Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:56:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto žene glume orgazam  (Pročitano 19271 puta)
Zvezda u usponu


A Tpojke su Djuro sta?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1562
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 



Zamislite samo koliko bi smorenih frajera setalo ulicama da zene ponekad ne odglume orgazam Smile

Upravo proporcionalno broju raspolozenih zena da ga isto toliko puta dozive.  Smile
IP sačuvana
social share
- A Tpojke su Đuro: šta?
- Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Ja se i dalje pitam kako žene po fizionomiji mogu da budu toliko različite, tj da jedna može a druga ne može da doživi ovaj ili onaj orgazam. Mislim, ako muškarci i žene imaju zajedničko npr. bradavice na sisi, iako su različitog pola, i pored toga što nama muškarcima te bradavice nemaju nikakvu funkciju, onda bi bar ženski rod trebao da ima istu strukturu polnog organa. Zato mislim da ta nemogućnost dolazi pre svega iz glave.

pa ne znam bas ..
ako znamo da nemaju sve zene isti polozaj maternice, onda ne znam sto bi sve zene imale predispozicije da dozive vaginalni orgazam. ne kao da maternica ima veze s orgazmom, nego sam dala cisto primjer kako nemaju sve zene istu fizionomiju donjeg sprata.

dva primjera:
jedna drugarica nije nikad dozivila v. orgazam. kaze, napali se, hoce sex, ali kad dodje do toga, ona dole nista ne osjeca, i ako osjeca, to je nesto malo na pocetku i poslije nista. e sad, ako je sve do mozga, da li je moguce da dosad nikad nije uspjela da se opusti? ako nije frigidna, sta je problem?

druga drugarica je bila u vezi i sve bilo kul, sex dobar, onda je nasla novog decka i nije mogla s njim svrsiti nikako i jos uvijek ne moze.

ja bih rekla da ova druga ima problem psiholoske prirode, a ova prva fizicke.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 15:24:04 od cesarica18 »
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Razlika u fizionomiji svakako da postoji, to je nesto sto sama logika namece.
Kako smo, eto, svi razliciti, pa i gledajuci spoljasnje fizicke atribute, nekako je nelogicno da svi imamo istu unutrasnju gradju.  Smile

E sad... s obzirom da je seks psiho-fizicka stvar, jako je tesko razluciti gde dominaciju ima jedna, a gde druga sfera. Uostalom, tako je i kod muske impotencije; mada, nakon neke, je l' te, anamneze, kao sto je Ces opisala, stvari dobijaju smisao.

A ono sto mi je interesantno jeste to sto se svojih fizioloskih razlika setimo tek onda kad nesto ne stima: ili zena ne moze doziveti orgazam, ili je muskarac impotentan.
A kako bi tek bilo kad bismo malo bolje poznavali svoje i telo i psihu, gde bi nam onda kraj bio?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
jedna drugarica nije nikad dozivila v. orgazam. kaze, napali se, hoce sex, ali kad dodje do toga, ona dole nista ne osjeca, i ako osjeca, to je nesto malo na pocetku i poslije nista. e sad, ako je sve do mozga, da li je moguce da dosad nikad nije uspjela da se opusti? ako nije frigidna, sta je problem?

druga drugarica je bila u vezi i sve bilo kul, sex dobar, onda je nasla novog decka i nije mogla s njim svrsiti nikako i jos uvijek ne moze.

ja bih rekla da ova druga ima problem psiholoske prirode, a ova prva fizicke.

Hehe, pa sad... dobro, ne mogu da tvrdim ništa, mogu samo da pretpostavljam. I pretpostavljam da je prvi slučaj very strange, a za drugi...šta reći, ili je do njene psihe ili što kažu, svaki ključ ima svoju bravu i obrnuto. Onda jeste do fizionomije, ali čudno mi je da je nekoj ženi nemoguće da uopšte doživi tu vrstu orgazma, a ne samo sa jednim muškarcem.  Možda je mali pjenis  Smile, možda ne odgovara oblik...ili pak poza ili tako nešto... A možda ona njega jednostavno ne voli. U svakom slučaju, ako svi normalni (zna se u kom smislu) muškarci mogu da svrše i da osete zadovoljstvo, zašto bi se žene međusobno razlikovale na one koje ne mogu ovako, one koje ne mogu onako, i one koje mogu svakako... Samo mi je to čudno  Smile
Što se muškaraca tiče, imaš likova koji jednostavno u tom trenutku ne mogu da dignu motku, dal' zbog stresa ili zbog straha... Pa ako može kad je sam, a ne može kad treba, onda je problem u glavi   
Ne znam, nisam pametan. A kako i da budem? Kad vi ne znate sebe, kako mi onda da znamo vas? 
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
I pretpostavljam da je prvi slučaj very strange,
Lose pretpostavljas, prvi slucaj je 40% zena po nekim statistikama.

Citat
, ako svi normalni (zna se u kom smislu) muškarci mogu da svrše i da osete zadovoljstvo, zašto bi se žene međusobno razlikovale na one koje ne mogu ovako, one koje ne mogu onako, i one koje mogu svakako..

zato sto bog vas nije kaznio i vi niste nastali od rebra  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
zato sto bog vas nije kaznio i vi niste nastali od rebra  Smile

hahaha  Smile  Smile

Pa da, mi ne krvarimo ceo život, nemamo bolove pri rađanju (niti rađamo uopšte), nisamo nastali od rebra, al zato vi imate 3 vrste orgazma i 15 puta jači orgazam od nas. Boli vas k....   Smile  ...uvo.  Smile

Citat
Lose pretpostavljas, prvi slucaj je 40% zena po nekim statistikama.

Što još više uzdiže very strange status  Smile
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 22:56:53 od qcko »
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 

Pa da, mi ne krvarimo ceo život, nemamo bolove pri rađanju (niti rađamo uopšte), nisamo nastali od rebra, al zato vi imate 3 vrste orgazma i 15 puta jači orgazam od nas.


Gde gde?!  Smile

Elem, menjam te 3 vrste orgazma za zivot bez bolova i krvi!
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 23:00:28 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
menjam te 3 vrste orgazma za zivot bez bolova i krvi!

Jes vala, a narocito jer cak nismo sigurni ni da postoji taj analni orgazam, sve je to propaganda  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
Elem, menjam te 3 vrste orgazma za zivot bez bolova i krvi!

Sold 

To bi volela da čuješ. E pa nema. Osim  Smile  da prodaš dušu đavolu  Smile
Posle ćeš bar imati šta da kažeš kad te neko pita 'pa de će ti duša'  Smile

A jel bi stvaro menjala to? Ozbiljno te pitam.

Citat
Jes vala, a narocito jer cak nismo sigurni ni da postoji taj analni orgazam, sve je to propaganda  Smile

Ma nije tebe opremio zmaj od šipova  Smile zato vi ne znate za tija orgazmi.  Smile

kako njemu nijedna nije odglumila bre?

« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 23:11:57 od qcko »
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
sad znamo sta je indira mislila kad je otpjevala 'budi uvijek kao zmaj'  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:56:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.