Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto...  (Pročitano 9096 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Mozda je problem u tome sto su se previse povele za nekom,samo njima znanom,modom zapada.Sve su sada samosvesne,nezavisne i preferiraju teze tipa:avioni,kamioni,milioni.Dusevno gledane prazne su kao kanta,s tim sto kad nesto ubacis u kantu ona zveci a kad u njih nesto ubacis dobijes cenovnik.
IP sačuvana
social share
Nemam reci.[size=18px][/size]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Zato sto su ljdi zaboravili da medjusobno komuniciraju. Pocevsi od mobilne telefonije pa sve do interneta. Ljudi se valjda boje da iskazu svoja osecanja nekome u lice pa pribegavaju toj vrsti komunikacije. Mozda su ljudi zaboravili kako se prilazi devojci (momku)... ja ne znam... ja nemam problema sa tim....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Mislim da iskazivanje osecanja nema veze sad sa ovim...
Ovde se radi o tome da je previse oglasa,da ljudi radije sede uz kompjuter nego izadju negde i nadju stvarnu devojku...ipak virtuelne veze nevode nigde u 90% slucajeva...

Nemogu nikako da razumem sve te momke...pogotovo jer su stariji...klince bi i razumela,zezanje,ali ovo....? Neznam  8O
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Kako bre nemaju veze osecanja sa tim?!
Da tip ima petlje i skupi muda (izvinite na ruznim recima) otisao bi u grad u neki po njemu normalan kafic i sasvim iskreno prisao devojci. Cisto sumnajm da bi ga neka odbila, a i ako ga odbije, pa nije kraj sveta!!!
Nego je on ne znam ni ja sta smislio kako ne moze da nadje devojku normalnu jer smo mi devojke nenormalne, ujedamo, ili sta vec pa je on gospodin bio povredjen pa sad tako trazi neku koja ce da ga voli... Ma daj bre... sta je ljubav do drugo nego bol!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
[size=18px][/size] Ma koja osecanja bre Ime? Nema tu osecanja ...upitanju je petlja... Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Citat: medena
Mozda je problem u tome sto su se previse povele za nekom,samo njima znanom,modom zapada.Sve su sada samosvesne,nezavisne i preferiraju teze tipa:avioni,kamioni,milioni.Dusevno gledane prazne su kao kanta,s tim sto kad nesto ubacis u kantu ona zveci a kad u njih nesto ubacis dobijes cenovnik.



Hoćeš reći postale su kurve? Nek se nitko ne uvrijedi. Ne mislim na sve žene, odnosno znate svi na što mislim. Mislim da je to glavna misao vodilja svih onih koji daju oglase slične onome koji je Sanjica navela u prvom postu na ovu temu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Citat: m1L1c4
Jedino shto mene nervira u svemu ovome je ono "NORMALNA".  Shta je uopshte NORMALNA devojka?  Mislim ono shto meni moze da bude normalo za nekog drugog moze da bude katastrofa.


Pa tu se slazem. Glupo je preko oglasa traziti normalnu devojku. Svako ima svoje merilo. Ja znam sta je za mene normalna devojka ali sta je to za nekog drugog, pojma nemam.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Da tip ima petlje i skupi muda (izvinite na ruznim recima) otisao bi u grad u neki po njemu normalan kafic i sasvim iskreno prisao devojci.

Hm.. jesi sama nekad razmisljala o iskrenosti i o skupljanju muda da neke stvari kazes, neke stvari isteras do kraja, neke stvari preseces...

Citat
Nego je on ne znam ni ja sta smislio kako ne moze da nadje devojku normalnu jer smo mi devojke nenormalne, ujedamo, ili sta vec pa je on gospodin bio povredjen pa sad tako trazi neku koja ce da ga voli...

Mozda iz mene pivo govori, ali pivo moze samo da ucini da budem iskren....
Jednu stvar mom pobratimu nisam verovao, a to je, da je zensko po defaultu skot i da slucajevi kad to nije spadaju u anomalije... nisam mu verovao... verovao je proslo vreme...

Citat
Ma daj bre... sta je ljubav do drugo nego bol!

Nauci sta je ljubav... zaljubi se nekad i prestani da razmisljas sta ce mika, pera, laza i zika misliti o tome sto si se zaljubila.. ljubav je sama sebi dovoljna.....

Digresja...
Jebo te Rakic.... on te odusevljava a on prvi nikad nije spoznao pravu ljubav... za njega je ljubav dok je on culno oseca ... nije to to sine.. nije jebiga... nije ljubav samo dok jebes da prostis... ljubav je kad gde god pogledas vidis njene oci... ljubav je kada se budis misleci na njen glas i zaspis misleci da li ona spava...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
TAKO JE!!!!!!!!!!


ZIVEO GOVORNIK!!!!

:o ziveo!!!  :o ziveo!!!  :o ziveo!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Jebo te...Pa zar nije svako mesto u ZR-u otishlo u qrac?  Ja sam par puta bila u Mravinjaku, u staaaaaaaaaro doba kad se tamo furao rok i kad je izlazila kul, OBUCHENA masa...

Gde u ZR-u naci ne samo normalne devojke, nego i normalne musharce [da ne kazem ljude].

Otish'o je svak ko valja  Smile
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.