Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:11:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se zene sminkaju  (Pročitano 4472 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari
sminkaju se da bi bile navodno lepse,al znas kako se kaze : "glancaj djon koliko hoces on ostaje djon".tako da... tu nema nekog velikog spasa Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Joco meni se cini da ti pokusavas vise sebe da ubedis u to sto pricas nego nas  Smile

Mi smo ti fino objasnile zasto se sminkamo, ali tebi nije to dovoljno, zapeo si da cujes ono sto ti mislis da je ispravno. Iz svake tvoje reci se vidi da si vidjao i imao iskustva sa najgorom vrstom cura, i sad hoces sve da nas strpas u isti kos. Nije sve tako crno ko sto mislis  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Proradila sujeta..Znaci svet je pun ljubavi i sve vrbi od ljubavi i dobrote.Supere.Moguce da sam ja u zabludi.Ali da vidimo kako stoji sa ostalima.Pre neki dan smo imali neki raskid jeli.Imamo toliko pitanje i ste je ljubva,zasto je nesrecna,da li ste srecni i sl.A da ne govorim u zaustavimo nasilje.Da nije crno ne bi imali u skolama i policajce.Zasto je sve to?Ja mislim da je to da vas muskarci ne bi napastvovali na sred skolskog dvorista koliko ste dobre i lepe.Crnje je nego sto ja i mislim da jeste a i vi ste toga svesne samo necete da priznate,rastete ko kvasac kad muskarac zine za vama i od svega vam raste sujete i postjete umisljenje da ste neke.Cast izuzecima ne mislim da ste sve takve ali vecina nazalost jeste a ni sa nase strane nije situacija bolja,ni mi nismo nista bolji i ja sam toga svestan.Isti problem imate i vi sa nama.Priznajte,koliko si se puta samo razocarala u nekog decka i tek ces.Samo polako.Sve dok nenadjes nekog sa dusom.Ja ne kazem da lepa devojka ne moze biti dobra ali njih je malo.Znaci manje je dobrih a vise lepih jel tako.Ima dobrih ja ne kazem.Ali manje nego lepih.Vise bi voleo da je obrnuto a vi?Recite sto se bojite.Recite st vam smeta,sto cutite.Niste mi jasne.Evo otvoricu jos jednu novu temu naprimer sta mislite o muskarcima i sta mislite o zenama.Sta mislite?Pa da vidimo kakva su misljenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Tema je dobila svoj zakljucak - odnosno ti si od vise nas dobio odgovor na pitanje. Odgovor je takav kakav je, svidjalo ti se to ili ne. Dakle, temu zalkjucavam a ti zene mozes nastaviti da mrzis na nekom prikladnijem forumu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:11:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.