Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:20:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto se rastajemo?  (Pročitano 4029 puta)
05. Avg 2006, 11:59:54
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Zašto se rastajemo?

Brojni su i različiti razlozi zbog kojih ona nekada poželi da vas ostavi, ali ako samo malo više obratite pažnju na ponašanje današnjih žena, lako ćete uočiti koje pojave u muškom ponašanju čine da se one razljute, da se osete povređenim ili izdanim. Gledano s te strane, ubice naših veza su nedostatak pažnje (koje su žene uvek željne), naša tvrdoglavost (pošto tvrdoglavo odbijamo da priznamo da smo tvrdoglaviji od njih) i naše hrkanje (jer je njima potreban miran san da bi sutra ujutru mogle da nam spreme doručak lepe i odmorne). Da li su to baš pravi razlozi da se okonča veza ili postoje modaliteti pod kojima bi ona ipak mogla da se nastavi?

Čest je slučaj da su one veoma ljute i spremne da se povuku iz veze ukoliko primećuju da ih partner ne sluša. Iz njihove vizure to je povreda koja se ne toleriše! One to tumače ne samo kao nedostatak pažnje već i kao odsustvo poštovanja, koje jedan muškarac mora da ukaže ženi koju voli. Ukoliko na to još dodate gore spomenuto hrkanje, tvrdoglavost ili nepopustljivost, neurednost ili izbegavanje kućnih obaveza, sva je prilika da će svako stati na žensku stranu tvrdeći kako je najbolja stvar koju u tom trenutku mogu da urade upravo napuštanje veze!

Današnje dame možda treba podsetiti na starije generacije, koje su očito imale viši stepen tolerancije, i to u svakom pogledu. Moguće da im je smetalo hrkanje, ali pranje i peglanje sigurno nisu bile stvari na koje su naše bake mogle da se požale. Naravno, vrednovanje na skali muških stvari koje iritiraju žene uvek zavisi od toga da li je u pitanju samo veza ili je reč o braku. Verujemo da suprugama mnogo manje nego devojkama smeta neravnopravna raspodela kućnih poslova.

U svakom slučaju, kada su žene u pitanju, veoma lako možete popraviti odnose u vezi ukoliko samo malo obratite pažnju na svoje ponašanje ili povećate pažnju s kojom je slušate.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung 6
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

mogu ti reci da skoro nista tacnije od ovoga nisam procitao na bureku.stvarno je tako od reci do reci. jos jednom bravo

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
pa zar je je to mnogo sto trazimo ?  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung 6
u vecini slucajeva DA Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Stvarno ?
Od recimo 5 devojaka koje sam imao samo 1 je znala kao treba samnom, samo 1 je uopste se trudila da me razume ali stvarno, ne ono - ja tebe ne razumem i gotovo, ipak smo razliciti.

Smatram da su muskarci vise ispljuvani ovim tekstom... da ne pominjemo ponasanje beogradjanki koji olaksava ovo ostavljanje, i produbljava probleme u vezi..

Isecak iz mog nekog dijaloga od pre neki dan :
Pricam sa nekom klinkom i kazem onako neki usputni kompliment..
Klinka X - " Nemoj da mi se cepis ... " - ( u sebi ja - ??? )
Ja -" Nemoj da laskas sebi , ne bih se zamarao ... "
Klinka X - ( nos u visine ) ...
Nagradno pitanje , sta je 'Ja' uradio :
a) Pokusao da izgladi sutaciju, cepljenjem - " Izvini, izvini, nisam tako mislio
b) Pokusao da je ubije sto ypljim objektom iz blizine
c) Pozeleo lep ostatak veceri ( u sebi, rekao M'rs u ... )

Kakvi crni odnosi u vezi, kad su devojke toliko iskompleksirane i pune sebe, kad ne mozes ni dijalog da zavrsis normalno... naravno to je neka piglu klinka..
Ali eto primera , sutra ce biti sa nekim u vezi i posle prve cvoruge na putu, mislite da ce takva veza opstati ? Ne ako ste zaokruzili pod c
« Poslednja izmena: 05. Avg 2006, 12:54:32 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung 6
@yourtoiletpaper

ipak druze cast  izuzetcima.(iako ih je jako malo)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
jeste, cast izuzecima

sad ce te vi reci, sve zene su iste, a mi svi muskarci su isti, i tako u krug

i opet nista, jedni bez drugih nemozemo  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung 6

i opet nista, jedni bez drugih nemozemo  Smile

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ajde i ja jednom da se slozim sa tobom.tu si u pravu.ipak mogu reci da su danasnje devojke jako nepostene.osetile valjda moc. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
samo sam ukazao na sindrom zvani 'beogradjanke', znam da ima i muskaraca kretena, ali ovo postaje masovno...

glede teme zasto-je-tako-lako-stutnuti-je
« Poslednja izmena: 05. Avg 2006, 13:10:23 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
najveci je problem uvek sujeta. i muska i zenska.
niko od nas (tj. retko ko) se postavi na suprotnu poziciju i pogleda problem kroz tudju prizmu, ne kroz svoju. zasto je taj/ta bas tako uradio, sta ga je nateralo na takav postupak, kakve se to misli sad njemu/njoj vrzmaju po glavi, sta je to bi ga/je zadovoljilo i navelo na pomirenje.
svi smo mi "jadni" cim naidje problem (jadan ja, ne razume me, ili jadna ja ne razume me) - razlike nema. niko ni da proba da nesto popravi - kod sebe prvenstveno.
ovaj sindrom jadnosti se narocito pojacava sto je covek stariji, sto vise zalazi u neke zrelije godine. i svi se pravdaju onim "kriterijumi su ostriji". cista glupost. kakvi ostriji kriterijumi kad je srce u pitanju?!

ako se i nadje neka persona da problem sagleda iz pozicije onog drugog, taj drugi obicno biva dovoljno netolerantan i bez dovoljno razumevanja da makar pozdravi takav gest.

i tako u krug.
opet - jadan ja  Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2006, 13:18:44 od iva177 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:20:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.