Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:03:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto varamo partnera kog volimo?  (Pročitano 25675 puta)
31. Maj 2009, 05:51:16
Svakodnevni prolaznik


Djevica - Lav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
BlackBerry 8800
Dragi moji, ono sto me navelo da Vas pitam za misljenja o ovoj temi jeste situacija u kojoj sam se nedavno nasla. Naime, moj najbolji prijatelj, priznao mi je da vec neko vreme ima "paralelnu vezu" sa jednom devojkom. Isprva sam mislila da se sali, jer znam koliko voli svoju dugogodisnju devojku, znam da je ona za njega ideal ... Znam koliko uvek pirca o njoj, smislja joj razna iznenadjenja, putovanja.. Svaki svoj slobodan trenutak provodi sa njim. Bila sam ubedjena da ako postoji savrsena veza, da je to njegova veza. Medjtim.. Hladan tus...
Prvo sam ga pitala zasto to radi svojoj devojci... Slegnuo je ramenima i spustio pogled. Zatim posle duze pauze pitala sam ga da li njegova devojka naslucuje ista, rekao je da ne sanja o tome i da bi doslo do haosa da ikada sazna... Takodje zanimalo me.. Kako izgleda ta devojka i da li zna da on ima vezu... Rekao je da je prelepa, i da je saznala za vezu, i da je on ubedjivao da je njegovoj vezi kraj i da saceka... I na kraju kad sam ga pitala zasto laze obe ... Rekao mi je da ni sam ne zna  Smile Smile
Kasnije sam saznala toliko pikanterija... Glava me zabolela. On svo vreme tretira i jednu i drugu kao kraljice... Jednoj salje cvece, drugu vodi na putovanje... Ovo po meni prevazilazi licemerje.
Volela bih da cujem vasa iskustva i misljenja...
IP sačuvana
social share
Living on my own
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Stvar je vrlo prosta. Tvoj drug je prso za ovom novom iliti pesnichki recheno, zaljubio se. Pritom nema herca da ostavi devojku koja mu je ochigledno dosadila.

A sad malo u stilu Milana Radonjica da otvorimo tarot. Nagadjam da da je on sa svojom devojkom od tinejdzerskih dana, da su praktichno zajedno odrasli i da je ona mnogo fina devojchica, ali sad je nashao vatrenu djavolicu koja ispunjava sve njegove fantazije. Fantazije o kojima nije smeo ni da pricha sa svojom devojkom. Smile

Ajd javi koliko sam pogodio.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 3220
A na kraju ce garant da ostane sa svojom dugogodisnjom devojkom i da sutne onu drugu. Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Zasto varamo partnera kog volimo?

konkretno, zato sto ti je drug kretencina.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
On svo vreme tretira i jednu i drugu kao kraljice.

To je bitno .Ja bih uvek pre pristala na ovu opciju ,nego da je neko los prema meni ,a da mi je veran.Naravno,podrazumeva se da ne znam za drugu kraljicu.
Covek voli da zadovolji vise zena odjednom i to ga cini ispunjenim,ne vidim nista lose u tome dokle god je fer prema svakoj i sve to radi sa stilom .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Covek voli da zadovolji vise zena odjednom i to ga cini ispunjenim,ne vidim nista lose u tome dokle god je fer prema svakoj i sve to radi sa stilom .

Mislim da muskarac vise voli da njega zadovoljava vise zena.
I kako je fer ako vara jednu od njih?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Moze se i tako reci ,a moze i onako.Zavisi kako gledas. Smile

Neznam ali mislim da je fer sve sto radis ako ne povredjujes nekoga tim.Tj ako taj neko ne zna.E sad,neko moze da zivi s tim u glavi ,a da ga to ne jede,a neko ne moze.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Neznam ali mislim da je fer sve sto radis ako ne povredjujes nekoga tim.Tj ako taj neko ne zna.

Ne slazem se, al dobro ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Naravno da se ne slazes- ja sam se u tvojim godinama zalagala za smrtnu kaznu povodom prevare.
A onda sam porasla i skontala neke stvari . Nije ni ta prevara nesto strasno kako zvuci .Ima dosta vecih problema u zivotu za koje treba cuvati zivce i energiju .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
A onda sam porasla i skontala neke stvari . Nije ni ta prevara nesto strasno kako zvuci

Sta si to skontala da te je natjeralo da "ublazis" svoj stav glede prevare?
Ja ne kazem da je to nesto zbog cega padas na smrtnu postelju, ali jeste izrada povjerenja, jeste odraz nepostovanja, osobe s kojom dijelis zivot i krevet i kupatilo i hranu i sve ostalo.

Sad, ako su tvoji prioriteti drugaciji, onda i na prevaru gledas drugacije.
Ako je tebi vaznije da se prema tebi tvoj muz ponasa kao prema kraljici, po cijenu da jos neka zena uziva isto to, onda je to ok.
Ali ja zaista ne znam sta me to treba snaci u zivotu, kakav problem, kakva nevolja, da ja pomislim da mi je prihvatljivo da me decko/muz vara.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:03:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.