Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se cuti o ruskoj bratskoj pomoci od milijardu dolara?  (Pročitano 12504 puta)
06. Dec 2009, 20:21:36
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Pred same parlamentarne izbore bilo je vika i dreka oko pogresne politike i kao fol rusi bi nam dali ali mi necemo.
Tako je Bubalo trubio o ruskim milijardama na granici, ali ne daju Tadic, Cheda ili ko vec.
Kad je izbila kriza, Popovic je vriskao o 5 milijardi, ali u robi ali samo da on bude glavni ober, onda rusi znaju kome ce dati kao.

Konacno dosao Medvedev, trube i poklici, braca rusi oslobodioci i ponuda o milijradu dolara od kojih 200 miliona za pokrivanje budzetskog deficita a 800 miliona u robi za zeleznice, metroe itd.
Oni nama robu a mi njima pare od mmf-a?

Odjednom muk, niko nista ne govori, niko se ne hvali, niko ne slavi pomoc od brace rusa.

Pitanje je: sta bi sa milijardama od brace rusa? Ili sa milijardom kako god?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3510
Нека јурцају још мало за краварима по Охају па ће добити у гузице ''младе''
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
sta bi sa akcijama, sta bi sa ruskim milijardama, sta bi sa Miskovicevim tenderima .. jel postoje stvarno razlozi za pokretanje ovakvih tema ?  Jel ima neko zivce da diskutuje o tome uopste? I cemu vodi vise ta isprazna prica ..

vlast nas je skenjala i opljackala do koske i to je to .. sta tu vise ima da se prica i iscudjava  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3510
На жалост! Мислим да си у праву Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
sta bi sa akcijama, sta bi sa ruskim milijardama, sta bi sa Miskovicevim tenderima .. jel postoje stvarno razlozi za pokretanje ovakvih tema ?  Jel ima neko zivce da diskutuje o tome uopste? I cemu vodi vise ta isprazna prica ..

vlast nas je skenjala i opljackala do koske i to je to .. sta tu vise ima da se prica i iscudjava  Smile

Tačka.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
sta bi sa akcijama, sta bi sa ruskim milijardama, sta bi sa Miskovicevim tenderima .. jel postoje stvarno razlozi za pokretanje ovakvih tema ?  Jel ima neko zivce da diskutuje o tome uopste? I cemu vodi vise ta isprazna prica ..

vlast nas je skenjala i opljackala do koske i to je to .. sta tu vise ima da se prica i iscudjava  Smile
Pa to je i cilj ovog topika. da se istakne to sto si napisala.
Dakle vlast koristi debilnu ciljnu grupu, leve rusofile za skretanje paznje a da pri tom radi svoj posao.
Groteska i delirijum oko Medvedeva, guranje, ljubljenje i neljubljenje, servilnost do ponizenja i sve ostalo.
Zajam se analizirao u sve aspekte. Pretpostavljam da ako ne uzmemo onih 800 miliona cementa (karikiram) necemo dobiti ni 200 miliona za pokrivanje budzeta.
da li nam je vlast duzna objasnjenja? I cak sta vise, dali su prljave sluge a to mislim na medije, duzne da nesto graknu o tome, jer su od zajma napravili pomoc, a od pomoci silu u ovom delu evrope samo zahvaljujuci jednoj poseti od 8 casova.
« Poslednja izmena: 06. Dec 2009, 20:57:13 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
pa sta i da ti objasne? jel to nesto poboljsava  Smile para nema, pojeli milijarde, nema para ni za jedan resor, samo ima za licno bogacenje. Kad god pokrenes raspravu, Dinkica slikaju sa tri solje i dve palacinke u maloj kuhinji u garsonjeri, a onaj gej se tri puta ucrvljao na tetkinom kaucu. Cedomir vise ni ne prelazi ulicu na sopstvenom pesackom prelazu zato sto ce uskoro dolaziti na posao privatnim avionom.

i sta sad, oce nam biti kolektivno lakse, ako se pojavi tadic i na rts-u kaze : mi smo vas zajebali glupe ovce Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
pa sta i da ti objasne? jel to nesto poboljsava  Smile para nema, pojeli milijarde, nema para ni za jedan resor, samo ima za licno bogacenje. Kad god pokrenes raspravu, Dinkica slikaju sa tri solje i dve palacinke u maloj kuhinji u garsonjeri, a onaj gej se tri puta ucrvljao na tetkinom kaucu. Cedomir vise ni ne prelazi ulicu na sopstvenom pesackom prelazu zato sto ce uskoro dolaziti na posao privatnim avionom.

i sta sad, oce nam biti kolektivno lakse, ako se pojavi tadic i na rts-u kaze : mi smo vas zajebali glupe ovce Smile
To vidis ti kao svesnija jedinka. Ali kako moze proci i medijima i javnosti i vlasti da tako naglo ucute.
Recimo samo na ovom topiku bih voleo da vidim nekoga od rusofila koji da to brane.
Da nesto kazu. Meni je bilo jasno od pre nudjenja zajma. Bilo mi je jsano kad je Popovic recimo urlao na sav glas: mene, mene, mene dajte na vlast i evo pet milijardi. Da li neko od medija moze da mu osvezi pamcenje i da ga pita: mislite da ste vi bili na vlast, Medvedev bi poneo jos jedan avion pun dolara?
Dakle mediji su debelo u dosluhu sa  jednopartijskim plurarizmom koji kod nas postoji dobro natempirano da se nista ne menja, samo da se pljacka?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ne razumem zasto cekas "rusofile" i jeli moguce da ti ne razumes da nije u pitanju od koga su pare dobijene, vec je u pitanju gde su pare. Da nam je gospodja dramaturg donela donaciju Azerbejdzana u vrednosti od milijarde evra i ona bi nestala, i Nemci da su dali, nestala bi. Da je doso svaba sa boljom ponudom da kupi Nis, i to bi nestalo. Pa kolike su pare ulozili u Sartid, pa je puko, pa u JuEs Steel pa je puko, pa u visoku  jebenu pec pa su je ugasili. Sve neko stavio u dzep i pojeo vuk magarca. Nikakve veze nemaju rusi i rusofili sa tim. To sto nas predsednik rukom mije rusku ruku, to nije zato sto se vole i salju ljubavna pisma jedni drugima, vec zato sto su podelili kesh a imaju odlicno pokrice- (nepostojece) dobre odnose dve drzave, klasicno mazanje ociju narodu. Ali opet nema tu Rusija nikakvog perteranog uticaja, ova ovde vlast je ta koja treba da isiba iz fotelje.  I opet ista prica se vrti, ne valjaju pa ne valjaju. Ja ne znam kako nam se vise nije smucilo da o ovome pisemo  Smile
« Poslednja izmena: 06. Dec 2009, 21:58:32 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
Uzimati Ruske pare je bedno, ali uzimati Zapadne pare je nobl i nekako uzvišeno.
Munkaze, potpuno si u pravu, dok mi tupimo, oni mažnjavaju i samo ih u jednom trenu nema. Gde je Labus, nisu ga obavestili da imai ruske pape.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.