Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:06:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se zene sminkaju  (Pročitano 4474 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Da jesmo mi krivi slazem se.Znam sta sve ne rade.Ali moda ce ti ovo izgledati cudno ili mi mozda neces verovati ali ja nisam od takvih muskaraca.Verovala ili ne.
Evo vam moj savet budite svoje i ne moj teda drugi budu ti koju ce vas kreirati.Pogledaj moje poruke ovde i videces kolko sam totalno drukciji.Ne hvalim se vec samo napominjem da covek treba da bude svoj.Sta te briga da li je neka devojka navodno bolja ili navodno lepsa.Zato veze brzo i pucaju jer se ljudi pretvaraju i zele da budu ono sto nisu.Smonka je samo jedan deo toga.Kad se ujutru probus i vidis da to vise nije ona devojka koju si sinoc upoznao.Budi prirodna i budi to sto jesi.Onaj ko te voli volece te bez smike i prihvati ce te bas takvu kakva jesi,nece traziti da budes lepsa.Jer sta ces kad mladost i lepota prodje.Da te sutne.To se i radi jer nema ljubavi kod nas.Ovo ti govori jedan muskarac svaka ali svaka devojka je lepa na svoj nacin i nije joj potrebna sminka da bude lepsa.Sve je to vestacka lepota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ok, to je tvoje misljenje. Ja i dalje smatram da sa sminkom koju ja nosim i nacinom na koji to nosim ne izgledam vestacki i napadno, tako da nemam problema sa tim. U svemu pa i tome treba imati mere i ukusa i sve ce biti u redu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
o Boze ! Malo sminke i odma `vestacka lepota! E Smesno

( i necu da citiram montenegrinu jer se slazem sa svime sto je rekla.)

Dodacu samo da sam jednom davno procitala u jednoj knjizi od naseg pisca ..... da svaka devojka, pa i ona naj naj najlepsa, stavi malo rumenila na obraze pre nego sto izadje napolje Smiley

Nema tu nista lose.

p.s; Zene se sminkaju vec vekovima i nikome nije smetalo....
« Poslednja izmena: 04. Okt 2006, 15:50:58 od Anja_85 »
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
Slazem se sa devojkama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
... takodje  Smile

lepo Anja rece, zene se vekovima vec (bogme i hiljadama godina) doteruju, ukrasavaju i sta sve ne... da bi bile privlacnije

a ko ne voli doterane zene/devojke, moze uvek da nadje nenasminkanu... ima nas za sve ukuse

sto rece moj dragi, i oni koji tvrde da vole prirodne i nenasminkane, okrenu se za doteranim i skockanim...
a sem toga, postoji i diskretna sminka, a ne samo napadna, sljasteca i ocigledna, ratnickih boja, i momci ponekad ni ne mogu da primete razliku izmedju nenasminkane i vrrrlo diskretno nasminkane zene... a razlika pritom postoji, u opstem utisku, u korist nasminkane
cilj sminkanja i jeste da istakne lepotu i eventualno prikrije sitne nedostatke na licu
ako taj utisak izostane, promasena je i svrha kozmetike

 Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
A da li ste mislile da malo obratite pznju na unutrasnju lepotu.Bez uvrede.Sve ste vi lepe ali vam ta lepota nije dovoljna.Bolje bi prosle da ste vise dobre nego lepe.Znam da ce te misliti da to nije tacno i da ste vi super ali probj te da skinete sminku i stanete pred ogledalo i da vidite da li ste zaista kako duhovno lepe.Smanjite sminku povecajte dobrotu.Bolje bi vambilo.Nije ovo puruka nekog rzocaranog muskrca vec mi je mnogo vaznije,a mislim i drgumim muskarcima.Znam da ce te vi isto reci i za nas ali to cu ja uraditi umesto vas.Otvoricu temu unutrasnja ili spoljasnja lepota.Gde cu da kazem svoje misljenje.Samo neznam gde da je postavim.Ako znate javite.Pozdrav od Joce.Lepste ste bez simnke.Samo vam ona lecio komplekse i daje uzvisenost.spustite se na zemlju ,jeste lepe ali niste Boginje.Polako malo.Nije sve u lepoti spolnoj.To je prolazno.Onaj ko ce da vas voli volece vasu unutrasnju lepotu a onaj ko je ne vidi sta ce vam takav.Dzbe ga privlacite na spoljasnju i uvek ce te biti razocarane a to vazi i za nas.Dzaba bildujem i ulepsavamo se unutra a sponjosnost sapustena.Spolja gladac a unutra jadac.Kao paprika na pijaci.Okolo u dzaku sve lepa ali kad otvoris dzak ono unutra trulo.Pitaj te majku ili baku ako meni ne verujete.Tako je to na pijaci a tako je i u zivotu.Ko kupuje orahe, ne ceni ih po ljusci nego po jezgri. Tako isto i onaj koji kupuje jaja. I bezbroj drugih stvari u svetu ljudi cene po nevidljivom, a ne po vidljivom
« Poslednja izmena: 05. Okt 2006, 20:56:25 od Joca_jox »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
otvori temu u savetovalistu (psiholog online) ako vec zelis...

lepo si pitao zasto i dobio si odgovore...
a podrazumeva se da treba raditi na sebi u svakom smislu, priseti se drugih kultura koje nisu odvajale telo/duh, vec poklanjale paznju svim aspektima ljudskog bica
lepota je tu da privuce paznju, a ono unutrasnje da je i zadrzi, ako vec govorimo o musko-zenskim odnosima... uostalom, najlepse su one zene koje su kompletne, i to se jako lepo ocituje i u spoljasnjosti

Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Joca jox,

A da li ti uopste uzimas u obzir mogucnost da devojka moze biti ujedno i nasminkana i duhovno lepa, ili po tebi to jedno drugo iskljucuje? To sto si ti imao losa iskustva i nisi sreo neku takvu curu, ne znaci da je to apsolutna istina...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Ви као да не читате моје поруке или не размишљате о њима.Ја сам сам рекао да ће да помислите да сма разочаран али нисам само ја већ сте и ви разочаране нама мушкарцима,зар не а моје мишљење је да јето зато што бринете како само да привучете а не и да задржите особу супротног пола.Али о томе у новој теми кују ћу управо сад да отворим.А да ли ја искључујем украшавање и душу рећићу само да треб више бринути о души а не телу јер савршенство душе поправља слабости тела.Неки изгледа иду контре.Шта ја да радим који сам несрећним случајем постао ружан и нисам нешто природно леп.Да идем на пластичну.Ни у лудилу нисма још полдео као неки.А то свима може да се деси.Пазите се.И још нешто,незнам да ли је за ову тему,али од распитј те се од чек вам је то тело којем дајете толику важност.Ако неко жели могу да му одговорим али само личном да не кварим тему.Већ сам је довољно упропасти.Нисм још добио одговор зашто се шминкате?Само врдате нигде одговор.А ви девоке које ово пишете излазите ли у град или само седите за компљутером,пошто такав тип девојке какав ви пишете да јесте и да сте нашминкане дискретно ја не виде у граду.Или сте мало стидљиве и заиста нисте од оних ракуна на улици.Онда сам стварно поставио питање погрешним особама.Извините.Ја тражим да ми одговоре оне што им вире да извинете кађе,и пола груди,а онда шминка као ракун да се човек уплаши.Такве питам за одговор а не вас,фине и стиљиве које само руменило прикривате пудером, и слабо излазите.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

auuu joco...
onda si pogresno formulisao pitanje
ne zanima tebe zasto se zene sminkaju
« Poslednja izmena: 05. Okt 2006, 22:42:28 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:06:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.