Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:15:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto trpimo političko maltretiranje?  (Pročitano 7768 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
Ja se nekako najrasterecenije osecam kad odem u neku zemlju gde nemam pojma ko je predsednik, ko premijer, ko ministar cega. To je tako opustajuc osecaj, i nekako mi je zivot laksi kad me ta svakodnevica politike ne pritiska, i kad ne moram da razmisljam ama ni jednog trenutka o malverzacijama, i ljigavcima.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
da imas pravo Dare Smile
al stvarno bi bilo potrebno bar toliko drustveni konsenza , bar izmedju srbske intelektualcima, da bar oni imaju jaku sindikatski nesto, i nece u svoju ustu srati.
a onda posle ko i koliko plati, moze taj plata i sa umetnickim verskom dobarom svatiti,za to radice imtelektualci za svoju `sefovima`. al uvek i uvek moraju to prihvatiti da ce raditi za bolju a ne za propast.
i zato su mi medicinari u takvom sliku jer oni naprotiv sa Hipokratskom tackama ne lece pacijente i da ne daju svoju ime za unistavanje pacijente. to nikako , ni jednom politickim tokom ne moze objasnjavati, jer onda celog drustveni ugovor ce biti u opsatnosti. o pacijentima ni nisam govorio  Smile oni umru
« Poslednja izmena: 06. Jan 2008, 17:06:19 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja se nekako najrasterecenije osecam kad odem u neku zemlju gde nemam pojma ko je predsednik, ko premijer, ko ministar cega. To je tako opustajuc osecaj, i nekako mi je zivot laksi kad me ta svakodnevica politike ne pritiska, i kad ne moram da razmisljam ama ni jednog trenutka o malverzacijama, i ljigavcima.

I kad se vratiš poželiš li da se osećaš isto tako ovde...u Srbiji???????
Poželiš li da preduzmeš nešto ... Smile
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;

Ne pozelim do te mere da ne znam ko je recimo predsednik, jer jel'te poznavanje sopstvenih politickih prilika spada i pod domen opste kulture i obavestenosti, ali bih definitivno izbegao verbalni primitivizam kojem smo izlozeni. Da sam u prilici da nesto uradim po tom pitanju, ne bih oklevao, ali cistiti Srpsku politiku od kriminalaca, shushumiga, prevaranata, lazova i drugog taloga je preobiman posao, kojeg se ne bih prihvatao olako.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
ja o tome pisem da nemojte otezavati situaciju, za baksis. a ze vecu para dobice sve pojedinac pre ili kasno metak. i to je dosta verovatno da od sopstveni `sefu`.
ako to svati taj intelektualac onda treba da i to svati ako vec potrebno nekakvi normative da izgrade onda bar to bude takav konsenza da bude svima produktivno, jer na kraju vec nece biti odakle da kradju.
pa sad to je vec stituacija da svi cekaju iz inostrasntvo da dodje neko da bude moguce krasti od njih. ja jos to kazem da bude tako, al vec taj kradju posle tako bi bilo potrebno ulagati, da posle neki sve manje vreme iz toga gradi se zakon i moral, sa naljbojem znanjom. jednostavno ne vidim ni htenja za to.
i ako Srbija ostaje jos dugo u tom moralnom stanju, stvarno samo takav kapital ce doci iz inostranstvo sto bi napravio mogucnost za rad i napredak, sto potpuno ce izneti taj mali profit.
a to , ponovim, da medicinari pomazu da bude tu kradjajuca moral, sa tom celu druzavo onemogucuju.
a jos nesto drzava nije pecurka, sto ide prema tezije izazove. odnosno bez bogastvu bice veca beda. a sa bogastvom bice manje, a izazove povecavaju.






« Poslednja izmena: 06. Jan 2008, 19:23:11 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Zapravo, ovo pitanje verovatno ne treba da glasi ovako... Ne znam kako bih ga formulisala, ali mislim na torturu kojoj smo izloženi kao narod. U Velikoj Britaniji poskupi hleb za neki tamo delić funte i cela Engleska se digne na noge i NEĆE da kupuje hleb po toj ceni i cena hleba, koja je porasla u sredu, u petak opet opet bude snižena jer niko nije hteo da kupuje glupavi skupi hleb. I to je TO! Ovde nas omalaovažavaju svakodnevnim nesitinama kandidata koji treba da nam budu vođe, kojekavim mafijaškim aferama, ovde nam vređaju inteligenciju zakonima koji se ne primenjjuju i nepostojećim zakonima koji se primenjuju kada i kako kome od vođa odgovara, ovde niko prstom ne mrda što nam je ministar policije obijač trafika, ovde se ćuti kada poskupi struja, ovde se ćuti o pedofiliji koja je u porastu, ovde se ćuti o cvetajućem narkodileraju, ovde se veruje medijima koji su postali instrumenti stranaka, ovde se ćuti što više ne postoji anlaitičko novinarstvo, ovde... kako to objašjavaju psiholozi, psihijatri... kakav je to model socijalnog ili političkog ili ne znam kakvog ponašanja prosečnog Srbina koji je krotak poput drogiranih zveri u cirkusu.
imas li ti nekad osmeh na licu? Smile
Ja sam uglavnom nasmejana. Zato što isam stvarno srećna što umem da VIDIM, zato što umem da SLUŠAM, zato što završim sve što počnem (uprkos!), zato što imam divne prijatelje, zato što upravo kupujem novi autić...  Ali kao društveno biće ne mogu da ne primećujem silnu agresiju, nezadovoljstvo i mrgude i psovače... koji su se baš namnožili. A ti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
Mrgec ti imas manijacku osmeh na licu Smile
al neka neka i to je lecljivo Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
A sad, kad malo porazmislim, nisam bas u pravu. Prosle godine za Francusku vizu mi je trebala gomila nekih dokmumenata, sto sa faksa, od roditelja, izvoda iz Opstine, izjava, pozivnog pisma, garancija, i sve je to trebalo prevesti na Francuski ( uz pomoc prevodioca, koji naravno papreno naplacuje), mnogo izgubljenog vremena, da bi na kraju ambasada "zadrzala diskreciono pravo da mi ne odobri vizu." E onda sam proklinjao sve redom...i konzule i ambasadora i sluzbenike i tesio se da nismo jedini. I to je neki vid politickog zlostavljanja  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ne bih da zapocinjem, ovo je nezahvalna tema jako  Smile
Ima tu izrecenih kontradiktornosti, ima i realnosti.
Sve u svemu ljudi su apaticni, pa samim tim i nema preteranih reakcija na teme ovakve vrste. Na zalost ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
ipak je o tome rac da sve vise moze da kradju, a i ubijaju, a Dare moze da ti nisi takav al sa ovakvim propisima , narocito iz neki specijaliste medju medicinarima, su ogromne moralni nedostatci.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:15:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.