Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto simpatični muškarci uvek završe s užasnim ženama?!  (Pročitano 6416 puta)
03. Jan 2007, 02:57:39
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Zašto simpatični i dragi muškarci završe s fuficama, vešticama i neurotičnim ženama?

Ako vam se čini da vam veze nikad ne donose ništa osim boli, verovatno uvek u životu izaberete pogrešne žene. Možda ste jednostavno muškarac kojeg privlače veštice, fufice i neurotične žene, a njih je zaista mnogo u našem okruženju.Suprotno ustaljenom mišljenju nisu najluđe žene one u ludnici, one koje su zaista lude ne idu se lečiti jer njima nema pomoći.
 
Samo zbog toga što ste se upleli u vezu koja nikamo ne ide to ne znači da vi niste sposobni voleti na pravi način. Verovatno ste sposobni, samo ste do sada uvek voleli pogrešne žene.
Neke žene su seksi, privlačne, pa i zabavne, ali je velika greška voleti ih.
 
Videli smo tri glavna razloga zbog kojih stvarno simpatični i dragi muškarci završavaju s najgorim ženama.
 
•   U stvari da bi neko uopste završio s njima mora biti dobar. Veštice, fufice i ludače nisu glupe. One uvek biraju slatkog, spremnog na davanje muškarca. Onoga ko ih neće ostaviti na prvi znak ludosti. Muškarca koji je spreman i voljan pomoći, muškarca koji će čekati da im se razum vrati.

•   Dobri momci često uživaju u uzbuđenju koje luda žena donosi u njihov život. U svakom trenutku ona može pokušati učiniti nešto strašno, probušiti mu gume, udariti njegov auto, ostaviti ga ili ga prevariti. Njega uzbuđuje taj osećaj i čini mu se kao da živi u televizijskoj sapunici, jer blesava žena njegov život potpuno izvrće i izvlači iz njega monotoniju. 
 
•   Ponekad će se drag muškarac zaljubiti u normalnu osobu, ali će joj dopustiti da razvije loše ponašanje, u stvari on će je naučiti kako da se ponaša poput veštice, a nikad neće shvatiti da u stvari on to od nje čini.

Naravno i ne tako dragi momci ponekad znaju izabrati nemoguću ženu, tada je to deo njihove strategije izbegavanja obaveza. Što se ona lošije ponaša, to više on ima opravdanja za izbegavanje vezanja.

Ponekad će je on naterati da se ponaša neurotično kako bi nakon toga mogao reći „vidiš, znao sam da se ne trebam vezati s njom“.
 
Pitanje je zbog čega se neko ne bi trebao vezati s neurotičnom ženom ako ona već zadovoljava njegove potrebe. Zbog toga što u vezi s vešticom oboje gubite. Ona postaje sve neurotičnija, a i vi s njom.
Izvor
« Poslednja izmena: 03. Jan 2007, 03:30:43 od glviki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
"Ideš ka ženama - ponesi bič!" Niče

Evo da i ja citiram  Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Glviki bre gde nalazis ove tekstove bweeee  Smile. Pa ko to meri i premerava zene na pametne i glupace, vestice, fufice i svetice. Znaci kurva je ona koja ti mazne frajera koji ti se svidja a ti si ucveljena svetica. Ali da li bi kojim slucajem u sprotnom isto tako moglo da se kaze kako je ona svetica a ti kad se omastis kurva. Ponekad pomislim da su zene same sebi najgori neprijatelj u svom tom etiketiranju i prozivanju....
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
meni uvek kazu kad se omastim da sam kurva,i jedni i drugi,ko ce ga znati,ne znas sta budala misli
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
e stvarno, odakle samo ovi tekstovi, šta ti to čitaš vikice bweee.... Smile

ja bih se pre pitala zašto su svi oni fini, dobri, interesantni i nadasve poželjni muškarci uglavnom u dugim vezama ili brakovima sa nekim.....tako....ženama "skromnijih mogućnosti"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
LG 4X HD
Citat
Ponekad pomislim da su zene same sebi najgori neprijatelj u svom tom etiketiranju i prozivanju....

pa to je dokazana i proverena chinjenica

Citat
ja bih se pre pitala zašto su svi oni fini, dobri, interesantni i nadasve poželjni muškarci uglavnom u dugim vezama ili brakovima sa nekim.....tako....ženama "skromnijih mogućnosti"  Smile

mozda zato shto su sve dobre,fine,interesantne i pozeljne zene vec zauzete od strane nekih mushkih baraba i probisveta  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 Smile Smile
pa moraju onda i oni da se snađu, šta će... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
LG 4X HD
pa jasno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ili samo dobro glume da su "fini, dobri, interesantni i nadasve poželjni muškarci" Smile a da pored sebe imaju ("jadni oni") skorpije, vesticare...  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jan 2007, 10:19:02 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
LG 4X HD
Citat
ili samo dobro glume da su "fini, dobri, interesantni i nadasve poželjni muškarci" Smile

opet me ogovarash  Smile Smile Smile


 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.