Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto se zaljubljuješ u pogrešne osobe  (Pročitano 15479 puta)
24. Maj 2010, 11:55:23
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zaljubljivanje nije nešto što se događa slučajno, bez pravila. Kada je nekome neka osobina veoma važna, sviđaće mu se ljudi koji upravo imaju tu osobinu.

Ljudi u principu veruju onome što osećaju. Ako je ono što misle u sukobu sa onim što osećaju, tada često prednost daju upravo osećanjima. Nekako se smatra da su osećanja više u skladu sa nečijom suštinom, da su u boljoj vezi sa istinom. Da li je baš tako?

Kada je u pitanju ljubav, tada se smatra da je upravo srce onaj deo tela koji je zadužen za osećanja. I zato kada su srce i mozak u sukobu u vezi sa nekom ljubavnom odlukom, prednost se daje srcu. Da li je srce zaista najbolji poznavalac ljubavne istine? Da li se zaista istina može osetiti ili se o njoj mora razmišljati?

Jedan od načina da dođemo do odgovora na ova pitanja su iskustva onih ljudi koji su svaki put slušali svoje srce, a ipak svaki put loše prošli u svom ljubavnom životu.

Često se oni ljudi koji su shvatili da u njihovom zaljubljivanju postoji sistem, da se uvek zaljube u pogrešne osobe, odluče da u vezi sa tim posete psihoterapeuta.

Onda se u tom istraživanju logike nečijeg zaljubljivanja i uopšte načina na koji bira partnera, može otkriti da su različita uverenja ono što pokreće i usmerava zaljubljivanje u određeni tip osobe. Tada saznajemo da i emocije, u ovom slučaju zaljubljivanje i sviđanje nekada imaju svoje pogrešne razloge, piše "Politika".

Zaljubljivanje nije nešto što se događa slučajno, bez pravila. Kada je nekome neka osobina veoma važna, sviđaće mu se ljudi koji upravo imaju tu osobinu. Što je osobi ta osobina važnija, i što je kod druge osobe više izražena, to će se drugoj osobi više sviđati.

I zato kada analiziramo grupu ljudi koja se nekome sviđa, ili sve one u koje je neko ranije bio zaljubljen, uvek možemo otkriti nešto što ih povezuje, nešto što je zajednički imenilac u svim pojedinačnim slučajevima. A ta osobina koja je skriveni razlog za zaljubljivanje više govori o onome ko se zaljubljuje, nego o onome u koga se zaljubljuje.

To se najbolje može videti kada se neko zaljubljuje uvek u pogrešne, u one sa kojima ne može ostvariti vezu. Na primer, kada se zaljubljuje samo u one koji ga u stvari neće, ili koji ga ne vole. Tada je srce neka vrsta navigatora koji uvek navodi na pogrešan pravac.

Svakako i da oni izbori koje neko čini polazeći od srca, od intenziteta onoga što oseća mogu biti pogrešni. Ali problem jeste veliki kada nečije 'srce' sistematično pogrešno bira. Tada je potrebno istražiti skrivene razloge zbog kojih neko čini takve izbore jer je to jedini način da neko upozna sebe.

A kada neko konačno razume zašto razloge zbog kojih čini neke izbore, tada ih može i prevazići i odbaciti. Tek tada je moguć onaj sklad između nečijeg srca i mozga koji krasi emocionalnu zrelost.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
E , nije fer .... da bih obradio  ovu  temu   mogao bih napisati roman od 1800 stranica  Smile ... sve ispod toga nebi valjalo ... Zato se ja ne zaljubljujem u pogresne - nego iskljucivo u prave osobe .  Smile

Inace sam proces zaljubljivanja je nesto sto je Tomas Man opisao na 700 stranica ,,Carobnog brega ,, ... Dzojs na 800 , Prust na 1200 ....  Smile

Dakle , ja sam najkompletniji ....  Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2010, 15:53:50 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
I vrlo si skroman, obzirom na to sa kim se upoređuješ.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
ex ....

Kad bi samo znala ...

Evo , recimo , covek moye da se zaljubi i preko Interneta - pod uslovom da ugleda  ,, odgovarajucu ,, sliku i da mu nik ,, osvezi ,, neke dogadjaje iz  podsvesti ... jos kad se nadoveze griza savesti , osecaj krivice , saznanje da se uglavnom zaljubljujemo u isti tip zene ... cak slicnog izgleda ... neki lik iz detinjstva ... .... To je ubitacna kombinacija ....  Smile

Evo , poceh ja roman ....  Smile

Radni naslov ,, Najvise na svetu mrzim svoju prvu ljubav ,,  Smile ... ili  ,,Kako Internet  dehumaniyuje i alijenizuje medjuljudske odnose -usled svoje nesavrsenosti ,, ....

Jbt. ovde mi je bas super - niko ne cita  temu  i mogu natenane da napisem taj roman a niko nece ni primetiti  Smile.  ..... Stari san svih  velikih romansijera - da napisu remek delo , al da ga niko ne procita  .... a pride ustede sebi poso oko paljenja rukopisa .....  Smile.....  Ubacicu u tu ljubavnu vezu par socijalnih elemenata koji joj ne idu na ruku .... mislim na i vezu i na nju ...  on na pocetku price ima mnogo novca al ga efektno razbacuje - ima neku odvratnost prema kultu dolara  ....  Smile ....  Smile ... A onda cu da ih razdvojim -  uostalom  ko bi uopste trepeo takvog bilmeza  osim nje ....   Smile....  ...  zaglavice on meni i u minimum dva rata - iz kojih ce izaci porazen i sa blagim vijetnamskim sindromom ...  Smile ..... a ako mi bude ceif poslacu ga u Haski tribunal ....  na kraju povesti  posle skoro par decenija , kad krene da ga drma kriza srednjih godina  ce tek da mu  hebem  mamicu  uobrazenu   i sujetnu  Smile .. i kompleksasku .... JBT. stalno taj  mora da se dokazuje praveci od svog zivota neki petparacku pricu  - to je zato sto ga dere kompleks inferiornosti ....  Smile ...  Super je kad pises ovako dobar roman - nema trika da ti se lik izvuce  Smile... cak i  kad mu das apsolutnu slobodu - on ne ume da je iskoristi i vraca se kao  ker da dobije jos jednu porciju  Smile...... Elem , srozacu ga na moralno  dno i ostaviti to djubre  da se bezuspesno udvara preko Interneta nekoj nepoznatoj zeni koja ga likom i nikom podseca na devojku koju je nekada ostavio bez  razloga  a koja ga je iskreno volela ( imala je i ona neki kvar u glavi cim joj se takav dopao  , al posto njoj zelim sve najbolje nju  cu da  ostavim  u srecnom porodicnom zivotu .... ko Tolstoj Natasu Rostovu  ) ..... toliko o glavnom muskom liku ....  btw.  ta kojoj se udvara preko Interneta ima 4 momka u isto vreme .... i uopste ga ne voli ..... ustvari - prezire ga ... a na kraju romana ga banuje sa foruma .  Smiley 1 .. a i ne lici na onu prvu nego je u pitanju umetnicka transpozicija .. i slab vid .. i jos jedno gorko razocaranje .

 Smile .. ovaj drugi zenski lik mi ispade prilicno jednodimenzionalan , ali  jbg. mora tako ipak je u pitanju hologram .  Smile ...

Danas mi je radnja dobro krenula . Bice ovo lepa partitura. Virtuozan sam od sabajle .

Posto sam ogranicen temom (zanrovski ) moracu da ubacim masu prolaznih zenskih likova   Smile... a moram biti i moderan pa cu u pricu uvesti i jedan pederski ljubavni trougao .  Smile

Provuci cu ja malo fantastike ...  par demona , dva - tri carobnjaka .. i jednu vesticu .  Smile
« Poslednja izmena: 25. Maj 2010, 13:35:01 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 74
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
haha... like! like! like! Smile Smile Smile
Oprosti što sam pročitala početak tvog romana, sasvim slučajno. Nisam imala nameru da tvoje romansijersko delo bude pročitano, ali jbg, nekako sam se zadesila na ovoj privlačnoj temi... Wink

P.S. Neću nikome reći da sam to učinila, praviću se luda, a ti samo nastavi, ja ću iz ćoška posmatrati Smiley Neka ovo postane tvoje remek delo koje niko nikada neće pročitati :p
Pozz
J
« Poslednja izmena: 25. Maj 2010, 14:03:19 od remorker.js »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
 Smile ...

Trazio sam element fantastike i dobih ga .  Smile... neko ipak cita moje delo .  Smile

No dobro , bilo je vecih cuda ...  Smile.. mozda  bih mogao ipak da dodam i drugu dimenziju onoj zenskoj sa Interneta , steta da ostane jednodimenzijalna ... evo , amalgamisacu je sa jednim od fantasticnih bica - nek to bude ona vestica .  Smile.

A pocecu tako sto ovaj moj antiheroj dobija cudan Mejl - traze sa nekog foruma objasnjenje zasto postuje sedam godinina ispred sadasnjosti ( ocovecicu malo i Internet  i oneobicajucu prostor i vreme ) ....

A sad prelazim na fatalizam ljubavne price .... Amor fati ....  Smile

 Smile ... Posto planiram da ovde ispisem 1800 stranica prispitacu koncept . Otkud ja mogu znati sta ce tokom pripovesti iskrsnuti izmedju ovog bilmeza i te sa Interneta ? Jest da mi lik nije simpatican , al ako mu tokom razvoja radnje  ipak posreci - sta da radi ,  mucenik , sa jednodimenzijalnom  ili dvodimenzionalnom zenskom .  Smile ... Jbg. cak ni ja nisam spreman da odem tako daleko .....  Smile... Uvescu u radnju Lilit , ta je vec provereni adut .....  Smile


poruke spojene


Evo me opet . Zasto se covek zaljubljuje u pogresne osobe - objasnicu vam na sledecih 1800 stranica ....   Smile

Pronalazim onog bilmeza u hotelu ,, Moskva ,, . Sedi za stolom do izloga - da mu sta na ulici slucajno ne promakne -  ispija duplu vodku jer je to tada bilo moderno  i razmislja koju od koleginica prvu da kresne  ( upravo se sprema  za ad hok dogovorenu eskurziju studenata cetvrte godine ) . Drugim okom  pazi da mu neko dok  prolazi  izmedju prilicno zbijenih stolova ne polupa kesu u kojoj se nalazi  ,, Farenhajt  ,, koji je platio 300 maraka i tako ,,okadi ,,  najskuplji donji ves koji je upeo da pronadje u Bgd .

,,Sinoc sam te bas grozno sanjala ,  probudila sam se sva u suzama ,, - kaze mu Vesna . Ona pije caj ...  i opet place .

,, Svasta  li ti sanjas ,, - kaze bilmez prilicno nezainteresovano - ,, Ja sinoc nista nisam sanjao zato sto sam bio mrtav umoran od priprema za ovu glupu ekskurziju ,, ... Slaga ... Odmerava je od glave do poprsja sa  nadmenim osmejkom u kom nema nikakve zabrinutosti zbog ocajnog izgleda njenog lica .

,, Znas , sanjala sam da te operisu  u nekoj  mracna sala , a  ja stojim sa strane , gledam i sva drhtim  ... Strah me je i zao mi te . A onda ti  doktor odjednom  vadi crevo i kida ga . Tada vrisnem i probudim se ,, .

Gledala ga je netremice par trenutaka a kad im se pogledi ukrstise obori oci a usne joj pobledese .

,, Al si ti  ljubomorna ,, - kaze bilmez izmedju dva dima - ,, Znas li ti uopste sta taj san govori o tebi ? ,, ...

Ona jos nize saginje glavu i pilji  u mermernu plocu stola  . Brada  joj skoro neprimetno drhti - kao i obicno kad bilmez krene da je analizira . Njemu se taj prizor izgleda neobicno dopada - malo se uspravi na stolici i strogo je pogleda .

,, Zelis mi sve najgore na eskurziji , o ti ljubomorni stvore !  Posto si jumf nemas hrabrosti ni da ko covek  sanjas kako  mi doktor sece onu stvar  pa si to zamenila sa crevom ,, - prekorno kaze bilmez koji je upravo odlucio da prvo kresne Jovanku Sisu , pa tek onda uobrazenu Draganu sa Kraburme .... Onu Biserku ce ostaviti za kraj - kao desert . Uostalom samo njih tri su respektabilne ribe - ostalo nje ni vredno truda .   

,, Pa ne znam , - opet joj drhti glas - ,, Samo mi te je bilo zao i plakala sam . Bas grozan san ,, 

,,Ti ionako stalno nesto places ,, - kaze bilmez - ,, Sve ce biti u redu , ni na kraj pameti mi nije  da pogledam druge devojke - ne znam ni sam zasto idem na tu glupu ekskurziju . A ti bi mogla da smanjis tu ljubomoru i licemerje  ,, .....

Ne ide mi ovo  Smile  .... Nemam inspiraciju kao juce ....  Smile

Moracu da pojasnim predistoriju ovoj znamenitog dijaloga  Smile ....

Sve je pocelo kad je bilmez po obicaju zakasnio na vezbe i ugledao neobicnu scenu - sve kolege su se okupile u cosku sale gde se nalazila poveca grupa , kasnije se ispostavilo ,  ucenica srednje medicinske skole koji su tog dana po prvi put izvodili praksu na fakultetu .

,, Sta je sad ovo ? ,, - pomisli - ,, Mora da je neka zesca frka cim su svi zablenuli u istu tacku ,, ...

Laganim koracima pridje prilicno bucnoj i veselog gomili . Tamo sa strane , na kraju ove ove  grupe ucenika stajala je izuzetno  lepa devojka - visoka , vitka crnka smedjeplavih ociju , ocito predmet paznje celokupnog muskog studentskog sastava .

,, Gledaj onu ,, - pridje mu Moca . Moca nema srece u ljubavi , al zato ponavlja iste greske - kao da u njima iziva sa nekom mracnom sladostrascu - naime , cim mu se neka devojka dopadne to odmah prijavi bilmezu - a ovaj mu je skine . Moca to prezivljava  bez roptanja  jer je vernik do koske  .

,,Nista posebno ,, -  kaze bilmez - ,, Ima tanke listove ,, ...

Vec pocinje da me nervira - moram zapaliti jednu .....  platice on meni u nastavku ovog eposa  ....


poruke spojene



 Smile ..Dal ja to namerno pisem ovu prekrasnu ljubavnu pricu ovako seljacki , ili ne umem bolje ?  Smile ... dal svesno ovako diletanski pratim tok svesti glavnog junaka ....  ili on uoste nema protok  svesti ?  Smile ... a i ove gramaticke i stilske greske izbise oci  Smile .. Hm , hm, dal u toj nesavrsenosti lezi sarm ovog monumentalnog dela ? .... Dal se to pripovedac zajebava sa dezurnim psihologom zato sto psihologiju smatra antinaucnom disciplinom , ili naprotiv na fin nacin trazi besplatnu pomoc ?  Smile ... mozda je ovo samo krik ocajne duse koja trazi strucnu pomoc ?

Odgovore na ova  a i druga pitanja naci cete u nastavku  ....  Smile
« Poslednja izmena: 27. Maj 2010, 19:30:10 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Sta je ovo, ljubavni ili prerasta u erotski roman Smile .Dobro je Smile, ja ga ne bih citao jer naravno nisam zensko i ne citam ljubavne romane ali nije lose

Tema: Jednostavno  je, zaljubljujemo se u pogresne osobe zato sto se zaljubljujemo. Naravno da koncept ljubavi postoji ali zaljubljivanje je po meni slicno opsednutosti nekom osobom i nije uopste zdravo. Naravno, kada ta osoba shvati da ste zaljubljeni u nju vrtece vas oko malog prsta i na kraju kada joj to dosadi ostavice vas da pricate kako ste se zaljubili u pogresnu osobu

Kao sto rekoh,nemojte pogresno da me shvatite, ljubav postoji ali ne podrazumeva opsednutost nekom osobom vec uzajamnu privlacnost i mogucnost medjusobnog koegzistiranja
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ovo zasluzeno priznanje me obavezuje da  bilmeza posaljem na eskurziju .  Smile
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 



Vise ne. Smile

O sada se zaljubljujem samo u neciju ljubav prema meni, a emotivni nedostupni mars od mene!  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Cek malo - pa ovaj fan moje literature krajnje povrsno iscitava fabulu  .  Smile

Dal je uobicajeno da muskarac koji izgleda krese sve  sto se krece   po svoj prilici mesecima drzi   mladu , zgodnu , privlacnu devojku u stanju devicanastva - pricajuci joj ko Seherezada neke tamo  lekcije o psihologiji .. i simbiolima .... jos pun neke nadmenosti i arogancije ...  Smile

Po meni tu nesto ne stima - a sta ... to cemo mozda otkriti oko 700 strane ....  Smile

Kad je mogao Dzojs da mlati o nekakvom pcelinjem ujedu - nagovestivsi ga na pocetku romana , a aktuelizujuci ga na 600 strani - mogu i ja da razvlacim resenje te .. anomalije .....

BTW. ovom  junaku naseg doba ja  nista ne verujem .... zehebace me nesto 100 %  Smile .. moram ga drzati na kratkoj uzdi  Smile ... do 20 stranice cu vec postati paranoican  Smile ...

E , lako je bilo Sartru da svoje francuzcice pusta u apsolutnu slobodu .. pa mu se oni vrate .... to su kulturni ljudi , navikli na red ....  ovaj moj ce sigurno negde da zdimi ...  balkanac je to .


poruke spojene


jBT. izgleda da ovo ipak neko cita .  Smile

Javila su mi se dva lica i jedan demon - ne pitaju sta kosta da ih ubacim u roman .  Smile

C.V. im i nije bas nesto - jos cu da razmislim . A da nesto mogu da postignu preko veze - tu trika nema .

Demon je otiso najdalje u poltronisanju - nudi se da bude ako bas treba i demon pokajnik . Ima kaze neke interesantne podatke o onoj sa Interneta .  .. njega mozda i ubacim .....  Smile ..  ne volim poltrone , ali .....

A ta druga dva lica sto se nude stvarno su jad i beda - spremni su na sve samo da udju u istoriju knjizevnosti .

Riba je skroz otkacena - takve ne volim . Salje mi i nemoralne ponude - mozda bih pre par  godina i popustio , ovako mrka kapa .... Uputicu je na Basaru  Smile

Mesar je kao neki  seoski zavodnik - sta ce takav  uopste ? Ovde vec imam urbanog zavodnika - i mesar ce nahebati u bilo kakvoj varijanti .....

Danas necu slati Marka na eskurziju , ubili su mi inspiraciuju ovi sto se trpaju . Slosilo mi se skroz ....
« Poslednja izmena: 27. Maj 2010, 19:28:41 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.