Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Završen Letnji turnir opšteg znanja 22.7.2012. Pobednik - mayhem11  (Pročitano 12159 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia N95
Eh i ne stigoh da cestitam bravo Milose,Ljupce,Nikola po meni pravo finale mada mogao je tu biti i Matija nijanse su odlucivale.Ne zna se ko brze kuca gotovo je nemoguce igrati sa tom 4-kom Smile Sto se tice ovih prica o namestanju naravno da nisu tacne nas cetvoro smo se dogovorili da igramo u Forumu a da ce Nikola i Vladan(Mekano) Biti u istoj igraonici saznali smo bukvalno u nedelju 3 sata pre pocetka turnira.I super nam je bilo bodrili smo jedni druge i zezali se.Inace Dubic moze srusiti svakog igraca i kucao je kad me je rusio sve ispod sekunde tako da mogao sam samo da gledam i pomirim se sa sudbinom  Smile Inace da ponovim to su sve nijanse i turnir je mogao osvojiti i Matija,Ljupce,Nikola pa mozda i Legija Baby Smile Samo dok nije osvojio onaj xX johnny x X -.- E da Nina :****
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 127
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Wave 525
Eh i ne stigoh da cestitam bravo Milose,Ljupce,Nikola po meni pravo finale mada mogao je tu biti i Matija nijanse su odlucivale.Ne zna se ko brze kuca gotovo je nemoguce igrati sa tom 4-kom Smile Sto se tice ovih prica o namestanju naravno da nisu tacne nas cetvoro smo se dogovorili da igramo u Forumu a da ce Nikola i Vladan(Mekano) Biti u istoj igraonici saznali smo bukvalno u nedelju 3 sata pre pocetka turnira.I super nam je bilo bodrili smo jedni druge i zezali se.Inace Dubic moze srusiti svakog igraca i kucao je kad me je rusio sve ispod sekunde tako da mogao sam samo da gledam i pomirim se sa sudbinom  Smile Inace da ponovim to su sve nijanse i turnir je mogao osvojiti i Matija,Ljupce,Nikola pa mozda i Legija Baby Smile Samo dok nije osvojio onaj xX johnny x X -.- E da Nina :****
Jeste Matija je izgubio na glupost tako isto ako se secate smo igrali mini turnir nas trojica i ja te opet skinem u 4 rundi i opet Matija nije prosao...opet sam imao srece u 4 rundi...bice srece naredni put ko zna mozda sledeci put osvoji neko iz senke Smiley
« Poslednja izmena: 24. Jul 2012, 16:43:01 od Aguero 93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Eh i ne stigoh da cestitam bravo Milose,Ljupce,Nikola po meni pravo finale mada mogao je tu biti i Matija nijanse su odlucivale.Ne zna se ko brze kuca gotovo je nemoguce igrati sa tom 4-kom Smile Sto se tice ovih prica o namestanju naravno da nisu tacne nas cetvoro smo se dogovorili da igramo u Forumu a da ce Nikola i Vladan(Mekano) Biti u istoj igraonici saznali smo bukvalno u nedelju 3 sata pre pocetka turnira.I super nam je bilo bodrili smo jedni druge i zezali se.Inace Dubic moze srusiti svakog igraca i kucao je kad me je rusio sve ispod sekunde tako da mogao sam samo da gledam i pomirim se sa sudbinom  Smile Inace da ponovim to su sve nijanse i turnir je mogao osvojiti i Matija,Ljupce,Nikola pa mozda i Legija Baby Smile Samo dok nije osvojio onaj xX johnny x X -.- E da Nina :****
Jeste Matija je izgubio na glupost tako isto ako se secate smo igrali mini turnir nas trojica i ja te opet skinem u 4 rundi i opet Matija nije prosao...opet sam imao srece u 4 rundi...bice srece naredni put ko zna mozda sledeci put osvoji neko iz senke Smiley
Hahaha secam se, i opet sedim i gledam poslednji napad, i nerviram se.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Avatar ne lici na mene ali je previse simpa :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava Kragujevac
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 20.0.1132.57

Ne kazem ja nista,verujem da nije bilo dogovora,i da jeste,pa sta?...Nikoga nebi trebalo da inteesuje kako je ko igrao turnir,kakve veze ima da li je igrao iz igraonice,ili od kuce?

IP sačuvana
social share
Penzija, nema me.
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
zasto se dozvoljava da par ljudi unistava ovaj kviz?? udruze se i prave od svih budale....??
pobedniku sve cestitke a ovi iz igraonice nek se stide!! prevaranti i manipulatori ?!?!? dokle vise mi normalni da ispastamo? ucinite nesto vi koji ste nadlezni...ne dozovloite da vam se zlo sepuri po kvizu...A P E L za pomoc?!?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


masta me je upropastila..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
o boze, koga je briga ko se udruzio i sta su radili..njihova stvar, ionako niko od udruzenih nije dobio turnir Smiley
IP sačuvana
social share
sve je to nekako spolja, ovo fali iz sredine..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 127
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Wave 525
o boze, koga je briga ko se udruzio i sta su radili..njihova stvar, ionako niko od udruzenih nije dobio turnir Smiley
Ma pusti ih vidis da su nedokazani mentoli Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


your soul will bleed for eternity

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 317
Zastava Stockholm
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nokia x6
Nadigla se frka kao da su prekrsili zakon jbt..
Kako ne shvatate da su se oni nasli tamo radi druzenja, a ne radi varanja? Smiley
IP sačuvana
social share
you were born an original, don't die a copy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

u zivotu nisam smislio tekst

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
sve razumem, i da pusu i da se droZiraju, ali ne razumem da neko vice UPOMOC na online kvizu, e to ne razumem. pa kakvu pomoc ocekujes i koji si ti faktor, da ne kazem kurac ovde pa da ti neko pomaze? Smiley ne mlati praznu slamu, oduvek se pricalo, nek se turnir igra iz igraonice, bez prednosti domaceg terena u vidu raznih spiskova i tako toga, i sad kad su igrali, pomagajte. idi be ti brate u toponicu pa nek ti pomazu, tamo pomazu i to bez da trazis, garant

da editiram ovu tekstualnu poruku, zlo se sepuri, aj didemo svi u kurac jbt kad postoji ljudi koji daju vakve izjave
« Poslednja izmena: 24. Jul 2012, 20:47:04 od Mrk Debeljko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
igrali ste u igraoni pa sta? Smiley lepo je to, ali sto se folirate da je slucajno, znam za 2 coveka koji su rekli da su bili pozvani 10-ak dana pre turnira da se nadju s vama, ali nisu mogli da dodju..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.