Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:43:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto?  (Pročitano 4910 puta)
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
Kad znas sta pise kad ti daju full? :PP...Salim se,budi zahvalan celavom,kod nekih bi mozda i bio full..Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 166
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
Dobro nisam  jos dobio ovu vrstu bana  Smile
Obicno kad je full napisu vas nalog je banovan pa zato .... I hvala na odgovorima

Pa dobro kol'ko ih imas?  Smile

Pa do sada imam jedan full  , 2 od 7 dana nekoliko od 2 3 dana  i puno onih od nekoliko sati ....
(ovo mi je taj profil)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Posto tema nije zatvorena, ja moram nesto da kazem, pa makar mi obrisali i profil i banovali IP i dosli na vrata da me bijete, ali BODOVANJE je krajnje kretenski odradjeno!!! Sva sam pravila procitao, ali igram sa boljim igracima, pobedim ih, ja dobijem -20, igram sa boljim igracima, otrse me, ne znam nista kao vepar, dobijem -36m, igram sa losijim igracima, otrsim ja njih sa svim tacnim odgovorima, dobijem -1, igram sa losijim igracima, i izgubim koncentraciju na biranju teritorije, iznerviram se, namerno lupam odgovore bez da procitam pitanje do kraja, izgubim i partiju, dobijem -46...onda, isto igram sa boljima, budem losiji nego inace, dobijem +16 bodova. Sad mozete vi da serete koliko god zelite, bodovanje je krajnje kretenski odradjeno. Stavite, ljudi, klasicno, 1. mesto 20 bodova, 2. 0, 3. -20 i to je to, pa ko dokle dogura. Ovako imam osecaj da mene jebete, a znam da to ne radite sigurno, pa se nerviram posle svake je*ene odigrane partije. Sad cete mi reci PA NEMOJ IGRATI, ali igrica je super, poucna je, i svidja mi se kao takva, ali ljudi, ja, kao prosecan igrac, non-stop dobijam -PI bodove, pa i kad izgubim i kada pobedim, koji ku*ac pobedjujem ako cu dobijati -PI non-stop, nemam zelju da nastavim dalje, a verujem da ne zelite tako da gubite igrace. Kontam, jedan sam igrac, nebitan, ali dajte lepo mi objasnite do detalja, jer ono sto ste napisali u objasnjenju nema ama bas nikakve veze sa mojom igrom. Ako me mrzite, recite, da znam da se ne cimam oko toga, da se lepo naguzim, pa pravite redaljku slobodno. Smile aj uzdravlje Smiley)))
Pozz i sve najbolje.
P.S. Nemojte misliti da vredjam, jer mi stvarno nije namera da me neko mrzi ili nesto, samo vas molim da, ako sam bas toliko glup da ne shvatam to bodovanje, mi objasnite potanko, pa ako ima potrebe i nacrtate. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


your soul will bleed for eternity

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 317
Zastava Stockholm
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia x6
Sve je stvar smene, ako si smenjivao jak PO onda ces malo dobiti, ako si smenjivao slab onda ces dobiti...ovo pitanje je bukvalno postavljeno 1000 puta Smiley
IP sačuvana
social share
you were born an original, don't die a copy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Ma jak sam, brate, dizem 80kg iz benca...xD ahahhahahah slm se, naravno.
Pa, brate, je l' moguce da kad sam i los i dobar, ja imam slab PO?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


your soul will bleed for eternity

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 317
Zastava Stockholm
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia x6
Pa, ti kazes da si se iznervirao i krenuo da lupas brojeve, i na kraju opet nisi mnogo izgubio...e tad si branio slab PO Smiley
IP sačuvana
social share
you were born an original, don't die a copy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Pa, ti kazes da si se iznervirao i krenuo da lupas brojeve, i na kraju opet nisi mnogo izgubio...e tad si branio slab PO Smiley

Jebes ti meni sve, ako je meni ovo iole jasno. :DDD Odoh da slusam Babuske:
http://www.youtube.com/watch?v=UAR9CqXQLFk

AHahahahhahahahahahahah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung GT-S7580
Ahahahahhaa  Smile Lepo me nasmeja ovaj kilometarski tekst, sto se i ocekuje od Velje Smiley Ja ti lepo preporucujem da kao i svi normalni koji mrze PI i ostale gluposti rangiranja predjes na "Igraj s prijateljima" ili Duel sobe.  Smile  Smile
P.S. Mislim da sam za ovo vreme naucio jednu stvar, za sve moras da se zalis Madjarima.  Smile
« Poslednja izmena: 13. Mar 2012, 22:52:52 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Ahahahahhaa  Smile Lepo me nasmeja ovaj kilometarski tekst, sto se i ocekuje od Velje Smiley Ja ti lepo preporucujem da kao i svi normalni koji mrze PI i ostale gluposti rangiranja predjes na "Igraj s prijateljima" ili Duel sobe.  Smile  Smile
P.S. Mislim da sam za ovo vreme naucio jednu stvar, za sve moras da se zalis Madjarima.  Smile

Pa sto mu glavica kupusa, zasto o zasto samo mene trpate? :DDD
E, ti Madjari vecito nesto kenjaju...oni samo keeeeeeenjaju. Smile
Ali...ja nemam prijatelje. :S
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung GT-S7580
Dobro sad  Smile  da kvaris medjunarodne odnose. Ma sta ce ti prijatelji ti si sam najjaci.  Smile 
« Poslednja izmena: 13. Mar 2012, 23:58:53 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:43:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.