svojom vezom ili brakom skoro nikad nevaraju ...pa razmislite!!
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
MOzda da otvoris jos jednu temu, treca sreca uvek upali
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
cesarica18 sto treca ?aa da imas pravo.... Smile Smile ali to nije tema  Smile
« Poslednja izmena: 30. Sep 2007, 15:10:10 od mikimitro »
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
zena nevara bez razloga samo promene radi vec iz srca njeni vodici su kako zapustenost sa muske strane tako i dosada i rutina ...sex prestavlja samo zavrsni deo ona vara iz duhovnog interesa pa neka se radi i o cistoj osveti....i razlogse nalazi uvek u muskarcu ,nezainteresovan,prezauzet,nevidi je vise ...njena prevara je samo poziv upomoc , zelja i krajni postupak kako bi se on promenio...vredi li oprostiti ili bar razumeti ?svakako...nije da opravdavam ali razmislite argumenata je dosta i zene koje su ispunjene svojom vezom ili brakom skoro nikad nevaraju ...pa razmislite!!

 Smile Smile  nisam ni sumnjao da su mushkarci krivi  Smile Smile

Zashto to ne vazi i u obrnutom smeru?Mozda je za to shto je taj tip odveo konobaricu u sobu kriva njegova lepa mlada zena?Zamisli samo koliko je ona kriva kad je ovaj prevario sa groznom konobaricom.
Ne naravno,ako mushkarac prevari zenu onda je on stoka koja ne ume da ga zadrzi u gacama i istog mu treba automatski otseci,a kad zena prevari mushkarca onda je to zato shto opet on nije kako treba  Smile Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
ccccc suti arlekin mi smo krivi....iako to ni ne shvatamo ipak smo mi krivi!!!nemoj prilaziti problemu sa bilo koje druge strane  sem sa one iz koje smo mi krivi....svi ostali nacini gledanja problema su pogresni jer smo samo mi krivi!!! Smile


cccc eee kakvi smo mi muskarci grozni, stvarno!!! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
U Srbiji postoji izrazeno medjusobno nerazumevanje muskraca i zena, uglavnom mladjih generacija. Mozda je i to jedan od razloga.

Svaka zena tokom zivota, veze, braka, pomisli, pa i "uradi" prevaru ... Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4843
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nedostatak komunikacije...nema razgovora, nema druzenja, nema rituala zvanog 'zajednicki rucak' ili 'vecera' sto rezultira udaljavanjem partnera. Nakon toga sve krece u pravcu nezadovoljstva i negde usput dođe do prevare ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
...nema fluiida
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
zbog malog penisa Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Sep 2007, 19:38:33 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4843
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zasto se vencavaju ako nema fluida? Mora da je negde postojao, ali se usput zagubio. A sto se penisa tice, valjda nije bila slepa kod ociju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:01:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.