Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:51:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zavisni ???  (Pročitano 2412 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ukupni skor je: 40

Vaš rezultat se nalazi u rasponu od 30 do 59 poena i nalazi se u granicama prosečne upotrebe interneta. Rezultat blizu donje granice može ukazivati na blagu nezainteresovanost za boravak na internetu. Rezultat blizu gornje granice pokazuje da ponekad duže boravite na internetu. U svakom slučaju, Vi imate kontrolu nad upotrebom interneta.



i sta nista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC One V
Ukupni skor je: 27

Vaš rezultat se nalazi u rasponu od 0 do 29 poena i daleko je niži od rezultata prosečnog korisnika interneta. Ovo može ukazivati na činjenicu da Vaša upotreba interneta ne utiče negativno (i značajno) na Vaš život. Ipak, neki istraživači i psiholozi bi posumnjali u verodostojnost Vaših odgovora. Da li ste potpuno iskreno odgovorili na postavljena pitanja? Razmislite da li namerno izbegavate da obratite pažnju na posledice Vaše upotrebe interneta!

Dobar sam  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Ukupni skor je: 57

Vaš rezultat se nalazi u rasponu od 30 do 59 poena i nalazi se u granicama prosečne upotrebe interneta. Rezultat blizu donje granice može ukazivati na blagu nezainteresovanost za boravak na internetu. Rezultat blizu gornje granice pokazuje da ponekad duže boravite na internetu. U svakom slučaju, Vi imate kontrolu nad upotrebom interneta.

Ma ovo nema blage veze, pa ja ne silazim sneta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Wildfire S
Ako mogu samo da dodam
---
Definicije osobina:

Srdačan: Neposredan, lako izražava svoju simpatiju prema drugima.
Sklon pustolovini: Uživa u promenama. Privlači ga sve što je novo i uzbudljivo.
Ozlojeđen: Razdražljiv, naprasit, prgav, lako plane. Lako izražava osećanje besa (ljutnje).
Stidljiv: Bojažljiv je u prisustvu novih ljudi i u novim situacijama.
Nagao: Reaguje trenutno ne razmišljajući o posledicama, plahovit. Lako izražava sva osećanja.
Potišten: Često je neraspoložen, tmuran i razočaran.
Oprezan: Vodi računa o svom ponašanju, jer se boji da mu se ne dogodi nešto nepredviđeno i neprijatno.
Grize se u sebi: Muči ga nezadovoljstvo, a ne može da ga otvoreno izrazi. Često je mrzovoljan.
Društven: Prijatno mu je sa drugim ljudima. Voli da bude u društvu drugih ljudi.
Sklon prepirci: Skoro uvek traži dokaze, pa to izaziva raspravljanje.
Poslušan: Najčešće će bez protivljenja učiniti ono što se od njega traži.
Nesiguran u sebe: Od silne brige kakav će utisak ostaviti na druge može da bude neuspešan, a sobom nezadovoljan.
Nestrpljiv: Ne pada mu na pamet da sat vremena odgovara na 100 monotonih pitanja izmedju dva ponudjena... smara...

---

Sta ce mi test kad i sam znam da jesam...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Ukupni skor je: 26

Vaš rezultat se nalazi u rasponu od 0 do 29 poena i daleko je niži od rezultata prosečnog korisnika interneta. Ovo može ukazivati na činjenicu da Vaša upotreba interneta ne utiče negativno (i značajno) na Vaš život. Ipak, neki istraživači i psiholozi bi posumnjali u verodostojnost Vaših odgovora. Da li ste potpuno iskreno odgovorili na postavljena pitanja? Razmislite da li namerno izbegavate da obratite pažnju na posledice Vaše upotrebe interneta!

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Neznam kako da nazovem ovu temu..Navlakuša za rešavanje testa potrebnog nekom?
Rešavam 15 minuta neku anketu koja je potrebna ko zna kome?
  Zašto nas navlačiš na ovo i zašto ne najaviš da je ovo anketa kojom se ustvari uzima uzorak potreban za istraživanja? Gross.Pritom u dve tri rečenice kažu nešto i zahvale se i to je to?
Odgovorim na pedeset pitanja da bi mi se zahvalili?E postavljaču teme-baš sam popizdeo sada!  Smile
« Poslednja izmena: 13. Maj 2008, 22:54:48 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


doktor

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 849
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
HTC desire
Ukupni skor je: 40

Vaš rezultat se nalazi u rasponu od 30 do 59 poena i nalazi se u granicama prosečne upotrebe interneta. Rezultat blizu donje granice može ukazivati na blagu nezainteresovanost za boravak na internetu. Rezultat blizu gornje granice pokazuje da ponekad duže boravite na internetu. U svakom slučaju, Vi imate kontrolu nad upotrebom interneta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:51:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.