Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:21:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zastrašujuća tetovaža  (Pročitano 19938 puta)
06. Avg 2008, 14:12:41
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Dešava se da upoznate nekoga ko vam se zaista dopadne, počnete da izlazite s tom osobom, otkrijete da vam je prvi utisak bio tačan, i sve više i više uživate s njom. A onda, u jednom trenutku, vidite na toj osobi nešto što vas zbuni, možda vas i isprepada, recimo, prilično upadljivu i, bar za vas, zastrašujuću tetovažu. I ne znate šta da mislite.

Tetovaže ili neki drugi donedavno ne baš uobičajeni načini ukrašavanja tela imaju periode kada su popularni, a ima i perioda kada nisu toliko u modi. Da se radi o nečemu sitnom i bar u nekoj meri simpatičnog izgleda, ili samo sitnom, pa i da zanemarite celu stvar kao mladalački hir. Međutim, neku veliku tetovažu, naročito ako izgleda zastrašujuće, teško je zanemariti. Kad je ta osoba lakše obučena, tetovaža se vidi. I ne vidite je samo vi. Vide je i prolaznici, što i nije toliki problem; vide je i vaši prijatelji, nakon što im predstavite svog novog partnera ili partnerku; vide i vaši roditelji. Ako razmišljate o nečemu na duge staze, može vam pasti na pamet da je tetovaža nešto zanimljivo kad imate dvadeset-i-nešto i zabavljate se, ali šta jednom kad postanete roditelji? Kako bi vaša deca reagovala na to što njihov tata ili mama imaju veliku strašnu tetovažu? Na šta bi ta tetovaža ličila na ozbiljnom poslu ili na roditeljskom sastanku? I još jedno pitanje: ako je ta osoba bila u stanju da učini tako nešto (pomislite koliko to mora da je bolelo, i na svu onu pažnju koju neizostavno privuče, uvek i svuda gde je tetovaža iole vidljiva), za šta je još sposobna?

Ukratko, vaš problem bi bio taj što vam se ta osoba dopada, ali ste otkrili i jednu njenu stranu koja vas plaši, i ne znate kako da reagujete.

Dobro bi bilo otkriti zbog čega je voljena osoba to učinila. Da li želi da privuče pažnju? Da li je to bio nekakav mladalački bunt, inat nekome? Da li sad žali zbog toga, samo što je tetovažu te veličine vrlo teško ukloniti? Ako se radi o hirovitom ponašanju i osobi koja će sve da učini da privuče pažnju, pitanje je koliko je ona dobar izbor za dužu vezu, mada bi neko vreme s njom svakako moglo da bude veoma zabavno i zanimljivo.

S druge strane, postoje potpuno mirne i stabilne i zrele osobe koje jednostavno vole takav oblik umetnosti. Nije im do privlačenja pažnje. Ne teraju nikome inat. Takva tetovaža ima neko lično značenje za njih, nešto je što im je veoma bitno. I za ono što im je bitno u stanju su da istrpe i "čudne" poglede i nerazumevanje okoline. Takva osoba bi bila dobra za dužu vezu, mada ostaje pitanje kako bi je vaša porodica i prijatelji prihvatili. Ipak, ako tu osobu predstavite vama dragim osobama kao nekog ko vas čini srećnim, i ako ste vi u stanju da prevaziđete prvobitni šok i prihvatite da je ta divna osoba malo neobičnija nego što vam se isprva učinilo, trebalo bi da sve može da funkcioniše.

Ako ništa drugo, svakako vam neće biti dosadno s takvom osobom.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Citat
Ako ništa drugo, svakako vam neće biti dosadno s takvom osobom.

 Smile

Oblachak da li volis tetovaže imas li ti neq i
« Poslednja izmena: 06. Avg 2008, 14:16:55 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"i"...? Koje je trece pitanje?  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
tetovaze su mnogo lepse na zenama nego na muskarcima Smiley inace Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
"i"...? Koje je trece pitanje?  Smile

Nisi odgovorila ni na prva 2 a već hoćeš i tretje oo kako si ti moderna Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Oblachak da li volis tetovaže imas li ti neq i

koliko ja vidim, a vidim  Smile stoji smile, pa slovo "i" ... i ne vidim nastavak... pa pomislih: mozda je greskom ispustio to trece pitanje  Smile mozda mu se slucajno izbrisalo to trece pitanje  Smile a mozda i nema tog treceg pitanja nego je siroto, samo slovo "i" ostalo na kraju reda, bez ikakvog sopstvenog nastavka   Smile bedak!   Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
to "i" sam ostavio iz fazona.... vidim zavlačiš i ne želiš da ogovoriš na pitanje... možda ne želiš da se izjasniš ali nisi džabe ti postavila temu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ali nisi džabe ti postavila temu
koliko li su joj platili Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Diskretne su simpaticne... i da svidjaju mi se. Nisu lepe "sarene" i kada ih ima previse. Nekako... ne stoji svakome tetovaza.

Orf... nemoj da mu kazes  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Orf... nemoj da mu kazes  Smile
naravno da necu Smile Smile

Citat
Diskretne su simpaticne... i da svidjaju mi se. Nisu lepe "sarene" i kada ih ima previse. Nekako... ne stoji svakome tetovaza.
pa jel imas tetovazu ili ne? Smiley

za dobru tetovazu i telo mora da bude dobro Smile

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:21:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.