Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 274
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto svi momci beze od debelih devojaka?  (Pročitano 188714 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
može i debljinu i pamet izlečiti. baš danas sam razmišljao kad sam kod lekara video sam jednu ženu ko je imala veću zadnjicu da ceo život bi masirao njenu. Smile i baš tako slatko bi smo mogli spavati zajedno. a kad je već kasno idece spavaju tako ozbiljno bi pokvario u nju ženu. Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 3Gs
Prvo, nemoj pisati vise komentara zaredom, vec koristi opciju Izmeni ukoliko zelis nesto dodati.. Wink

Drugo, ne obracaj paznju na bf-a, on je samo isfrustrirani nacista wannabe kome su za sve probleme u zivotu krivi judeo-liberali i slicno...

Trece.. imas 15 godina..  u tom uzrastu je "decacima" bitan fizicki izgled koji se ugleda na neki prethodno utvrdjeni model zenske lepote, cak iako ne moze da slozi prostoprosirenu recenicu.. Kasnije, vremenom, to se menja.. Wink .. To naravno, ne znaci da odustanes na par godina, vec da ne odustajes uopste, jer nisu svi isti.. Wink

Good luck.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
curo nista ti ne brini , nego nadji neki sport koji ti se svidja i zezaj se i gubi kg :!:To ti je naj,a vidim da si 93 jos ste vi klinci pa gledate to , promenice se pogled i na to,veruj mi!! Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
cetvrto ,samo ti ubedjuj sebe da si bolesna i slushaj judeo-liberale  Smile kao ovaj kokota i celog zivota cesh biti debela i necesh imati dechka ...

 umesto shto ovo citash ,bolje uzmi odradi set vezbi ,pa cesh se osecati mnogo bolje i polako cesh da skidash vishak kg ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Debljina moze da se izlechi,ali glupost teshko..

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 317
Zastava Finland
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.29
mob
SonyEricsson w300i
curo nista ti ne brini , nego nadji neki sport koji ti se svidja i zezaj se i gubi kg :!:To ti je naj,a vidim da si 93 jos ste vi klinci pa gledate to , promenice se pogled i na to,veruj mi!! Smile
Moj problem je poremecaj hormona zato ja ne mogu da smrsham Smiley Hwala na sawetu!!
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Prvo, nemoj pisati vise komentara zaredom, vec koristi opciju Izmeni ukoliko zelis nesto dodati.. Wink

Drugo, ne obracaj paznju na bf-a, on je samo isfrustrirani nacista wannabe kome su za sve probleme u zivotu krivi judeo-liberali i slicno...

Trece.. imas 15 godina..  u tom uzrastu je "decacima" bitan fizicki izgled koji se ugleda na neki prethodno utvrdjeni model zenske lepote, cak iako ne moze da slozi prostoprosirenu recenicu.. Kasnije, vremenom, to se menja.. Wink .. To naravno, ne znaci da odustanes na par godina, vec da ne odustajes uopste, jer nisu svi isti.. Wink

Good luck.. Smile
izostavio me kokota....sad sam i ja judeo-liberal Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
pa hormoni su teški izazovi Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Debljina moze da se izlechi,ali glupost teshko..

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 317
Zastava Finland
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.29
mob
SonyEricsson w300i
Najgore je sto neki to ne shvataju..nego svi misle da smo debeli od jela Smile
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 3Gs
cetvrto ,samo ti ubedjuj sebe da si bolesna i slushaj judeo-liberale  Smile kao ovaj kokota i celog zivota cesh biti debela i necesh imati dechka ...

 umesto shto ovo citash ,bolje uzmi odradi set vezbi ,pa cesh se osecati mnogo bolje i polako cesh da skidash vishak kg ... Smile
sad bez zajebancije, visak kilograma zaista moze biti prouzrokovano razlicitim oboljenjima ili lekovima kojima se prethodno nastala oboljenja lece.. Mislim, glupo je optuzivati devojku da je lenja i ne brine o sebi, ako mozda zaista ne sme da ima povisenu fizicku aktivnost jer, cisto kao primer, mozda uzima lekove koji se primenjuju kod odredjenih srcanih mana, a uticu povecanje telesne mase. Postoje i brojna druga stanja, tako da nije uvek lenjivost odgovor.. Wink

A drugo.. "celog zivota cesh biti debela i necesh imati dechka"? Gde ti zivis? Mozda se u tvom uvrnutom svetu sve gleda kroz fizicki izgled, plavu kosu i "belu kozu", ali, verovao ti ili ne, postoje ljudi kojima su druge stvari mnogo bitnije. A ja zaista znam puno ljudi koji su i pored takvih problema imali vise kvalitetnih veza od nekih mrsavijih i "manje lenjih" osoba. Tako da, molim te, ne lupaj, posebno ne jer je u pitanju devojka koja ima 15, a ne 35 godina..

Prvo, nemoj pisati vise komentara zaredom, vec koristi opciju Izmeni ukoliko zelis nesto dodati.. Wink

Drugo, ne obracaj paznju na bf-a, on je samo isfrustrirani nacista wannabe kome su za sve probleme u zivotu krivi judeo-liberali i slicno...

Trece.. imas 15 godina..  u tom uzrastu je "decacima" bitan fizicki izgled koji se ugleda na neki prethodno utvrdjeni model zenske lepote, cak iako ne moze da slozi prostoprosirenu recenicu.. Kasnije, vremenom, to se menja.. Wink .. To naravno, ne znaci da odustanes na par godina, vec da ne odustajes uopste, jer nisu svi isti.. Wink

Good luck.. Smile
izostavio me kokota....sad sam i ja judeo-liberal Smile

Nije bas tako lako upasti u klub Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 569
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.2
mob
Nokia n70
Evo jedne smijesne situacije a i djevojka nas je sve provalila:
Izasao ja sa drustvom u grad, nas 4-orica,zezamo se dok idemo,prelazimo most i nama u susret ide jedna bas,bas debela djevojka i nosi 4-5 pizza u ruke... Mi vec krecemo da dobacujemo al ona nas preduhitri i samo je dok je prolazila dignula pizze gore i rekla 'ovo je samo za mene'
Smile Smile Smile
Mi ostali bez texta

IP sačuvana
social share
<> nisam siguran da li sam to JA<>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 274
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.