Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зашто се комунизам не санкционише?  (Pročitano 13514 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Patriotie,
ovo su rezultati komunizma.Sve negirati i relativizirati,prebaciti krivnju na druge.ovo nisu komunisti već njihovi potomci .Nek budu pošteni pa neka kažu ko je bio u crkvi danas od njih.Jesu li im roditelji bili vjernici ili članovi SKJ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Znači trebamo uvesti monarhiju, vratiti moć crkvi i uvesti spaljivanje na lomači. Baš bi te voleo videti u toj situaciji, pošto si za vraćanje u mračno doba. Radio bi da nahraniš plemstvo i sveštenstvo, a za tvoju decu šta ostane. Komunizam je koliko-toliko poštovao čoveka. Izvuko si neke brojke za komunizim. A koliko je ljudi pojeo srednji vek?  I sve to stradanje je "kao" milo Bogu. Da je Bog takav njega bi trebalo spaliti na lomači, sreća te nije. Što se komunizma tiče MladenIsaković je dobro odgovorio. Možda sam malo preterao sa Bogom, izvinjavam se ako to nekog vređa, nije namera. Časna proleterska.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Patriotie,
ovo su rezultati komunizma.Sve negirati i relativizirati,prebaciti krivnju na druge.ovo nisu komunisti već njihovi potomci .Nek budu pošteni pa neka kažu ko je bio u crkvi danas od njih.Jesu li im roditelji bili vjernici ili članovi SKJ.

Потпуно се слажем са тобом,многи бивши комунисти су се преобукли у мудијалистичке(ДС) или националне(СРС,СНС) боје.Људи који су до јуче убијали четнике сада се "боре" за рехабилитацију истих.
Аркан рецимо радио за УДБУ и убијао љотићевце и равногорце по емиграцији а проглашаван за хероја.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Znači trebamo uvesti monarhiju, vratiti moć crkvi i uvesti spaljivanje na lomači. Baš bi te voleo videti u toj situaciji, pošto si za vraćanje u mračno doba. Radio bi da nahraniš plemstvo i sveštenstvo, a za tvoju decu šta ostane. Komunizam je koliko-toliko poštovao čoveka. Izvuko si neke brojke za komunizim. A koliko je ljudi pojeo srednji vek?  I sve to stradanje je "kao" milo Bogu. Da je Bog takav njega bi trebalo spaliti na lomači, sreća te nije. Što se komunizma tiče MladenIsaković je dobro odgovorio. Možda sam malo preterao sa Bogom, izvinjavam se ako to nekog vređa, nije namera. Časna proleterska.

Само да ти кажем да је Будизам секта,пошто видим твој потпис.
А откуд ти знаш да је средњи век био мрачан јел имаш неки снимак можда од тада? Smile
Па хајде реци колико је однео милона "мрачни" средњи век који је трајао неколико векова,а колико 20. век модерно доба?

Ово је доба анархије,тад се знало украдеш оде рука ,а данас силују децу и изађу из затвора за 5 месеци.
Тад је постојао морал,хијерархија и ред,данас букти неморал,анархија а сви гледају квиз "ТРЕНУТАК ИСТИНЕ" који је напад на онај последњи патријархални породични систем вредности.
« Poslednja izmena: 12. Jul 2009, 18:41:44 od Patriota888 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Wildfire S
Dakle, ako sam dobro shvatio, glavna prednost nacionalsocijalizma i razlog zbog čega se treba sankcionisati komunizam se bazira na tome na tome da su ovi drugi ipak pobili malo više ljudi od ovih prvih, iako se kod ovih prvih brojka penje na nekoliko miliona.
Sjajno.  Smile

Između dva zla. Birajte ono manje je l'?  Smile


Što se mene tiče, isti qrac druga ambalaža. Smile
Komunizam, nacizam, moderni demokratski kapitalizam u praksi, feudalizam itd itd ostali "izmi"....  u čemu je razlika sem u bojama.  Smile

Patriotie,
ovo su rezultati komunizma.Sve negirati i relativizirati,prebaciti krivnju na druge.ovo nisu komunisti već njihovi potomci .Nek budu pošteni pa neka kažu ko je bio u crkvi danas od njih.Jesu li im roditelji bili vjernici ili članovi SKJ.

Потпуно се слажем са тобом,многи бивши комунисти су се преобукли у мудијалистичке(ДС) или националне(СРС,СНС) боје.Људи који су до јуче убијали четнике сада се "боре" за рехабилитацију истих.
Аркан рецимо радио за УДБУ и убијао љотићевце и равногорце по емиграцији а проглашаван за хероја.

Čim se ti maziš sa diskretnim Ujom i u par navrata njegovim indiskretnim postupcima....
...znam koliko je sati.  Smile






Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2009, 19:27:53 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Dakle, ako sam dobro shvatio, glavna prednost nacionalizma i razlog zbog čega se treba sankcionisati komunizam se bazira na tome na tome da su ovi drugi ipak pobili malo više ljudi od ovih prvih, iako se kod ovih prvih brojka penje na nekoliko miliona.
Sjajno.  Smile

Između dva zla. Birajte ono manje je l'?  Smile


Što se mene tiče, isti qrac druga ambalaža. Smile
Komunizam, nacizam, moderni demokratski kapitalizam u praksi, feudalizam itd itd ostali "izmi"....  u čemu je razlika sem u bojama.  Smile

Patriotie,
ovo su rezultati komunizma.Sve negirati i relativizirati,prebaciti krivnju na druge.ovo nisu komunisti već njihovi potomci .Nek budu pošteni pa neka kažu ko je bio u crkvi danas od njih.Jesu li im roditelji bili vjernici ili članovi SKJ.

Потпуно се слажем са тобом,многи бивши комунисти су се преобукли у мудијалистичке(ДС) или националне(СРС,СНС) боје.Људи који су до јуче убијали четнике сада се "боре" за рехабилитацију истих.
Аркан рецимо радио за УДБУ и убијао љотићевце и равногорце по емиграцији а проглашаван за хероја.

Čim se maziš sa diskretnim Ujom i u par navrata njegovim indiskretnim postupcima....
...znam koliko je sati.  Smile


Као што свастика вређа рецимо Јевреје,тако исто петокрака вређа Хришћане зато је потребно као и у Пољској осудити и једно и друго зло.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
CRNI
ti si tipični proizvod komunizma a možda nisi ni svijestan toga.Ne mislim ništa uvrijedljivo.Jedno je dati ljudima slobodu da idu u crkvu a drugo je vršiti propagandu protiv crkve.Crkvi ne treba politička vlast već vlast koja će poštivati osnovna ljudska prava a to je i pravo na slobodu vjere.Riječnik  ti j etipično komunistički kao npr. nahraniti svećenstvo,Ja kao vjernik mogu novčano pomagati crkvu ali ne moram ona od mene ništa ne traži.
Mračni srednji vijek nije bio baš osvjetljen ali zar je današnje vrijeme nešto svijetlije?Samo u Ruandi je ubijeno u kratkom vremenu lhjudi kao za stoljeće u srednjem vijeku.Komunizam,nacizam.....sve su izumi prosvjetljenog doba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Teško je odgovoriti koliko je ljudi stradalo u srednjem veku, niko nije vodio statistiku, valjda nisu mogli da postignu pa batalili. Imamo podatke kako su ljudi završavali zbog "krivih" uverenja (tada su to zvali jeres), zatim je bila gomila verskih ratova, krstaši... Još nešto, budizam nije sekta, neprecizno je reći i religija. Najbliže rečeno to je filozofija. Inače nisam budista. Nego ako će mo o religiji, dođi na religiski forum, odmah iznad ovog.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Wildfire S
@Patriota i Bora

Dakle vi bi dali veću vlast crkvi?  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Boro, komunizam nisam zapamtimo. Možda sam pokupio nešto iz knjiga a i moji su crveni. Ja sam za slobodu. U komunizmu, kao ni srednjem veku nje nije bilo. Ne smeta mi vera niti crkva, smeta mi nametanje vere, i prisila kakva je postojala u srednjem veku i komunizmu, a šta bi naš drug da vrati.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.