Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zatvorski krug  (Pročitano 773 puta)
17. Avg 2005, 06:09:41
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zatvorski krug

Žanr: sportska drama, komedija
Trajanje: 113 min.
Premisa: Bilo je teško okupiti tim - dok se nije saznalo protiv koga igraju"




Glavne uloge:   

Adam Sendler (Adam Sandler), Kris Rok (Chris Rock), Bert Rejnolds (Burt Reynolds), Džejms Kromvel (James Cromwell), Neli (Nelly)
Scenario:   Albert S. Rudi (Albert S. Ruddy)   
Režija:   Piter Sigal (Peter Segal)    

SINOPSIS

Kada bivši igrač američkog fudbala Pol Kruv (Adam Sandler) stigne u zatvor, novonastala situacija primoraće ga da napravi fudbalski tim od grupe diverzatana. Oduševljenje će brzo splasnuti, čim budu saznali protiv koga igraju - ni manje ni više nego protiv stražara. Zahvaljujući saradnji svojih zatvorskih cimera Nejta Skarboroa (Bert Rejnolds) i Kertejkera (Kris Rok), Kruv obećava ostalima veliku šansu za pravu osvetu stražarima koja će biti realizovana u vrhunskom obračunu na fudbalskom terenu. Ovo je nova verzija klasika "Opaka mašinerija" iz 1974. godine.

O FILMU

"Zatvorski krug" je rimejk filma iz 1974. godine koji govori o fudbalskom meču između zatvorenika i njihovih sadistički nastrojenih čuvara.

Film je režirao Piter Sigal (Peter Segal), a glavne uloge poverene su Adamu Sendleru (Adam Sandler), Krisu Roku (Chris Rock), Bertu Rejnoldu (Burt Reynolds), Džejmsu Kromvelu (James Cromwell) i Neliju (Nelly).

Premisa filma - "Bilo je teško okupiti tim - dok se nije saznalo protiv koga", ujedno je i njegov siže. Adam Sendler i Kris Rok glume u filmu "The Longest Yard", komediji koju su zajednički producirali Columbia Pictures i Paramount Pictures. Reč je o bivšem vrhunskom kvoterbeku koji će pokušati da pronađe izlaz i iz naizgled bezizlazne situacije. Na liku koji igra Sendler je posebna odgovornost jer je on bivši profesionalni igrač od koga se u ovom neobičnom timu puno očekuje.

O REŽISERU

Piter Sigal (reditelj)

Nakon filma "Bez ljutnje, molim" ("Anger Management"), kreirao je komičnu seriju NBC-ja "Hidden Hills" i bio koscenarista u njoj. Svoj režiserski debi ostvario je 1994. komedijom "Goli pištolj 33 1/3: poslednja uvreda" ("Naked Gun 33 1/3: The Final Insult", 1994). Osvojio je osam Emi nagrada, a 1995. osnovao je produkcijsku kompaniju "Callahan Filmworks". Filmografija: "Tommy Boy" (1995), "My Fellow Americans" (1996), "Nutty Professor II: The Klumps" (2000), "Pedeset prvih sastanaka" ("50 First Dates"), "Dealbreaker" (2006).

O GLUMCIMA

Adam Sendler (Pol Kruv)

Sendler je doživeo fenomenalan uspeh u industriji zabave kao glumac, scenarista, producent, režiser i muzičar. Nedavno je bio nominovan za nagradu "Zlatni globus" za ulogu u fimu "Opijeni ljubavlju". Dvaput je sarađivao s režiserom Sigalom pre ovog filma - na filmovima "Bez ljutnje, molim" i "Pedeset prvih sastanaka" ("50 First Dates"). Svoje prvo pojavljivanje u igranom filmu imao je u "Coneheads" iz 1993. godine, a usledio je film "Airheads" (1994).

Filmografija: "Happy Gilmore", "The Wedding Singer", "The Waterboy", "Mali diktator" ("Big Daddy"), "Mali Niki" ("Little Nicky"), "Opijeni ljubavlju" ("Punch-Drunk Love"), "Gospodin Dids" ("Mr. Deeds"), "Bez ljutnje, molim" ("Anger Management"), "Eight Crazy Nights", "The Hot Chick", "Pedeset prvih sastanaka" ("50 First Dates"), "Spanglish", a u pripremi su: "Click" (2006), "The Benchwarmers" (2006).

Kris Rok (Kertejker)
Rođen je 1965. godine. Filmografija: "Beverly Hills Cop II" (1987), "Boomerang" (1992), "Beverly Hills Ninja" (1997), "Doctor Dolittle" (1998), "Lethal Weapon 4" (1998), "Dogma" (1999), "Nurse Betty" (2000), "Down to Earth" (2001), "Artificial Intelligence: AI" (2001), "Pootie Tang" (2001), "Jay and Silent Bob Strike Back" (2001), "Bad Company" (2002), "Head of State" (2003), "Paparazzi" (2004), "Madagascar" (2005).

Bert Rejnolds (Nejt Skarborou)
Rođen je 1936. godine. U originalnom filmu - "The Longest Yard" iz 1974, igrao je glavni lik - Pola Kruva. Filmografija: "The Dukes of Hazzard" (2005), "Cloud Nine" (2005), "Forget About It" (2005), "Grilled" (2005), "Without a Paddle" (2004), "Snapshots" (2002/I), "Hotel" (2001), "Tempted" (2001), "Driven" (2001), "The Last Producer" (2000), "The Crew" (2000), "Big City Blues" (1999/I), "The Hunter's Moon" (1999), "Waterproof" (1999), "Crazy Six" (1998), "Boogie Nights" (1997), "Bean" (1997), "Raven" (1997), "Citizen Ruth" (1996), "Frankenstein and Me" (1996), "Cop & 1/2" (1993), "Modern Love" (1990), "Physical Evidence" (1989), "Heat" (1986), "Cannonball Run II" (1984), "Smokey and the Bandit Part 3" (1983), "Smokey and the Bandit II" (1980), "Starting Over" (1979), "Hooper" (1978), "The End" (1978), "Smokey and the Bandit" (1977), "The Longest Yard" (1974).

Džejms Kromvel (upravnik Hejzen)
Rođen je 1940. godine. Filmografija: "I, Robot" (2004), "The Snow Walker" (2003), "Blackball" (2003), "The Nazi" (2002), "The Sum of All Fears" (2002), "Spirit: Stallion of the Cimarron" (2002), "Twist of Fate" (2002), "Space Cowboys" (2000), "The Green Mile" (1999), "The Bachelor" (1999), "Snow Falling on Cedars" (1999), "The General's Daughter" (1999), "Babe: Pig in the City" (1998), "Deep Impact" (1998), "Species II" (1998), "The Education of Little Tree" (1997), "L.A. Confidential" (1997), "Star Trek: First Contact" (1996), "The People vs. Larry Flynt" (1996), "Eraser" (1996), "Babe" (1995), "Romeo Is Bleeding" (1993), "The Babe" (1992), "Pink Cadillac" (1989).

Neli (Erl)
Poznati pevač rep muzike rođen je 1974. godine. Filmografija: "Crenshaw Blvd." (2005), "Summer Music Mania 2004" (2004), "Snipes" (2001).

Oficijelni sajt:
The Longest Yard (2005)

Premijera: 18. avgust 2005. godine
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Film je odlican...Ako ste gledali Mean machine vec znate o cemu se radi jer osim sto se radi o drugom sportu vece razlike nema...Ipak film je sooper i svima ga preporucujem
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Taj Adam Sendler mi je delovao kao neki levi glumac. Medjutim gledao sam apr filmova sa njim i posle toga ga bas cenim. Jeste da uvek igra u nekim tako lakim komedijama, ali se meni takvi filmovi bas svidjaju. Zatvrorski krug nisam gledao jos, nameravam, a gledao sam bas pre neki dan 50 first dates i odusevio me je film. Ako imas prilike pogledaj ga obavezno.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Gledao sam vecinu njegovih filmova posto mi je omiljeni glumac.50 first dates  je odlican film.Pogledaj ako volis komedije i Little Nicky,Waterboy i Big Daddy.To su mu odlicne komedije.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Nemam bas neki dobar izvor za filmove, ali pokusacu. Taj 50 first dates mi se bas svideo. Hvala.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.