Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:44:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto...?!  (Pročitano 80040 puta)
10. Mar 2003, 10:49:51
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Zasto se danas u 95% slucajeva sve vrti oko sex-a?

Cak je i Rim pao zbog toga...?!

Zasto sve vise starijih muskaraca ostavljaju svoje zene zbog mladjih zena ili devojaka...!? Unistavaju svoje porodice i odlaze sa mladim devojkama,zasto? Zbog sex-a...?!

Zasto od 95% muskaraca mozes dobiti SVE putem sex-a?! U SVE se podrazumeva,nakit,pare,kola,stan,ili bilo sta drugo sto zena naumi da dobije,dobije ako je sa muskarcem u krevetu...?!

Primer: Sef unapredi sekretaricu,bogati biznismen kupi svalerki kucu,stan,kola...ili jos gore ostavi porodicu i zenu,jer mu je svalerka lepsa i bolja u krevetu od zene...!?

Zasto ,kako i gde se izgubila ljubav,medjusobno postovanje bracnih parova...?!


Sta mislite o tome?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
To je zamalo pa u potpunosti tacno.

Ali i stajije devojke koje dobro izgledaju i "drze do sebe" i do dobrog sexa sve cesce se vidjaju sa mladjim muskarcima od njih. Jer im to muzevi koji ima ju sve sem nekih 10-15 god manje nemogu to da priuste. Smiley

A nisu muskarci krivi sto su zene potkupljive. Smiley

Musko ce svalerki da kupi kola ili stan, mozda otvori neki butik ili solarijum, ili neki lep restorancic a ona ce biti zadovoljna i biti uvek njegova iako on ima pored toga zenu i sitnu decu kuci...  Smiley O on ce imati nju koja ima para i moze da ulaze te pare u sebe i svoj izgled i imidz. I svi sretni!!! Smiley Posao svima cveta

Zena zadovoljna sto je muz super prema njoj i deci.

Muz zadovoljan sto ima suprugu koja je super i koja savrseno brine o deci i o kuci.

Svalerka sretna jer ima sve sa svojih 25. god i a pritom nema decka koji ce da joj filozofira, a ima nekog ko joj SVE sto joj treba pa i sex PRIUSTI, a pritom nemora da razmislja o deci i braku.

Decici i zeni sve izgleda normalno i srecni su zato sto im je TATICA uvek nasmejan.


SVE SAVRSENO KAO U SPANSKIM SERIJAMA!!! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Shvatili smo mi dobro kako to funkcionise ali pitanje je bilo gde je tu ljubav?!
Novac moze kupiti sve ali ljubav nikada!
Kad bi me neko pitao sta bi vise volela da imam, pare ili ljubav uvek bi se opredelila za ljubav. Pare mozes i stvoriti i potrositi, a ljubav je nesto sto se jako tesko nalazi!
Da naravno i ja bih volela da mi decko vozi dobra kola, da ima svoj posao, da moze i meni nesto da otvori (restoran Smile ) i da naravno ne zvoca puno i da imamo slobodnu vezu, naravno da bih to volela ali pitanje je koliko dugo bih tako izdrzala, u jednom trenutku bih pozelela nesto vise, a to podrazumeva tu decicu koja ce trckarati po kuci ali dok ja to shvatim imacu previse godina i bice kasno...(ova prica se svodi na onu pricu o sponzorusama, samo sto je ovde to malo kulturnije, pa se kaze ljubavnica.)
Ipak sam ja samo romantik i jos verujem u pravu neiskvarenu ljubav i onog princa (nije bas na konju ali u BMW-u Smile )
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
Pa sponzoruse se na to loze? ti rece da nisi takva? Smiley  Smiley  Smiley  Smiley  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Vise ne postoje princevi na belom konju, konje je zamenio BMW Smile  :wink:  :twisted:

A i nisam ja kriva sto uvek naidjem na nekog koji vozi bmw, kad  ga snimim uglavnom ne bude u kolima :twisted:  Smile  :wink:
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Ne znam sanjice sta te tu čudi?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 733
Ne ostavi je vec radi radnje dok ga ne uvate...a onda... Smile
IP sačuvana
social share
Ja biti veoma pismen?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
Pa ti i Jelena Karleusa "Tvoja omiljena" ste iste kad trazite decka. Ni ona nije znala kako joj se buduci decko preziva i sta vozi pa je slucajno saznala kad su se smuvali da se preziva Karic i slucajno je saznala da vozi.... i bas je iznenadilo sto je na aukciji SVET-a njen tangic kupio par par hiljada Evra. Ona to uopste nije ocekivala.Smiley

Ma da. Kod vas zena je sve slucajno i vi "nikad nista" neznate!

Kako nisi nasla nekog pesaka nego si se zalepila za BMW.
Pa da! Takvim na celu pise kakvi su i sta voze!!!

Garant si ga upoznala u samousluzi ili pekari ili na tako nekom FENSI mestu takve vrste. Kao on slucajno nesto pazario pa se rodila ljubav na prvi pogled?!   :wink:

ZENE SU CUDO!!! ZENE VLADAJU!!! RATOVI SE VODE ZBOG ZENA!!! SVE zbog zena!!!  :twisted:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Otkud ti to da od 95% muškaraca sve možeš dobiti sexom?? Mislim da previše gledaš serije i da je istina MNOGO surovija po žene.

Možda će neka super riba koja je iskusna u tim stvarima izvući neku veću materijalnu korist, ali jedno mogu da ti garantujem. Od oženjenih muškaraca koji varaju ženu sa nekom mlađom devojčicom samo zbog kresa devojka će dobiti samo prazna obećanja.

A to kako bogataši rešavaju te stvari - i tu se ne razlikuje ništa (po mom mišljenju). Kladim se da neki bogataš neće dati ništa (ako ne mora!!) devojci sa kojom vrši preljubu, bez obzira da li je bogata ili ne. Ako je bogata to devojci novac i ne treba, a ako je prosečna neće joj dati ništa jer će je zaslepeti njenim snom o princu u belom BMWu serije 7 i samo iskoristiti.

Citat: spy
ZENE SU CUDO!!! ZENE VLADAJU!!! RATOVI SE VODE ZBOG ZENA!!! SVE zbog zena!!!  :twisted:


Žene ne valdaju niti će valdati. Ko te to lagao?

U ljudskoj je prirodi ta teži zadovoljstvima. To nas i razlikuje od životinja (koje se samo bore za opstanak i žele da ostave potomstvo i ništa više).

Objasni ti današnjem isfrustriranom čoveku koji je ljubav iskusio samo preko TV serija i filmova da novac nije osnov svega. Za to se bori ceo život, logikom sledi da pomoću njega dobija ono što želi. Pojednostavljeno - novcem će i ženu kupiti.

Što je najjače - taj sistem je oduvek besprekorno funkcionisao. Ajde neka mi neka od vas kaže da bi se pre udala za dečka koji ima neizvesnu finansijsku budućnost nego za nekog lovatora.

Kroz istoriju žene su bile u podređenom položaju, služile su muškarcima. I same su se navikle na takav život i na novac kao kompenzaciju za svoj položaj. To je i razlog zašto će se udati za bogatijeg... matrijalna sigurnost je velika stvar u potrošačkom društvu. A ko drugi najviše troši nego žena.
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
sanjce uzmi čika-Frojda, on će ti to lepo reći.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:44:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.