Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:21:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto ste glasali za Kostunicu i DSS?  (Pročitano 12259 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Taman sam mislio da uvažim neke stvari iz tvog odgovora, ali si na kraju sve upropastio... i većina stvari iz tvog posta je čista zamena teza...

Moj ćale je profesor na univerzitetu preko 30 godina, i on i keva (koja takođe ima visoko obrazovanje) su i "šljakali" i "rintali" i šta sve ne da bi meni obezbedili pristojan život... I svojevremeno išao u jebeni red za mleko i hleb i šta sve ne... I da sam u nekoj od zemalja EU, a ne u Srbiji (i ovoj sada i u proteklih 15 godina i pre toga) ja bi godinama unazad živeo kao bubreg u loju, samo to mogu da ti kažem...

A ti mi šalješ poruku da treba da me vodi ko - tvoj Čeda? Koji vozi Mitsubishi Jeep Pajero? Dok moj ćale vozi "kantu" skoro 30 godina staru? To bi značilo da treba svom ćaletu direktno da pljunem u lice, i ne samo njemu, nego i svima onima koji su trudom i radom u životu postigli nešto. A da zaboravio sam, moj ćale je nesposoban, on je budala... nije hrabar... I da stavim tačku na ovo, takvi punoglavci su poslednji na ovom svetu koji meni treba da upućuju kritike.

A ja u postu nisam branio ni Koštunicu ni DSS ni Nikolića ni bilo koga, a te tipične floskule koje sam iskomentarisao jesu proseravanje...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Rispekt brate. Ma daj kako ne shvatate da je ceda mesija? xe xe ali mozda! Smile
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Taman sam mislio da uvažim neke stvari iz tvog odgovora, ali si na kraju sve upropastio... i većina stvari iz tvog posta je čista zamena teza...

Moj ćale je profesor na univerzitetu preko 30 godina, i on i keva (koja takođe ima visoko obrazovanje) su i "šljakali" i "rintali" i šta sve ne da bi meni obezbedili pristojan život... I svojevremeno išao u jebeni red za mleko i hleb i šta sve ne... I da sam u nekoj od zemalja EU, a ne u Srbiji (i ovoj sada i u proteklih 15 godina i pre toga) ja bi godinama unazad živeo kao bubreg u loju, samo to mogu da ti kažem...

A ti mi šalješ poruku da treba da me vodi ko - tvoj Čeda? Koji vozi Mitsubishi Jeep Pajero? Dok moj ćale vozi "kantu" skoro 30 godina staru? To bi značilo da treba svom ćaletu direktno da pljunem u lice, i ne samo njemu, nego i svima onima koji su trudom i radom u životu postigli nešto. A da zaboravio sam, moj ćale je nesposoban, on je budala... nije hrabar... I da stavim tačku na ovo, takvi punoglavci su poslednji na ovom svetu koji meni treba da upućuju kritike.

A ja u postu nisam branio ni Koštunicu ni DSS ni Nikolića ni bilo koga, a te tipične floskule koje sam iskomentarisao jesu proseravanje...
Malo bi trebao da odgovornije govoris o caletu i kevi, jer pretpostavljam da su visoki intelektualci, ato je bez obzira veliki trud u njihovom zivotu, a malo ljudi se tome posvecuju.
Ja sam jednom pisao, da propadanje ideje komuno-socijalizma, koja kod nas deluje u jednim od najjostrijih oblika, je pocela od samog nastajanja, kada su dosli na vlast.
Kriterijum poslusni umesto sposobnih je bio dominantan, uvlacenje u bulju je postala praksa, znanje se nipodastavalo.
Pocev od komunizma pa do dan danas, ljudi koji su bili najpozvaniji da edukuju ljude i moralno i profesionalno, su bili nize placeni.
To je dovodilo do srozavanja drustva i nacije i stigao si do nekih paradoksalnih situacija, da se ljudi koji nemaju ni moral, ni znanje budu vodeci u nekim strankama. Oni svoju karijeru grade jednim oskudnim recnikom, i izbacivanjem nekih opasnosti od kojih su oni pozvani da nas brane.
Stariji intelektualci su ukazivali na problem ali izopsteni iz aktivnog drustva, slegali ramenima i isli na one redove o kojima govoris.
Mladji (studenti) su imali uvek energije da se bune, ali se to uvek nekim marketingom smirivalo i nikada nisu bile ozbiljnije bune. Obicno se zavrsavalo sa rasturanjem glava, time sto su im date povlastice, a studenitma, neka bolja hrana ili neki ustupak.

Mnogi su se Kostunjavom prikljucili, zbog njegove intelektualne velicine i njegove skromnosti (materijalne).
Veruj mi da je on bio jedan od onih koji je dugo godina oskudevao, ali bio dosledan.
Da bi srozali skroz intelektualce, Milosevic i njegova vestica pribegli su najgorem mogucem rasturanju tog sloja: dali Karicima da osnuju pazi 'Univerzitet', gde je na pocetku Karic bio rektor. Kasnije se nisu zaustavili, posto su razradili kako da uzmu pare od maminih i tatinih sinova, nego su otvorili i Akademiju gde je ciganin bio i akademik.
To je sve namerno uradjeno, da se u ovom drustvu pamet srozava a ideje o odbrani, odabranih, izglasanih itd, sirile i na politickoj sceni opstali ljudi veoma niskog znanja: Toma Nikolic, nesvrseni student, upisao verovatno briljantno u svojoj 50-oj.
Velja svinjar, vidis kakav mu je recnik, treba da magistrira. Covek koji je totalno antiurban, deli stanove, uzima kilometre puta (kakav sam ja to ministar kada ne mogu da ukradem 5 km puta) u kratko covek koji sem motike ne vidim sta bi mogao da radi negde u nekom normalnom drutvu.

Kostunjavi se pokazuje kao jedan veoma nesposoban politicar, stavlja kontroverznog pisca da vodi diplomatiju, a zna da je ucenjen od medjunarodne zajednice da izigrava klovna (Draskovic). Uzima za savetnika za inostrane poslove profesora knjizevnosti, coveka visoke arogancije (Vladetu).
Stavlja delikventa za ministra policije i time pljuje svima u lice. Hoce da kaze: policija nece vise sluziti narodu, nego nama biznis politicarima da narodom vladamo.
Vasari i pevacice su postali arsenal populizma jednog stvarno visokog intelektualca.
Koliko je njima bitna tenzija oko Kosova? Oni zele od srca da to izgube. Resavanje problema je njihov kraj. Izazivanje tenzija (egzodus, svi nas mrze, mracne sile) vec se prozimaju kroz intervjue koje daju njegovi ljudi (Velja svinjar 'nama takva Evropa ne treba'), platforma 'ko prizna Kosovo raskinimo'.
On to priprema unapred. Stara politika Milosevica lomljenja Srba i Srbije zarad vlasti.
Sa druge strane, izjavljuje se kao tehnicka vlast, ne radi se nista mesecima da se ista unapredi, zeli se jedno sto gore stanje, da bi se 'narodu' pokazalo, kako eto moramo zbog ljubavi prema precima, grobovima, kultuuuuuri, koju nemamo, i ne prezaju i zbog samog Boga, u kojeg malo slabije verujemo, da zivimo kao rupa.
Sto se tice intelektualnog kadra, integracija sa Evropom, znaci da sa njima razgovaraju ljudi koji nesto znaju, ako nista drugo bar jezik.
Ne moze Velja svinjar da govori o investicijama za infrastrukturu, kada ne zna ni jezik ni struku. A na zalost u Evropi ne moze ni ono: ja sam ministar pa ko vas jebe.
Moze samo neko ko ima znanja da o tome govori.
Oni to jako dobro znaju i njihova je borba tenzicna kako da izoluju Srbe i Srbiju da bi opstali na vlasti.
Hocu da ti kazem u kratko, da se sada posle ocite izdaje Kostunice, borba protiv intelektualaca zaostrava. Nisu mogli moralno, nisu mogli materijalno da ih slome.
Vecita komunisticka borba da se slomi duh, i nikako da shvate da duh pripada Bogu.
caru carevo a Bogu Bozje. To ih zeza do jaja.

Niti sam Cedin niti cu biti. Ali je jedini razuman glas koji se cuo. Pa vi kako mislite.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Не може бити разуман глас човека његовог соја!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
@shkorpion

Prvo, tvoj savet meni da odgovornije govorim o ćaletu i kevi je totalno paradoskalan, ali da stavimo tačku na tu temu.

To što si rekao za većinu političara je uglavnom tačno. I meni smeta većina istih stvari.

Ono što meni nije jasno, kako nekom ko ne baca floskule, nego brani stav argumentima (mislim na tebe), može Čedin glas da bude glas razuma. Ako mi to objasniš, super.

I ako ti veruješ da bi njegovim dolaskom na vlast npr. prestali kriterijumi "poslušni umesto sposobnih" i prestalo "nipodaštavanje znanja" tu se grdno razilazimo. Pritom, ovo poslednje je moj najjači argument protiv njega.

poz
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Не може бити разуман глас човека његовог соја!
Pa dobro, mladji pa razocaran.
Kaze ziveo bi ko bubreg u loju. Tamo bi ga cale i keva stavili da radi i doprinosi.
A uz to danas je jos vreme za one koje hoce da se bave politikom, ali i ovde kao i svuda moras biti uporan.
uspevaju samo oni, koji ulaze iz ciste materijalne koristi ali to vesto prikrivaju.
Sada je Ceda 7 do 8 godina na redu, dok se ne iskvari.
Kod radikala vise nema mesta, jer bukadjija ima dovoljno.
Voja moze da ostane samo kao 'spasitelj' i to nametnut propagandom, ali daleko je on od Slobe.
On vec ima kompleks nize vrednoti i prema Djindjicu i prema Slobi.Sloba je iza sebe stavio par akademika, da kazu da je najveci Srbin (Markovic, Cosic), Voja je stavio Velju svinjara da kaze da je 'ujedinitelj' Smile Smile Smile
Uz to Voja ima konkurenta u ujedinjavanju i spasavanju, a to je Toma Nikolic.
Socijalisti imaju partijsku infrastrukturu i kadar osposobljen za propagande, ali nemaju harizmaticnu licnost.
Ko hoce, neka ide kod Cede, za nekoliko godina moze debelo da dogura.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Sada je Ceda 7 do 8 godina na redu, dok se ne iskvari.

...uspevaju samo oni, koji ulaze iz ciste materijalne koristi ali to vesto prikrivaju.

Ko hoce, neka ide kod Cede, za nekoliko godina moze debelo da dogura.

Prva rečenica - uh kako grešiš...
Druga rečenica je malo u koliziji sa tvojim afinitetima i stavovima.
Treća rečenica - u pravu si, kad bi mogao sebi da daš odgovor zašto je to tako mislim da bi ti neke stvari bile jasnije.

A da, Čeda je sebe okružio sve samim intelektualcima i znalcima...   

Sad si me mnogo razočarao...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
@shkorpion

Prvo, tvoj savet meni da odgovornije govorim o ćaletu i kevi je totalno paradoskalan, ali da stavimo tačku na tu temu.

To što si rekao za većinu političara je uglavnom tačno. I meni smeta većina istih stvari.

Ono što meni nije jasno, kako nekom ko ne baca floskule, nego brani stav argumentima (mislim na tebe), može Čedin glas da bude glas razuma. Ako mi to objasniš, super.

I ako ti veruješ da bi njegovim dolaskom na vlast npr. prestali kriterijumi "poslušni umesto sposobnih" i prestalo "nipodaštavanje znanja" tu se grdno razilazimo. Pritom, ovo poslednje je moj najjači argument protiv njega.

poz
Izgleda da se ja i ti ne razumemo po jednoj osnovnoj stvari. To sto ja govorim, govorim samo u svoje licno ime.
To su moji stavovi koji se slucajno podudaraju sa Cedinim.
On na vlast ne moze doci, jer on govori o nekom vremenu koje bi trebalo da bude za pet do sest godina. Dakle jos 5 do 6 novih generacija.
Drugo, tako radikalno niko nije menjao Srbe vekovima pa nece ni Ceda, nekim partijskim programom.
Trece Ceda bi trebao od svih da se dozivljava kao covek, koji hoce parlamentarnost a ne bukanje.
dakle od Voje Seselja, kada je dobio naredbu od Slobe, da od parlamenta napravi majmunluk, da se narod zabavlja, da se pocne raditi stvarno parlamentarno, gde ce svako reci sta misli a glasanje ce odluciti.
Vidi na sta je zadnja sednica licila?
Bukanje, urlanje, vika, dreka prozivanje itd.
Pitam te, kome su Nikolic, Dacic, Jovanovicka, Vucic toliko obracali? Kom auditorijumu?
Nama da? Dakle sta se iz njihovih sto reci koje su uoblicavali u neke sumske krike, zivotinja razanalo. Ko je tu prozvan?
Kome su pretili? Ahtisariju nisu sigurno. On se nece uplasiti. Kome? Bushu, Blairu?
Vredjali su predsednika sto nije ostao da mu razbiju bubne opne.
Vredjali su i Kostunicu, malo manje kao djaka, ali je on zarad fotelje koja mu se drma i zarad, da dokaze da nije bas tehnicar, ostao do kraja.
Govori Ceda, mislili uplasice se! Muk. Covek kaze: ovo sto radite je 15 godina radjeno za vreme Milosevica. Vi samo nastavljate. Daj da menjamo, jer ce Srbija propasti.
Sta tebi nije jasno? Nije ti jasno da se oni pripremaju da sprovode represiju u Srpskom narodu, a ne da spasavaju Kosovo.
Vidi kako se lepo sve prozima? Jebes Evropu, Jebes amere mi nismo to zasluzili. tako pocinje propaganda.
Polako ces citati koliko sve sirotinje ima u Americi. Doce neki Shifer da mu podvodis Srpkinje, da dobro zdere i da pise sta mi mislimo.
Pet puta dnevno kao kod muslimana Alah. Polako ce ti se sugerisati ko je sve tu prozvan da spasava.
Ovi koji neto komentarisu polako, na pocetku verbalno a posle pendrekom i zatvorima i gotovo. Stvori se idealna prilika, za te bukace, narikace i ostale da jasu. Kratko, jer kada ih budu skinuli sa nas, nas vise nece biti. Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Sada je Ceda 7 do 8 godina na redu, dok se ne iskvari.

...uspevaju samo oni, koji ulaze iz ciste materijalne koristi ali to vesto prikrivaju.

Ko hoce, neka ide kod Cede, za nekoliko godina moze debelo da dogura.

Prva rečenica - uh kako grešiš...
Druga rečenica je malo u koliziji sa tvojim afinitetima i stavovima.
Treća rečenica - u pravu si, kad bi mogao sebi da daš odgovor zašto je to tako mislim da bi ti neke stvari bile jasnije.

A da, Čeda je sebe okružio sve samim intelektualcima i znalcima...

Sad si me mnogo razočarao... Smile
ja ne znam kako ti moje pisanje dozivljavas, ali moji su stavovi tacno kako sam napisao. ljudi, 99.99% ulaze u politici, da bi na bilo koji nacin postigli neku korist (kod nas je materijalna u pitanju).
Mnogi su ljudi, kao ja, nisam jedini, digli ruke od toga, iskljucivo iz tih razloga.Ja sam jos imao srecu, da nadjem sebi dobar posao u struci u inostranstvu.
Pogledaj malo na sta ti ljudi lice i licno mislim da imas prilike da uporedis sa tvojima bar po nacinu komunikacije i ponasanja.
Vidis 50% primitivaca u parlamentu, sa kojima ne bi imao sta da razgovaras.
I sada opet moram da ponovim. Jebes Cedu, ja ti govorim o pojavi jednog politicara, a ako Vesna, Micicka, Gavrilov, Prokic, Korac, Canak nisu intelktualci, ja ne znam koji su. Pa ne moraju svi da budu profesori.
Ne znam koliko ti je godina, ali ces ovo doziveti. Da ce Cedina opcija, da se naglo razvija. Sve mu ide na ruku.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Не могу да верујем да нико у Србији није објективан!
Опет кажем Шкорпи да су ти постови скроз на месту. До оног дела кад кренеш да причаш од чеди!
Смета ти код других оно што не желиш да видиш код њега. Он је наркоман, необразован, без трунке радног стажа, плаћен из иностранства, окружен највећим обезбеђењем у Србији итд.
Најмање зло нама треба, а не спасилац (јер не постоји)! А чеда 100 % није најмање зло!

А са овим последњим о интелектуалцима си зацементирао...нема се више шта причати...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:21:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.