Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:41:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto su muškarci opsednuti fudbalom?  (Pročitano 27315 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
bitno je ziveti od kluba
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.442
ziveti za neki sportski klub je...  Smile

Pa to ti je ono kad neke zene kazu muskarcu koji je protiv plasticnih operacija - ti to ne razumes. Tako je i ovde slucaj.

bitno je ziveti od kluba

Davidovac dobi dres jednim mejlom... ustede covek 4 soma... vidis.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
nemoj zajebavti,sad cud da bacim srceparajuci mail celom nba,nfl,i nhl-u
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Pa to ti je ono kad neke zene kazu muskarcu koji je protiv plasticnih operacija - ti to ne razumes. Tako je i ovde slucaj.

Iskreno... niti zelim...
Takve zaobilazim u siiiiroookom uglu... Smiley

Ne delimo ni bus ako mogu da sidjem... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Qtek 小米
Je'l su to sad neke mindfuck logicke igre? Smile

Pa otkud znam, zasto da ne moze? Po meni je sportski tip osoba koja se bavi sportom, i to ne ona osoba koja se zalepi za jedan i njega guli vecito, nego aktivna osoba koja se pronalazi u vise stvari odjednom i po prirodi je aktivna, multitasking... Neko ko je isprobao vise stvari, ko zivi takav zivot skoro svaki dan, u pokretu a ne osoba koja ode dva puta nedeljno na fudbal, ili bleji 3 sata ispred racunara pa ode na trcanje sat vremena...Ako cemo vec u takve definicije da ulazimo.

E sad, ne znam da li je moguce da osoba koja voli da se bavi sportom ne voli da ga gleda, to mi je oksimoron potpuni.
Aла сте ви жене компликоване.  Smile
Ако готивите ликове који се баве различитим спортовима, односно често мењају исте, онда они морају да буду фанови спорта.
Ја мислим да је боље тренирати и два пута недељно, али без престанка током целе године, него сезонски чешће.
Како год, све је боље од не тренирати односно бити физички неактиван и када је спорт у питању као и кревет (креветна гимнастика).  Smile

Наравно да сам ја власт, Дуци Симоновић би био министар спорта и културе, а спорт би био укинут, за почетак протеран са медија.
Спорт данас пропагира болесну опсесију за надметањем по сваку цену, а спортисти постају плаћеници односно савремени гладијатори који су спремни да жртвују своје здравље и живот.
Хулигани су продукт тог болесног спорта који је створен од стране агресивног капитализма.



IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.442
Citat
а спортисти постају плаћеници односно савремени гладијатори који су спремни да жртвују своје здравље и живот.

Nazalost.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Citat
Meni licno bolno dosadan i na granici idiotizma sa kriketom (zbog duzine trajanja utakmice)...

Ala si napravila poredjenje... Smile

Mislim, isto je kada imas Zastavu 101 i Ferari F40. Potpuno isto, mislim cak da i nema razlike. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 

Aла сте ви жене компликоване. Smile
Ако готивите ликове који се баве различитим спортовима, односно често мењају исте, онда они морају да буду фанови спорта.


Uopste nisam rekla da je bilo sta u vezi ove price moranje, cak sam jednom rekla i ponovicu opet dok likovi to ne shvate da zenama to uglavnom nije prioritet i da ih vecinom boli uvo da li su sportski tipovi ili ne, bilo da se to odnosi na gledanje utakmice ili treniranje.Meni to nije bitno i uopste mi nije primarno, necu nista vise gotiviti lika koji se bavi sportom od onog koji se ne bavi, i to je cela poenta koju neki ne mogu da shvate  Smile

Samo sam ti dala definiciju sportskog tipa po mom misljenju kad si me vec pitao, to je po meni neko za koga bih mogla da kazem : e to je sportski tip. A to ne znaci da mi je ta cinjenica neka velika pluschina za neku osobu ili da nesto...mora.

Jedino ako lik ne trenira neku egzotiku ili nesto sto nije tako cesto i sto je interesantno pa da kazem ''vauuuu''...Za sve ostalo mi je svejedno.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2011, 22:11:17 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hleba i igara
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:41:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.