Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:41:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto su ljudi morbidni?  (Pročitano 6743 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N97
Realno, uzhivao sam samo tako kad je devojka onom psihopati odfikarila pishu ...  Smile

IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
LG 4X HD
Citat
E sad, jasno je meni koju su oni poruku hteli da prenesu. Po principu šok terapije, zeleli su ljudima da na brutalan nacin skrenu paznju da vode racuna o sebi i drugima, za promenu. Ali ono sto mi nije jasno je to: kako je moguce da je neko u stanju da osmisli nesto tako morbidno i grozno?  Smile
Ljudi su prezasiceni scenama nasilja,sexa, i svega ostalog,morash napraviti neshto shokantno da bi bio primecen i da bi preneo poruku.
Ideja dodushe nije originalna,video sam slichnu stranu reklamu pre nekoliko godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Мислим да је оваква кампања у реду. Нека људи виде како последица може да изгледа. Мада, увек постоји "ма неће мени да се деси".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Morbidnost?
Lek protiv stresa...

Eto... to je razlog zbog koga gledate Pajtonovce...

BTW. Sto se tice reklama iza kojih stoje agencije (drzavne ili nedrzavne) koje se bore protiv neke vrste posasti... i treba da budu sokantne...
Duvanski dim ubija... posebno pasivne pusace (npr. mene)...
Sigurnosni pojas zaista moze da spasi vas zivot...
Rak dojke ubija i pored raka grlica materice je jedan od najcescih razloga smrti u Srbiji...
Dobrovoljno davalastvo krvi je humano delo... krv moze zatrebati i vama (odlicna kampanja, isto na B92)
Zene su zrtve nasilja... i ne prijavljuju ga...

Inace, najbolja reklama koju sam ja gledala je reklama za jednu tursku organizaciju za zastitu dece...
Svake godine na Noci reklamozdera... rasplacem se... jednostavno... reklama je uradjena da zaista pobudi svest o tome da neka deca zive na ulici...

« Poslednja izmena: 13. Feb 2009, 11:46:56 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Смех јесте заштита од лудила, поготово у тешким тренуцима. Зато Срби и воле црни хумор.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Realno, uzhivao sam samo tako kad je devojka onom psihopati odfikarila pishu ...  Smile


I kad ga dzukci pojedu onako slasno  Smile

a ona djevojka koja hoda s pola odsjecene glave ? bljaks fuj povraca mi se  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Realno, uzhivao sam samo tako kad je devojka onom psihopati odfikarila pishu ...  Smile


I kad ga dzukci pojedu onako slasno  Smile

Ko je gledao recimo, Hostel II i uzivao u, najmanju ruku, morbidnim scenama, taj zaista ima neki felercic u glavi  Smile
Hmm...da.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Reklame su samo primer, odnosno konkretno ta reklama koju pominjem u prvom postu je u meni pobudila ta pitanja o morbidnosti.

I sama volim horor filmove, mada scene sa preterano mnogo krvi uvek preskocim (stara dobra tehnika stavljanja ruku na oci  Smile ).

A ono sto me zanima je zapravo to - zasto volimo da gledamo takve stvari; ili, mozda jos bolje pitanje, zasto ih ljudi prave - koja je zapravo svrha tih stvari, nevezano za marketing i reklame?  Smile
« Poslednja izmena: 13. Feb 2009, 14:23:41 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Gledanje bih vezao za adrenalin (jaka droga  Smile), a sto se tice pravljenja, razlozi mogu biti razni, tako da je izlisno traziti povod, a narocito u psihi autora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N97
Ljudi vole da gledaju samo teatralan prikaz smrti, gde je krv bistro crvena, gde pokojnik lezhi u dostojanstvenoj pozi kao da je sam tako odabrao da legne, gde se ne oseca trulezh spaljenog mesa, gde nema muva da lete oko raskomadanog tela i gde nema izraza lica. Takodje nema urlika najblizhih. To se retko prikazuje u filmovima. Hocu da kazhem da tvoja opservacija nema veze sa realnim zhivotom.

Sprovedi istrazhivanje, koliko ljudi je u stanju da prisustvuje klanju svinje ... ja verujem manje od 20%. Npr. moj stric koji je radio kao vozach u hitnoj i zhivi na selu ceo zhivot ne mozhe da gleda takve prizore, bilo da su ljudi ili zhivotinje. Reklama je reklama. Njen cilj je da privuche pazhnju.

Poenta ovog mog izlaganja, je da ljudi i nisu morbidni ... mozhda su malo radoznali.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:41:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.