Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:41:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto žene varaju?  (Pročitano 16122 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
cula sam milion razloga da se neko prevari...

neki su bili okej za saslusati,neke nisam razumjela,ali vecina razloga su bili zapravo totalno sranje...

a ustvari,cini se da iza mnogih razloga zbog kojih se neko prevari stoji covjekova potreba da racionalizuje potrebu da to uradi,a ta potreba vrlo cesto nema veze ni sa cim osim sa cinjenicom da postoje zene i muskraci koji jednostavno to moraju da urade...

i u principu,jedini razlog koji pozdravljam i koji je krajnje posten i od kojeg mi nije muka je ono- sto mnogi nikako nece da izgovore:" znas...tako mi je doslo u trenutku...mogla sam (mogao sam),pa i uradih..."

bravo...svaka cast za sazetost...i stednju svog,a i mog vremena.. Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
ljubazna si bila
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


narcis

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 41200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC desire
Znachi imamo josh jednu mogucnost, varaju zato shto im se ukazala prilika  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
pa to je prva mogucnost naivcino Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


narcis

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 41200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC desire
pa to je prva mogucnost naivcino Smile

 Smile boze,gde ja zivim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Zašto žene varaju?

Nedavno istraživanje pokazalo je da žene varaju češće od muškaraca. Da li je zaista tako?

Prevara, preljuba, varanje… Različite reči, ali isto značenje. Poslednjih godina o varanju se mnogo govori, a sve češće i naučni krugovi bave se istraživanjima koja bi trebalo da objasne tu pojavu.

 Ko češće vara – muškarci ili žene? Zašto varaju? Varaju li na isti način? Uprkos brojnim istraživanjima, većina pitanja još uvek nije dobila svoj odgovor. Ipak, poslednje istraživanje koje je zaintrigiralo javnost rezultiralo je zaključkom da su žene te koje češće varaju i imaju više partnera.

 Da li je zaista tako? Odgovor na to pitanje daju stvarne žene. Sanja, Nataša, Maja i Anamarija iskreno progovaraju o svojim aferama i otkrivaju šta ih je nateralo na preljubu.

Sanja ima 36 godina, udata je, ima jedno dete i radi u državnoj firmi. Poslednje dve godine ima ljubavnika i ne vidi apsolutno ništa loše u tome.

 „Svi ljudi oko mene danas imaju ljubavnike i ljubavnice. Kad smo bili mali, čitali su nam priče o jednoj ljubavi za celi život, ali u stvarnom životu to tako ne ide. Ja svog muža volim, sviđa mi se naš život i želim dočekati starost s njim. Nažalost, u našoj spavaćoj sobi već dugo nema strasti i zato se i pojavio ljubavnik u mom životu. On u meni budi strast i moju seksualnost', priznaje Sanja.

 Kaže da nikada ranije nije mislila da će imati ljubavnika. "Mislim da to niko ne planira, to se jednostavno dogodi. Ne mogu reći da sam ponosna na to, ali mislim i da ne radim ništa tako strašno. Moj suprug ne zna ništa o tome, ali ne znam ni ja šta on radi kad nije kući“.

 Sanjin ljubavnik takođe je u braku i, kako ona kaže, savršeno im odgovara takav ljubavnički odnos jer ni jedno ni drugo ne planiraju razvod.

 „Ja na to gledam tako da mi zapravo imamo funkcionalne odnose, ma kako se to nekom sa strane činilo nenormalnim. Oboje smo u braku, brinemo o svojim porodicama, radimo i živimo, a samo povremeno on i ja delimo svoju strast.'

Natašina priča je, pak, potpuno drugačija od Sanjine. Ona ima 29 godina, živi u vanbračnoj zajednici već dve godine, a oduvek je imala nekoliko partnera istovremeno.

 "Ja sam jednostavno takva. Odmalena sam zaigrana, vedra, otvorena, komunikativna.. Muškarci me vole, a i ja volim njih. Imala sam dve duže veze, ali i u tim vezama imala sam partnere sa strane", otvoreno govori Nataša.

 Na pitanje zašto vara, bez ustezanja i vrlo samokritično odgovara: "Ja znam da varanje nije ni moralno, a ni društveno prihvatljivo. Čak sam svojevremeno išla kod psihologa zbog toga, da me 'popravi'… Ispostavilo se da ja tražim potvrdu i priznanje kroz takve odnose. Ne znam, možda je stvarno tako, ali meni se čini da ja samo uživam u životu.

 Volim da upoznajem nove ljude, a novi muškarci bude neku lepršavost u meni. Svaki donosi nešto novo i mene doživljava na neki novi način, a to mi se sviđa.

 Poznajem neke žene koje ne znaju razdeliti seks od emocija. Ja s tim nemam nikakvih problema. Mislim da je to razlog zbog kog mogu biti na više koloseka istovremeno. Ja sebe doživljavam kao leptirića koji leti od cveta do cveta. Ko zna, ako se jednom jako zaljubim, možda me prođe sve ovo i zadržim se samo s jednim."

Varanje je poznato i Maji, sveže razvedenoj 32-godišnjakinji. Razvod, kaže, nije posledica prevare.

 „Moj brak se počeo raspadati davno pre moje preljube. Problemi su počeli već u trećoj godini braka. On se sve više udaljavao od mene, nikad ga nije bilo kući, lagao me, a seksualni život bio je nepostojeći. Ja sam dala sve od sebe da popravim naš odnos, ali nije išlo. Tada sam na poslu upoznala muškarca s kojim sam najpre samo razgovarala i to mesecima. Bio je moje rame za plakanje, divan, saosećajan.

 Zapravo, bio je sve ono što moj suprug nije bio. S vremenom sam razvila osećanja prema njemu i potom smo postali ljubavnici. Užasno me je pekla savest zbog toga, ali bila sam ranjiva i očajnički su mi bili potrebni nežnost i pažnja.

 Ipak, nakon nekoliko meseci prekinula sam tu vezu i odlučila da spasem brak. Nažalost nije išlo i pre godinu dana sam se razvela, ali se nisam vratila ljubavniku. Odlučila sam da neko vreme budem sama“, iskreno otkriva Maja.

 Uprkos tome što je varala, Maja sebe ipak ne doživljava kao preljubnicu.

 „Meni se to dogodilo zbog spleta okolnosti, ali potpuno sam sigurna da nikad ne bih prevarila muža da nisam bila tako jadna i da nam je brak funkcionisao. Ne opravdavam se, ali ja se u varanju nisam dobro osećala, zato sam sve to i završila“.

 Baš kao i Maja, i 34-godišnja Anamarija ne doživljava sebe kao preljubnicu, iako trenutno održava dve veze istovremeno. Takva situacija traje već godinu dana, odnosno otkad je izašla iz dugogodišnje veze.

 „Nikad ranije nisam varala, nisam imala potrebu. Moja veza, nažalost, nije dobro završila. Ulagala sam sve svoje u jednog čoveka koji me je na kraju izneverio. Samoj sebi sam obećala da tu grešku više neću ponoviti i zato sada održavam dve veze istovremeno.

 Videću kako će se stvari razvijati. Oni, naravno, ne znaju jedan za drugog, a ja nekako balansiram.

 Ne mogu reći da sam maštala kad sam bila mala da ću imati dva muškaraca istovremeno i da ću toliko vagati, ali mislim da takvim postupcima samo reagujem na današnje okolnosti u muško-ženskom svetu koje nisu ni malo jednostavne.

 Svesna sam da to nije pošteno, ali ja sam se dobro opekla i ne želim više da rizikujem. Neke prijateljice mi kažu da to neće dobro završiti. Ne znam, možda su u pravu, ali trenutno ne vidim neku bolju opciju kojoj se mogu okrenuti“, priznaje Anamarija.

 Iako radi u dobroj firmi i na dobroj poziciji i sposobna je za samostalan život, ipak želi muškarca pored sebe.

 „Kada bismo me sada analizirali, sigurno bismo pronašli neki strah od samoće i zasigurno je i to jedan od razloga što se sada po pitanju muškaraca osiguravam na nekoliko strana. Na kraju ću se odlučiti za jednog, a kada to odlučim, opet ću biti verna. Recimo da sada dopuštam samoj sebi da budem malo bezobrazna. Nisam nikad ranije, pa eto, sad se malo igram…“

Izvor: tportal.hr
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
sve zene treba pobiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
SonyEricsson W800i
sve zene treba pobiti
Dobar deo i zena i muskaraca treba poslati na giljotinu.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 413
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Iskreno, zato sto Zena i Muz ne pricaju o njihovim mastama i zelja u sexu. kad bi pricali o svemu u sexu bez sramote ili bruke  bilo bi za njih mnogo bolje. A pogotovo kad bi to sve ustavrili njihove zelje brak bi im bio jak kao temelj!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Generalno.. muskarci su veci smaraci van kreveta nego u krevetu... i zato zene varaju...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:41:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.