Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:08:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zavlaci me ili...?  (Pročitano 7969 puta)
Poznata licnost

Добрих вибрација творац

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4559
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
LG Optimus L3
Imam 15 godina, a on je godinu dana stariji od mene.  Nikad nije imao devojku i veoma je povučen, uopšte nije preduzimljiv po tom pitanju, pa sam ja morala da preuzmem inicijativu.   

Као што неко написа, стидљив је дечко, give him a break. Треба да се деси наравно нека случајна ситуација, или да ти учиниш такво нешто, нпр. ако знаш гдје излази, у који кафић и тако то, паркић, са својим друштвом одеш у тај исти. Напиши му пар пута смс, да ли жели или не жели јасно да се упозна с тобом, дај му до знања који је твој интерес. Ако није толико глуп, схватиће да вјероватно има прилику да се први пут ''заљуби'', односно напокон пробије тај лед у свом животу. Чуј, много обавеза, 16 година. Баш ме занима каквих то обавеза толико може имати, да не може издвојити пар сати за тебе? Углавном буди јасна какве су твоје намјере.
Извиди ситуацију на такав начин, ако те и даље буде кулирао, мислим стварно - пиши пропало.
IP sačuvana
social share
it's a struggle every day, gotta roll on...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
ne zeli nista sa tobom ili je od onih likova koji su toliko smotani da zapravo nikad nista konkretno ne urade a zele

batali ga, potpuno ga iskuliraj jedno desetak dana i vidi hoce li sam da se pojavi, ako se ne pojavi, znaci da ga ne privlacis na nacin na koji bi trebalo i onda ti je bolje da ga se manes jer je besmisleno da se zabavljas sa nekim reda radi ili jos gore seksa radi, pa da ti posle bude krivo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Nokia krntija
Imam 15 godina, a on je godinu dana stariji od mene.  Nikad nije imao devojku i veoma je povučen, uopšte nije preduzimljiv po tom pitanju, pa sam ja morala da preuzmem inicijativu.   :D  E sad, sviđa mi se nekih 5 meseci.  Nekoliko puta sam išla u njegovu školu jer tamo jedino mogu da ga viđam.  Kad god sam prošla pored njega, on se okrenuo za mnom, što su mi rekle i drugarice.  Bilo je tu i osmeha.  Kad osetim da me gleda, pogledam ja u njega, a on pogleda u sasvim drugu stranu kao da uopšte nije ni gledao, i tako sve u krug.  E, kad mi je dosadilo to gledanje, smeškanje i tumačenje tih ''znakova'', onda sam ga dodala na skype-u i dopisivali smo se par puta.  Onda sam mu prošle nedelje rekla da mi se sviđa a on je odgovorio smajlijem, ja sam dodala ''I volela bih da te upoznam '' na šta je on odgovorio ''Slobodno   :[115]:  ''.  Posle nekih nedelju dana, pitala sam ga kako ja to njega mogu da upoznam i on je samo iskulirao.  2 dana posle toga sam mu poslala ''Samo mi nije jasno zašto si mi stavio ono slobodno ako si kasnije planirao da me ispališ?''.  Izvinio se i rekao kako nije video poruku jer mu je telefon, navodno, ostao u drugoj sobi.  Pitala sam ga ponovo da izadjemo ali je on rekao da stvarno ne zna kad i da cele ove nedelje ima obaveze.  Bune me oni radoznali pogledi i ovo slobodno.  Videla sam ga slučajno juče i opet je gledao u mene, baš, a ja sam se trudila da ne obraćam mnogo pažnje na njega.  Šta vi mislite, da li me zavlači, ili kako on kaže, stvarno ima puno obaveza? Da li da ga pitam krajnje, hoće ili neće, jer stvarno neću da ostane ovako nerešena stvar.  Stvarno ne bih htela da odustanem, jer sam već dovoljno vremena izgubila razmišljajući i stresirajući se oko njega.  Šta da radim?  :?  Hvala! :)

Вероватно те не завлачи, него не сме да се види с тобом. Уплашио се да ће да нађе девојку.

Одустани свакако, дечко је очигледно пичкица, коме пичкице требају у животу...

Не секирај за време које си изгубила, прилично сам сигуран да га имаш довољно лол.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
Osim ako i ti nisi pickica...pa ti jeli treba pickica... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 677
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
pa da, samo ti njega iskuliraj par dana, ako ti se bude javio posle, znaci vredan je truda, samo se plasi.. u suprotnom odjebi ga u najkracem roku Smile u pocetku ce biti malo zeznuto to kuliranje, al ono potrudi se, cisto da bi znala na cemu si, jer sa ovom trenutnom situacijom samo previse razmisljas Smiley
IP sačuvana
social share
Dobitak mami, ali.. nikad nema tako velikog dobitka kao sto to gubitak moze biti Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Imam 15 godina, a on je godinu dana stariji od mene.  Nikad nije imao devojku i veoma je povučen, uopšte nije preduzimljiv po tom pitanju, pa sam ja morala da preuzmem inicijativu.   Smile  E sad, sviđa mi se nekih 5 meseci.  Nekoliko puta sam išla u njegovu školu jer tamo jedino mogu da ga viđam.  Kad god sam prošla pored njega, on se okrenuo za mnom, što su mi rekle i drugarice.  Bilo je tu i osmeha.  Kad osetim da me gleda, pogledam ja u njega, a on pogleda u sasvim drugu stranu kao da uopšte nije ni gledao, i tako sve u krug.  E, kad mi je dosadilo to gledanje, smeškanje i tumačenje tih ''znakova'', onda sam ga dodala na skype-u i dopisivali smo se par puta.  Onda sam mu prošle nedelje rekla da mi se sviđa a on je odgovorio smajlijem, ja sam dodala ''I volela bih da te upoznam '' na šta je on odgovorio ''Slobodno   Smile  ''.  Posle nekih nedelju dana, pitala sam ga kako ja to njega mogu da upoznam i on je samo iskulirao.  2 dana posle toga sam mu poslala ''Samo mi nije jasno zašto si mi stavio ono slobodno ako si kasnije planirao da me ispališ?''.  Izvinio se i rekao kako nije video poruku jer mu je telefon, navodno, ostao u drugoj sobi.  Pitala sam ga ponovo da izadjemo ali je on rekao da stvarno ne zna kad i da cele ove nedelje ima obaveze.  Bune me oni radoznali pogledi i ovo slobodno.  Videla sam ga slučajno juče i opet je gledao u mene, baš, a ja sam se trudila da ne obraćam mnogo pažnje na njega.  Šta vi mislite, da li me zavlači, ili kako on kaže, stvarno ima puno obaveza? Da li da ga pitam krajnje, hoće ili neće, jer stvarno neću da ostane ovako nerešena stvar.  Stvarno ne bih htela da odustanem, jer sam već dovoljno vremena izgubila razmišljajući i stresirajući se oko njega.  Šta da radim?  Smile  Hvala! Smiley

Окачи своју слику да проценимо ситуацију
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
pa da, samo ti njega iskuliraj par dana, ako ti se bude javio posle, znaci vredan je truda, samo se plasi.. u suprotnom odjebi ga u najkracem roku Smile u pocetku ce biti malo zeznuto to kuliranje, al ono potrudi se, cisto da bi znala na cemu si, jer sa ovom trenutnom situacijom samo previse razmisljas Smiley

Ти си ми бре много позната. Да се не зовеш случајно Кристина? Ниси хтела да гуташ, а гризла си и качила зубима сунце ти...Ако ниси ти, моја грешка.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Navela si da jos nije imao curu,da je stidljiv..Ima 16 godina,dobro,nije imao curu,ima njih dosta takvih nista strasno,ali zar ne misli da je vrijeme,svidjas mu se sigurno,samo,izgleda da je bas stidljiv,odnosno,kao sto je neko rekao "picki**",sada je tvoja stvar sta ces dalje da uradis,mada to ako ga iskuliras,taj ti se nece javiti 100 % ,vidis da ne sme da jede kada je servirano,kamoli sam sebi da postavlja.. Teska situacija Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ja mislim da mu se ne svidjas... Zabatali ga, zivot je jedan i toliko je lep da bi ga delila sa nekim momkom!   Smile
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 31
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ne pomisljate da je decko mozda 'nastran'?  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:08:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.