Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se ovde toliko laze i vara?  (Pročitano 26460 puta)
Ucesnik diskusija


Narednik Liroj Džetro Gibs

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
nije upravu to da si haker,ali realno si dupler neviđen  Smile
IP sačuvana
social share
Seargent Leroy Jethro Gibbs
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ne volim ljude koji lazu

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 88
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Ericsson k 810i
Ma najveci problem cele ove igre je to dupliranje nikova.
Vi svake nedelje menjate nikove i tu me sad neko napada nit znam ko je nit sta je.
Promenio je nik 16 puta i sad drzi predavanja.
A sto se tice treme na turniru pa tu se valjda vidi koliko si veliki igrac.
Isto ko u sportu treba izdrzati kad je pritisak najveci i tu postajes veliki.
Ma i ako gugler pobedi ja kazem svaka cast.
Znaci problem su samo dupli nikovi sto je najveca mana ove igre.
I samo jos da kazem povodom onoga sto mi je administratorka banovala temu.
Nisu u pitanju dve strane nego je u pitanju desetak ljudi zbog kojih ovaj kviz gubi smisao.
Ja sam samo nemocni posmatrac koji gleda sta se desava ovde i ne moze da veruje.
I svaka moja kritika je upucena da bi se stanje popravilo.
Ako se neko nasao uvredjenim ja mu se izvinjavam ali je stanje takvo.
A hvala svim onima koji su mi danas dali podrsku.
IP sačuvana
social share
cakicale165
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
Moderatori, upravo igram sa likom RBC KV i apsolutno svako pitanje zna u broj, ima plavi krst i 375 igara. Mozete li vi to da proverite ili cete stajati po strani i pustiti maloumnike da hakuju i varaju?
Odgovarao u 4s najkasnije i ja varao? Zanimljivo... Smile
To što sam ubo broj kongresa KPJ, visinu Kopaonika i sl zicere uz pomoći i ciljanu i sve završio u 2 poteza, nema veze. Bitno je to što ti nisi imao veze s mozgom, pa ako drugi išta zna odmah je haker.Kako mi ovo poznato Smile
Verovatno ako ti veze nemaš, onda ni drugi to ne trebaju imati...

Decko, da li si ti normalan? Hoces da kazes da si samo 3 odgovora dao u cifru tacno? o.O
Sve odgovore si dao, u prvom delu, kada se igra za teritorije, tacno, i to u cifru, posle toga si odgovor o godini nekoj, dao za 1.60 sekundi, a jos je i pitanje bilo obimno, ja nisam stigao ni da ga procitam, ti si vec dao tacan odgovor. Batice, nemoj me terati da ti uhakujem u racunar i proverim igras li na neke skripte, reci lepo da imas hack i gotova stvar!
Nisam ni stigao da napadam, a odgovore sa tobom, od 3 pitanja, sam 2 dao tacna i borio se na vreme gde si me razlupao, tako da nemoj mi se siriti, ovnu, da si pametan kad varas. Mozemo uzivo da se nadjemo i porazgovaramo o cemu god zelis i igramo sah, pa mi onda reci da si pametniji. Dok igramo igrice na netu, ne siri se, jer si sisica koja vara. Pozdrav i svako dobro!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 
pa sta ima da ti priznaje, ima pitanja i to je to
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
Moderatori, upravo igram sa likom RBC KV i apsolutno svako pitanje zna u broj, ima plavi krst i 375 igara. Mozete li vi to da proverite ili cete stajati po strani i pustiti maloumnike da hakuju i varaju?
Odgovarao u 4s najkasnije i ja varao? Zanimljivo... Smile
To što sam ubo broj kongresa KPJ, visinu Kopaonika i sl zicere uz pomoći i ciljanu i sve završio u 2 poteza, nema veze. Bitno je to što ti nisi imao veze s mozgom, pa ako drugi išta zna odmah je haker.Kako mi ovo poznato Smile
Verovatno ako ti veze nemaš, onda ni drugi to ne trebaju imati...

Decko, da li si ti normalan? Hoces da kazes da si samo 3 odgovora dao u cifru tacno? o.O
Sve odgovore si dao, u prvom delu, kada se igra za teritorije, tacno, i to u cifru, posle toga si odgovor o godini nekoj, dao za 1.60 sekundi, a jos je i pitanje bilo obimno, ja nisam stigao ni da ga procitam, ti si vec dao tacan odgovor. Batice, nemoj me terati da ti uhakujem u racunar i proverim igras li na neke skripte, reci lepo da imas hack i gotova stvar!
Nisam ni stigao da napadam, a odgovore sa tobom, od 3 pitanja, sam 2 dao tacna i borio se na vreme gde si me razlupao, tako da nemoj mi se siriti, ovnu, da si pametan kad varas. Mozemo uzivo da se nadjemo i porazgovaramo o cemu god zelis i igramo sah, pa mi onda reci da si pametniji. Dok igramo igrice na netu, ne siri se, jer si sisica koja vara. Pozdrav i svako dobro!
Odgovaram za 1.6 i imam hak!? Smile Šta bi ti veljo rekao za ljude koji 3 cifre mogu ispod sekunde?
Makar vreme pokazuje svakom iole normalnom da nisam mogao guglati ili skriptariti...
Ne širim se, ovaj kviz mi je manje važan od nekih na kojima sam učestvovao ili za koje sam se prijavio.
Da ne zaboravim, odraz tvoje inteligencije/pameti je i tvoj vokabular koji koristiš ovde a i u toku igre, tako da...
Ti Majkle, ćuti ko Boga te molim!
Našao si se ti nevinašce da popuješ.Ti u tim papirima tražiš i vek Studenice u 9s, a van skripti, po tebi, insulin ti se luči u nadbubrežnim žlezdama,  ogledala se premazuju uranijumom, Bordžije živele u 20. veku i sl...
Bolje poravljaj te ocene u školi nego što ovde spavaš za ovim sajtom i izigravaš budalu!
pa sta ima da ti priznaje, ima pitanja i to je to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 
hahah cuti molim te, javna je tajna da si pokupio sva pitanja i sve ono ostalo.. Smiley
« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 14:41:18 od Majkl J23 »
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Samsung GT-S7580
Tuca, tuca!
« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 14:46:02 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 
ma kakva tuca xD

« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 15:22:43 od Majkl J23 »
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Narednik Liroj Džetro Gibs

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
hahah cuti molim te, javna je tajna da si pokupio sva pitanja i sve ono ostalo.. Smiley
Apsolutno se slažem Smile Ucenjuj bane  Smile
IP sačuvana
social share
Seargent Leroy Jethro Gibbs
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

nema zanimljivih stvari, sta gledas

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
svojevremeno sam kucao 4 cifre za 0.33s, samo nisam imao video rekorder da napravim jedan rec, pa mi sad ne veruju. ko zna sta bi ti veljo za mene rek'o, sreca pa sam na vreme batalio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.