Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:10:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se zene sminkaju  (Pročitano 4473 puta)
02. Okt 2006, 07:51:56
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Znam da ce me vecina smatrati ludim zbog ovakvog nacinja razmisljanja,ali zato zelim da cujem i vase misljenje.Mozda je ovo vise tema za psihologiju i filozofiju ako je tako prebacite je tamo.Devojke kazu da se smminkaju i ulepsavaju da bi bile lepe,da li to onda znaci da prirodno nisu lep i da im je potrebno nesto vestcko da bi bostale lepse.J amislim da im ne treba.Mislim da je svka devojka prirodno lepa i da im ne treba nista vestacki da bi bile lepse,sta cak mislim da su ruznije i gore nego bez sminke.Svi se okrenu za ukrazenom devojkom i kazu lepa pa da je lepa nebi treblo da se ukrazava.Ja tako milsim a vi.O silikonima i sl. da ne pricam.Zaista zelim cuti sta vi devojke o tome mislite zasto idete protiv prirodne Bogom vam dane lepote?Nemoj te mi govoriti da sam lud zbog takvog nacinja razmisljanja vec mi recite svoje razmisljanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Mi se ne sminkamo da bi prikrile ruznocu nego da bi istakle lepotu. Koliko god se tebi cinilo da idemo protiv "prirodne Bogom nam dane lepote" mi u stvari zelimo da tu lepotu istaknemo.
Na primer, meni svi kazu da imam lepe oci i ja kad se sminkam obracam paznju posebno na oci da bi dosle do izrazaja.
Medjutim neke devojke imaju i odredjene nedostatke na licu, pa se trude da uz pomoc sminke to prikriju. Zasto da ne?
Problem nastaje jedino u slucaju kad devojka ne zna lepo da se sminka ili u silnoj zelji da bude sto lepsa pretera sa tim, pa to onda izgleda ruzno i vestacki. Ti si verovatno govorio o tome.
Danas je sminka uglavnom kvalitetna, i ako cura zna kako pravilno da se sminka, ta sminka se nece ni primetiti na njenom licu i izgledace prirodno.
Psiholoski momenat sminkanja ogleda se u tome sto se mi nasminkane osecamo sigurnjim u sebe, a kad smo sigurne u sebe mi "zracimo" i privlacimo poglede drugih. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i

Problem nastaje jedino u slucaju kad devojka ne zna lepo da se sminka ili u silnoj zelji da bude sto lepsa pretera sa tim, pa to onda izgleda ruzno i vestacki. Ti si verovatno govorio o tome.
Danas je sminka uglavnom kvalitetna, i ako cura zna kako pravilno da se sminka, ta sminka se nece ni primetiti na njenom licu i izgledace prirodno.
Psiholoski momenat sminkanja ogleda se u tome sto se mi nasminkane osecamo sigurnjim u sebe, a kad smo sigurne u sebe mi "zracimo" i privlacimo poglede drugih. Smile

Ona nije tu da otkrije nego da prikrije.Molim te obljasni mi na koji nacin to sminka daje ocima da dodju do izrazaja.A sto se devojka tic koje preteraju one mi izgledaju kao rakuni i kad ih vidim u mraku ja se uplasim.A o kvalitetu da ne govorim.Pitacu vas kad ostarite.Sta ce da vam bude sa kosom i sa licem.Sva t akozmetika je hemija i nije ni malo pametna.
Mislim da vam to nije potrebno.Lepseste bez sminke i ona vam nije potreban.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Opet ponavljam da treba da pravis razliku izmedju devojaka koje ne znaju da se sminkaju ili preteraju s tim i onih koje to vrlo dobro rade, i nikako ne moze biti ruzno. A protiv stetnosti bira se kvalitetna kozmetika  Smile

Na primer, ja sam primetila da farba za kosu koju ja koristim ne da mi ne steti kosi nego ona izgleda posle farbanja pet puta zdravije i svezije. Kvalitetni puderi za lice daju kosi sjaj i ujednacavaju ten, ali ponavljam moraju se pravilno upotrebljavati da se njihovo prisustvo ne bi primecivalo na licu.

Pitao si me kako postizem to da sminkanjem isticem oci. E pa tako sto opcrtam oci svetlo plavom olovkom i stavim malo maskare tako da istaknem njihovu boju.

Ti verovatno imas iskustva sa devojkama koje to lose rade ili preteruju pa zato zvucis tako ogorceno. Ali veruj mi vecina devojaka ce ti odgovoriti isto kao ja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Psiholoski momenat sminkanja ogleda se u tome sto se mi nasminkane osecamo sigurnjim u sebe, a kad smo sigurne u sebe mi "zracimo" i privlacimo poglede drugih. Smile

Smas si rekla da imaju psiholoski momenat.Znaci nije u pitanju lepota nego psihomogija i problem u nama muskarcima koji obracamo paznju na  nesmikanie devojkame a za ne nasmikanim ne.Ako imas lepe oci onda bi covek trebalo da ih primeti bez sminke a ne sa sminkom.Ako je kako ti kazes da sminka otkriva onda znaci da je ona gora od same lepote.A sto se tice kvaliteta,to se da videti na razaranju same nase planete.Ali to ima na forumu ekologije.Nije to ni malo kvalitetno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Sve sto radimo ima psiholoski momenat, pa samim tim i sminkanje. Ako pozitivno utice na nekog, ne vidim razlog zasto ne.
Sto se tice stetnosti, izvini, ali preterujes. Muskarac si pa se ne razumes mnogo u kozmetiku. Evo na primer ja koristim 100% prirodnu kozmetiku, znaci nula hemikalija i stetnih dodataka.

Citat
Ako je kako ti kazes da sminka otkriva onda znaci da je ona gora od same lepote.

Zar je lepota losa? Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Ne sminka je losa.Ako ima psiholoski znacaj onda dodje kao neka vrsta droge,sto znaci da je losa.A to sto se tice "prirodne kozmetike" i pez hemije,nemoj da se lazemo.Sta je danas prirodno?Nema ni jedon sampona koji je 100% prirodan a hrani i sokovima da ne pricam.To cu u nekom drugom forumu.Npr. koliko zdravu hranu jedemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ne lazemo se kozmetika koju ja koristim stvarno jeste 100% prirodna, nije reklama  Smile

A i ostala kozmetika koja se nalazi u slobodnoj prodaji ne moze biti toliko skodljiva koliko se tebi cini. Mozda postoje neki dugorocni efekti, ali to je stvarno zanemarljivo, ne nosimo mi sminku na licu 24 casa dnevno pa da moze da skodi.

Citat
Ako ima psiholoski znacaj onda dodje kao neka vrsta droge,sto znaci da je losa.

Kao prvo, poredjenje je absurdno. Kao drugo, skoro sve stvari u zivotu imaju psiholoski momenat pa se ne mogu porediti sa drogom. Je li bavljenje sportom lose? Druzenje, slusanje muzike.. i da ne nabrajam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Zavisi kojim sportom zavisi cije drustvo i savizi koju muziku.Sve stvari na ovome svetu mogu se upotrebiti na dobro ili na lose.Kao i ovaj kompjuter na primer.Svi mi mozemo biti dobri ili losi.Ali to nije tema tako i sminka mislim da ona ima ulugu lecenja kompleksa kao i sva moda da covek misli da je bolji nego sto jeste ako je obucen lepse.Evo ovako kakva je razlika izmedju nasminkane i ne nasminkane devojke.Uzmimo istu.Ako je ne nasminkana i skromno obucena skoro niko ne obati paznju a ako je polu obucena i nasminkana svi se okrenu.Znaci niko ne gleda osobu kao osobu nego kako je obucena ili kako je nasminkana.Vidis kazes da ne nosite sminku 24h.A sta je sa trajnom sminkom?Ne treba vam uopste.Toliko ste operecene njom da i to morate da radite.Ne mislim na tebe mozda si drugacija ali vecina njih je opsednuta i mnogo daju na kozmetiku i slicne po meni gluposti.Mislim da bi vam koristila knjiga Put kojim se redje ide od Skoti Peka.Trebale bi da procitate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Citat
Ako je ne nasminkana i skromno obucena skoro niko ne obati paznju a ako je polu obucena i nasminkana svi se okrenu.Znaci niko ne gleda osobu kao osobu nego kako je obucena ili kako je nasminkana.

I sta mi devojke da radimo povodom toga? Upravo vi muskarci ste za to krivi. Mi se samo prilagodjavamo postavljenim standardima. Jer prirodno ruzna nasminkana devojka uglavnom izgleda lepse od prirodno lepe ne nasminkane. I zasto bih ja dozvolila da neka tamo bude lepsa od mene samo zato sto se nasminkala. Mozda ti ovo cudno zvuci, ali veruj mi da je tako...

Citat
sminka mislim da ona ima ulugu lecenja kompleksa

Pa i sve da je tako, jer ima nesto ruzno u lecenju kompleksa? Razliciti ljudi se na razlicite nacine nose sa njima.
Trust me, sminkanje je najbezbolniji nacin za to  Smile

I jos nesto, razmisli malo sta vi muskarci radite da bi ste se dopali.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:10:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.