Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зашто жене воле фудбалере  (Pročitano 1807 puta)
08. Apr 2009, 22:49:32
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Зашто жене воле фудбалере

Жеља да се удају за милијардере, живе луксузним животом и сликају се за насловне стране, наводи многе удаваче да лове спортисте



Припаднице „нежнијег” пола из генерације седамдесет и неке... увек су давале сличне одговоре на питања за кога би волеле да се удају. Догађало се да је већина девојчица имала симпатије према дечацима који су у то доба били помало непослушни, али су се углавном поверавале другарицама да би волеле да када порасту нађу неког финог момка за кога ће се удати. Није се пуно водило рачуна о томе да ли он има пуно новца и да ли ће постати познат у јавности, што многе данашње девојке стављају у први план. Пре доласка тешких деведесетих, кризе, ратова и санкција, постојао је какав-такав систем вредности, а љубав није била „само реч – и ништа више”.

Ново време донело је и нов тренд одабира животног партнера. Данашње тинејџерке виде решење свих својих животних проблема у удаји за спортисту, најчешће фудбалера. Јер, баш како је показано у познатој британској серији „Жене фудбалера”, пратиље ових спортиста воле новац, живе раскошно и носе скупоцену гардеробу. Нико не размишља о томе какав је заправо живот тих жена, шта се дешава у њиховим спаваћим собама и да ли им је новац донео срећу?! Гледајући Викторију Бекам како се смешка са насловних страна познатих часописа, у најскупљој гардероби, и изјављује како ужива пратећи каријеру згодног мужа Дејвида, како јој прија купање у млеку, коришћење крема из Јапана, башкарење у бројним вилама, наше младе даме све чешће изјављују да им је сан да нађу управо неког таквог, перспективног фудбалера, који ће им омогући макар упола задовољства колико је Бекам приуштио Викторији.

На „листи тражених” сада су и тенисери, јер се свакодневно објављују подаци са њихових банковних рачуна, а поред новца неке младе даме жуде за тим да их људи препознају на улици, да их снимају док својим момцима аплаудирају на утакмицама, да уз популарност „јачих половина” уђу у свет гламура...

У свету је ситуација нешто другачија. Истраживање у Бразилу, Канади, Кини, Француској, Малезији, Јужноафричкој Републици и Америци показало је да су доктори најпожељнији брачни партнери, а цењени су и професори, стручњаци из области науке и технологије као и грађевинари.

Да ли ће се ситуација и код нас променити? Можда, али тек онда када девојке које маштају о удаји за руског милијардера или спортисту „са перспективом” схвате шта је реалан живот и да у биоскопу, позоришту или на концерту могу да упознају младића са којим могу да проведу диван живот. Јер једно је стварност, а друго су снови и фамозне „Жене фудбалера”.

Данијела Давидов-Кесар


Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo,ja ne volim fudbalere Smile

tacnije,nikada mi muskarci koji se profesionalno bave ovim sportom nisu u bilo kom smislu bili interesantni.

to sto je neko fudbaler kod mene mu nece biti plus,naprotiv...morao bi vise da se potrudi nego li neko drugi.

mozda gajim predrasude...ali muskarci koji se bave profesionalno ovim sportom,a znam ih nekoliko, jesu mi u smislu muskaraca...interesantni taman koliko i telefonska govornica u kvaru Smile

a mislim da ni ja nisam tip zene koji bi njih u bilo kom smislu kompletne veze zadovoljio...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Slazem se u potpunosti.
Ja sam rob predrasuda o njima, i tacka.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N97
Mozhemo pitati sve te koje vole fudbalere, da li mozhda vole i propale fudbalere,  Smile

Profesionalni sportisti su uglavnom mentalno zapushteni. Upoznao sam dosta ljudi koji pripadaju onom manjem delu koji su kompletne lichnosti, i sa njima je zadovoljstvo druzhiti se. To je specifichan kov ljudi.

Fudbaleri se izdvajaju jer su u Evropi najplaceniji.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Fudbaleri...Bljak..:/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ima tu finih i porodicnih momaka ,dobrih muzeva i oceva . A i nisu  ni svi bas toliko stupidni . Meni se licno kod fuzbalera svidja njihova srcanost i borbenost . A Svidjaju mi se Raul i Nesta . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8



 Ima tu finih i porodicnih momaka ,dobrih muzeva i oceva . A i nisu  ni svi bas toliko stupidni . Meni se licno kod fuzbalera svidja njihova srcanost i borbenost . A Svidjaju mi se Raul i Nesta . Smile

Srdacnost i borbenost se moze naci u blio kom sportu. To ih nikako ne izdvaja od ostalih, manje placenih ljudi.

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Napisala sam ''srcanost'' Smile
Slazem se da borbenosti ima u svakom sportu ali ovde govorimo o fuzbalerima. Otvori temu za vaterpoliste pa cu isto napisati . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.