Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:36:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto...?!  (Pročitano 80031 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Jeste Cynic jako si nam pametan Sunce nase!!! Smiley

Pitanje je bilo sta se desilo sa ljubavlju i medjusobnim postovanjem bracnih parova,a ne da nam obrazlozis kakve smo mi zene Wink

Ako te bas zanima,samostalna sam imam i previse za sebe i NIKADA me nijedan od vas nebi mogao KUPITI!!!!!!!!! Odvratni ste mi sa time,a zasto se devojke prodaju,to je vec negde pomenuto na FORUMU,razlog je situacija u kojoj se nasa zemlja nalazi...
A kad smo vec kod prodaje,otvori oci i pogledaj koliko se vas MUSKARACA prodaju usamljenim starijim damama!?!? :twisted:
Docice vreme kada ce zene zavladati jer ste vi muskarci poceli previse da razmisljate drugom glavom,a to znaci da ste sve gluplji ako vas zene tako koriste!

Primere koje si naveo oko otvaranja butika i bla bla to je ono sto ti znas i sto se desava u YU,a znas li sta ljudi rade u svetu zbog mlade zene???? Ja znam zato sam i otvorila ovu temu,mnogo sam putovala i imam mnogo prijatelja po svetu i dosta sam u toku sa tim stvarima... Smiley

NIKADA nebi izabrala bogatog muskarca ako bi birala izmedju bogatog i onog koji ce mi pruziti svu ljubav sveta...
Covek koji umre bez ljubavi znaci da nije nikada osetio sta znaci rec ZIVOT i zato nikada nebi menjala pare za ljubav...

dali bi ti pre izabrao devojku koja nema nista,ili devojku koja je bogata???(bez obzira na tvoju finansijsku situaciju)

Na bogatstvo i pare negledam jer covek se nemeri po tome,meri se po onome sta ima u glavi i koliko,a i u dusi!

P.S. mnogoooo si mi digao pritisak ovim tvojim postom Cynicu... izvini ako sam delovala malo grubo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Citat: sanjica_021
Primere koje si naveo oko otvaranja butika i bla bla to je ono sto ti znas i sto se desava u YU,a znas li sta ljudi rade u svetu zbog mlade zene???? Ja znam zato sam i otvorila ovu temu,mnogo sam putovala i imam mnogo prijatelja po svetu i dosta sam u toku sa tim stvarima... Smiley


Šta se to radi u svetu zbog malde žene? Ne kapiram.... slučajno su mi roditelji mnogo putovali po inostranstvu (tata mi je trenutno van zemlje) i ne sećam se da su mi pričali nešto u vezi tih modernih bajki princ-Pepeljuga.

Plastika.. to je in... zašto bi jedna mlada i neiskusna devojčica vredela više od jedne srdnjovečne plastične iskusne žene koje je 50 puta bolja u krevetu?

Sve je stvar percepcije i onoga što želiš. Ne možes sada u globalu reći "muškarci varaju žene mladim devojkama" i da dižeš cenu piletini...

Citat: sanjica_021
NIKADA nebi izabrala bogatog muskarca ako bi birala izmedju bogatog i onog koji ce mi pruziti svu ljubav sveta...


Opet se stavljaš u uloge likova iz španskih serija. Nisam ja ništa konkretno rekao protiv tebe ili bilo koje devojke koju poznajem, već sam govorio uopšteno o položaju žene u društvu. pomenula si da moja poruka nema nikakve veze sa temom... Pa izvini, ja pomislih da ima.

Moje iskustvo mi govori da ne postoje devojke koje traže "pare" jer nikada nisam dolazio u kontakt sa takvom vrstom. Sada ja treba da kažem da su SVE devojke divna bića koja samo žele da budu voljena?

Citat: sanjica_021
Covek koji umre bez ljubavi znaci da nije nikada osetio sta znaci rec ZIVOT i zato nikada nebi menjala pare za ljubav...


A ko je rekao da ni jedno ljudsko biće koje je potkupljeno ili koje "kupuje" ne zna šta je ljubav? Kladim se da i ti što su bogati znaju šta je ljubav..i to dobro.. zato i žele da se distanciraju od cele priče.

Ljubav sa sobom nosi i patnju, pored tog divnog osećaja. Zar nije lakše platiti za sex nego patiti zbog ljubavi?

Citat: sanjica_021
dali bi ti pre izabrao devojku koja nema nista,ili devojku koja je bogata???(bez obzira na tvoju finansijsku situaciju)


Pod uslovom da ne volim ni jednu ni drugu - devojku koja je bogata, naravno.

Citat: sanjica_021
Na bogatstvo i pare negledam jer covek se nemeri po tome,meri se po onome sta ima u glavi i koliko,a i u dusi!


Blago meni ovako dobrom u duši, iskrenom, osećanom i sposobnom da volim...

Citat: sanjica_021
P.S. mnogoooo si mi digao pritisak ovim tvojim postom Cynicu... izvini ako sam delovala malo grubo...


Ma razumem te, uvek ili zapalim ili smorim ljude kada progovorim Smile
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: sanjica_021
Primere koje si naveo oko otvaranja butika i bla bla to je ono sto ti znas i sto se desava u YU,a znas li sta ljudi rade u svetu zbog mlade zene???? Ja znam zato sam i otvorila ovu temu,mnogo sam putovala i imam mnogo prijatelja po svetu i dosta sam u toku sa tim stvarima... Smiley


Citat: Cynic
Šta se to radi u svetu zbog malde žene? Ne kapiram.... slučajno su mi roditelji mnogo putovali po inostranstvu (tata mi je trenutno van zemlje) i ne sećam se da su mi pričali nešto u vezi tih modernih bajki princ-Pepeljuga.


O kojoj bajci ti pricas??? Danas nepostoje bajke,zato se i zovu BAJKE!!!

 Radi se to da coveku ponestane mozga kad vidi piletinu,jer mu je dosta "plasticne" zene,pa se vraca na kolenima Smiley


Citat: Cynic
Plastika.. to je in... zašto bi jedna mlada i neiskusna devojčica vredela više od jedne srdnjovečne plastične iskusne žene koje je 50 puta bolja u krevetu?


Po cemu sudis da je "plasticna" zena 50 x bolja u krevetu od piletine???

Citat: Cynic
Sve je stvar percepcije i onoga što želiš. Ne možes sada u globalu reći "muškarci varaju žene mladim devojkama" i da dižeš cenu piletini...


Nisam ni rekla u globalu Smiley

Citat: sanjica_021
NIKADA nebi izabrala bogatog muskarca ako bi birala izmedju bogatog i onog koji ce mi pruziti svu ljubav sveta...


Citat: Cynic
Opet se stavljaš u uloge likova iz španskih serija. Nisam ja ništa konkretno rekao protiv tebe ili bilo koje devojke koju poznajem, već sam govorio uopšteno o položaju žene u društvu. pomenula si da moja poruka nema nikakve veze sa temom... Pa izvini, ja pomislih da ima.

 
Niukakve uloge se nestavljam i nekazem da si rekao nesto protiv mene,samo sam ti dala svoj primer...

Citat: Cynic
Moje iskustvo mi govori da ne postoje devojke koje traže "pare" jer nikada nisam dolazio u kontakt sa takvom vrstom. Sada ja treba da kažem da su SVE devojke divna bića koja samo žele da budu voljena?


Naravno da nisu,da smo svi isti bio bi nam svet monoton Smiley

Citat: sanjica_021
Covek koji umre bez ljubavi znaci da nije nikada osetio sta znaci rec ZIVOT i zato nikada nebi menjala pare za ljubav...


Citat: Cynic
A ko je rekao da ni jedno ljudsko biće koje je potkupljeno ili koje "kupuje" ne zna šta je ljubav? Kladim se da i ti što su bogati znaju šta je ljubav..i to dobro.. zato i žele da se distanciraju od cele priče.


Nisam rekla da bogati neznaju sta je ljubav nego da NIKADA nebi izabrala pare pre nego ljubav...

Citat: Cynic
Ljubav sa sobom nosi i patnju, pored tog divnog osećaja. Zar nije lakše platiti za sex nego patiti zbog ljubavi?


Jeste lakse,naravno,ali cemu sex bez osecanja? Bez ljubavi?

Citat: sanjica_021
dali bi ti pre izabrao devojku koja nema nista,ili devojku koja je bogata???(bez obzira na tvoju finansijsku situaciju)


Citat: Cynic
Pod uslovom da ne volim ni jednu ni drugu - devojku koja je bogata, naravno.


Onda neprosipaj pamet kako smo zene mozes KUPITI!!!! Vi ste jos i gori od nas...

Citat: sanjica_021
Na bogatstvo i pare negledam jer covek se nemeri po tome,meri se po onome sta ima u glavi i koliko,a i u dusi!


Citat: Cynic
Blago meni ovako dobrom u duši, iskrenom, osećanom i sposobnom da volim...


budi srecan sto si takav...zar to nije lepse nego imati 10000000 $ u banci i biti prazan u dusi?

Citat: sanjica_021
P.S. mnogoooo si mi digao pritisak ovim tvojim postom Cynicu... izvini ako sam delovala malo grubo...


Citat: Cynic
Ma razumem te, uvek ili zapalim ili smorim ljude kada progovorim Smile


Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Citat: sanjica_021
Zasto se danas u 95% slucajeva sve vrti oko sex-a?



   



Zato što je sex postao religija modernog čovjeka. Mjerilo uspješnosti: tko je prije, tko je s više, kome je veći, tko je crnkinju, tko je žutu, tko je s dvije, tko je s tri, tko je punicu, tko je mlađu, tko je stariju, čak i tko je kravu, a tko kokoš?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Jao koliko ste pisali!
Ja ovo nikada necu procitati....

@Spy

Pa dobro hoces da kazes da treba da ostavim decka jer vozi dobra kola?!
Evo necu vise nikada imati decka koji vozi kola, i to jos dobra!  Smile  :wink:  :twisted:
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Misliš da ja čitam  Smile
Čim vidim da ima više od dva reda ja to preskačem - tj nečitam
Ma ko je lud da šita nečiji kilometarski post Smiley
I nemogu da razumem ljude koji toliko pišu BRE  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Citat: sanjica_021
Radi se to da coveku ponestane mozga kad vidi piletinu,jer mu je dosta "plasticne" zene,pa se vraca na kolenima Smiley


A ti to pričaš iz iskustva ili baljezgaš "onako"?
I kom čoveku je ponestalo mozga pa se uhvatio piletine?

Sad ću da ti malo serem o Američkim vrednostima.

Tu piletinu koju pominješ je izmislio i popularizovao Hju Hefner kroz svoje zečice. Čilac je 50ih godina prošlog veka smatran za cool facu, pa je mislio da je sve što on radi cool i da bi to ostali muškarci trebalo da rade.
Pošto je sebe smatrao za macho mana (kresao mladu piletinu, vozio skupa kola, išao na free-sex-with-zečice partyje), zaradio je ogromne pare na Playboyu prodavavši svoju ideju iodealne devojke za kres.

Ti sada meni ovde soliš pamet kako ja želim da krešem mlade devojke samim tim što sam muško i što sam ti odgovorio da bih radije neku oženio zbog para.
Tu sam te i čekao.
Jaki ste svi meni ovde na rečima.
Ali u onom pitanju nisi se ni setila da pomeneš reč "ljubav", nego si samo rekla da li bih oženio bogatu ili bez para. Ja sam ti lepo i iskreno odgovorio, šta sada praviš dramu oko toga?

Kada volim devojku ne pravim nikakve kompromise. Volim je i jedina stvar koju želim je da buidem sa njom.

Citat: sanjica_021
Po cemu sudis da je "plasticna" zena 50 x bolja u krevetu od piletine???


Nisam rekao samo plastična. Obrati pažnju na reč "sredovečna". Iskusnije žene su bolje u krevetu. I ko ti je utuvio u tu glavu da muškarci varaju žene samo sa mlađim devojkama? Ja, lično, kada bih birao ljubavnicu uzeo bih neku koja je iskusna i zna šta je kres.

Citat: sanjica_021
Jeste lakse,naravno,ali cemu sex bez osecanja? Bez ljubavi?


Racionalizovano: čemu patnja? Danas se uglavnom teži cilju linijom manjeg otpora.

Pa ne traže svi ljudi na svetu ljubav. Nekima kresanje bez obaveza i odgovara, zato više i neću da ti odgovrama na ovakva pitanja.

Citat: sanjica_021
Onda neprosipaj pamet kako smo zene mozes KUPITI!!!! Vi ste jos i gori od nas...


Nema potrebe ništa da mi crtaš... meni je oduvek sve bilo jasno.

Citat: sanjica_021
budi srecan sto si takav...zar to nije lepse nego imati 10000000 $ u banci i biti prazan u dusi?


Jeste.

Sada se ja tebi izvinjavam što sam bio malo agresivniji u odgovaranju. Ovaj  put si ti meni digla pritisak hehe:)

Citat: BEDAK
I nemogu da razumem ljude koji toliko pišu BRE


Meni je trebalo 10-15 minuta da otkucam ovo. Mnogo vremena mi je oduzelo sređivanje Sanjicinih citata hehe
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Citat: BEDAK
Misliš da ja čitam  Smile
Čim vidim da ima više od dva reda ja to preskačem - tj nečitam
Ma ko je lud da šita nečiji kilometarski post Smiley
I nemogu da razumem ljude koji toliko pišu BRE  Smile

To BEDAK, majstore, nije to Rat i Mir da ga čitam, a i ovako ovde visim samo da podprcavam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Specijalno za nečitalačku publiku, samo dva kucana reda ukupno!

Citat: Lauda
To BEDAK, majstore, nije to Rat i Mir da ga čitam, a i ovako ovde visim samo da podprcavam.


Pa ko vas jebe sa takvim stavom, ovo se Sanjica i ja raspravljamo jer imamo o čemu :wink:
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
ma niko vas nedira
ali bre dosadno da se cita kad je jedan post preko cele strane
i zato ga samo preskocim
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:36:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.